vakifkart.com.tr
vakifkart.com.tr BAŞVURU İŞLEMLERİ

Toplu Ulaşım

VakıfBank Worldcard toplu ulaşımda hızın ve konforun rahatlığını yaşatıyor.

 Konya - Çanakkale

VakıfBank Worldcard’ınızın temassız özelliği ile Konya ve Çanakkale’de, toplu taşımada kartınızı araç içerisindeki kart okuyuculara okutarak hızlı ve güvenli ulaşımın keyfini yaşayın. Tek bir kart ile hem alışverişte hem ulaşımda ayrıcalıklı olun. 

Belediyeler tarafından belirlenen ulaşım ücretleri kartınıza ait ekstreye yansıtılacaktır.

 

Fırsatlar
Ekstre Ertele Kolaylığı
 • Ekstre erteleme ile kredi kartı son dönem ekstre borcunun, en az asgari tutarının ödenmesi sonrasında kalan ertelenebilir borç tutarını işlem tarihinden itibaren aylık %1,64 faiz oranı üzerinden 3 aya kadar erteleyebilir; 12 aya kadar  taksitlendirebilirsiniz.
 • Ekstre erteleme hizmetinden, son dönem ekstre hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihinden en geç 1 gün öncesine kadar, talep edilmesi durumunda faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için talepten en geç 1 gün öncesinde, ekstrenin en az asgari tutarının ödenmiş olması gerekmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, çok katlı mağaza, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksitlendirme uygulanmamaktadır. Yasa gereği taksit sayısı üst sınırı bulunan sektörlerden yapılan işlemlerin yer aldığı ekstre borcuna, üst sınır kadar taksit yapılabilecektir.
 • Ekstrenizde yer alan vade farklı taksitli işlemler, peşine taksit, işlem erteleme, taksitli nakit avans ve yapılandırma işlemlerine (Anapara, faiz/vergi) erteleme yapılmamaktadır.
 • Ekstre erteleme hizmetine başvurunuz sırasında, işlem gerçekleştireceğiniz kredi kartınızın normal, iptal veya kayıp statüde olması gerekmektedir.
 • Ekstre erteleme hizmetinden yapılandırmalı kartlar yararlanamamaktadır.
 • Ekstre erteleme işlemleri sadece TL ekstreleri için yapılabilir.
 • Ekstre erteleme işleminden kart bazında yıl içinde en fazla 9 kez, ardışık en fazla 9 kez faydalanabilirsiniz.
 • Ekstre erteleme hizmetinden bir dönem ve üzeri gecikmesi olan müşterilerimiz  yararlanamayacaktır.
 • Ekstre erteleme yapılmış ekstre için tekrar talep alınamamaktadır.
 • Ekstre erteleme işlemlerini VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı, 08502220724 Çağrı Merkezi, Şubeler veya SMS kanalıyla talep edebilirsiniz. SMS kanalıyla taksitlendirmek için TAKSİTLENDİR yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve istediğiniz taksit sayısını ekleyerek 5724’e gönderebilirsiniz.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • Ekstre erteleme işlemlerinizin aynı gün iptalini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Erken kapama işlemi, erteleme yapıldıktan en az 1 gün sonra yapılabilmektedir. Erken kapama yapıldığında vadesi geçen ertelemeler için uygulanan faiz geri ödenmeyecektir. 1 dönem yapılan ekstre erteleme içi erken kapama yapılamamaktadır.
 • Ekstrenizin ertelenemeyen borç tutarını, Şube ve 08502220724 Çağrı Merkezi aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Ekstrenizden kalan ertelenemeyen borç tutarıyla ilgili ayrıca Bankamızın bilgi verme sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • VakıfBank hizmeti dilediği zaman durdurma ve/veya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Mobil Temassız Ödeme

VakıfBank Mobil Temassız Ödeme ile kredi kartınızı cep telefonunuza tanımlayabilir ve 350 TL ve altındaki alışverişleriniz için kart şifrenizi girmeden sadece telefonunuzu POS cihazına yaklaştırarak, 350 TL üzeri işlemleriniz için ise POS cihazına kart şifrenizi girerek alışverişlerinizi hızlı, güvenli ve pratik olarak tamamlayabilirsiniz!

Telefonunuza Mobil Temassız Ödeme Tanımlamak için;

 • Mobil Temassız Ödeme, Android ve NFC (Near Field Communication – Yakın Alan İletişimi) özelliği bulunan 5.0 ve üzeri sürümlü akıllı telefonlarda çalışmaktadır. Bu nedenle Android telefonunuzun ayarlar sekmesinden NFC özelliğini aktif hale getiriniz.
 • VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması içerisinde “Kredi Kartları” menüsünden “Mobil Temassız Ödeme İşlemleri”ni tıklayınız (Mobil Temassız Ödeme İşlemleri güncel versiyonda görüntülenmektedir, Mobil Bankacılık uygulamanızın güncel olduğunu kontrol ediniz).
 • Açılan ekranda Mobil Temassız Ödeme İşlemlerine tanımlanabilecek kredi kartlarınız (bireysel/asıl/sanal olmayan kartlar) listelenir. Tanımlanmasını istediğiniz kredi kartınızı seçiniz. Mobil Temassız Ödeme Tanımını açık/aktif hale getiriniz.
 • Tanımlanacak kartınız ilk kart ise “Öncelikli Kart” sekmesi otomatik olarak seçilmiş olur. Öncelikli kart ödemenin bu kartınızdan alınacağını ifade eder. Birden fazla kartınızı Mobil Temassız Ödeme İşlemine tanımlayabilir, dilediğiniz zaman öncelikli kart olarak seçip işlemin bu kartınızdan yapılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Onay sekmesini tıkladığınızda kartınız başarılı olarak Mobil Temassız Ödeme’ye tanımlanacaktır.

Ödeme yapmak için;

 • Mobil Temassız Ödeme yapabilmek için cihazınızın NFC özelliği açık olmalıdır. Eğer telefonunuzda başka bir bankanın temassız ödeme uygulaması da yüklüyse telefon ayarları menüsünde varsayılan ödeme uygulaması olarak “VakıfBank” seçmelisiniz.
 • 350 TL ve altındaki işlemlerinizde ödeme yapmak için telefonunuzun tuş kilidi varsa açmanız ve telefonunuzu temassız POS cihazına okutmanız yeterlidir. 350 TL üzeri işleminiz için ise POS cihazına kredi kartı şifresini girmeniz gereklidir.  İşlem sonunda telefonunuzda işleminizin başarılı olduğuna dair bilgilendirme görüntülenecektir.

İşlemlerinizin Kontrolü İçin;

 • Mobil Bankacılık uygulamasını açarak “Mobil Temassız Ödeme İşlemleri” menüsü altında bulunan “Dönem İçi Hareketler ve Provizyonda Bekleyen İşlemler” menülerinden ister sadece işlem yaptığınız karta özel Mobil Temassız İşlemlerinizi, isterseniz Mobil Temassız Ödemeye tanımlı tüm kartlarınızdaki Mobil Temassız İşlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Nakit Avans

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda VakıfBank Worldcard yanınızda!

VakıfBank Worldcard'ınızla VakıfBank ATM’lerinden ve diğer banka ATM'lerinden 7 gün 24 saat boyunca Nakit Avans çekebilirsiniz. Nakit avans kullanmak için ayrıca 0 850 222 0 724 Çağrı Merkezi, İnternet Bankacılığı, VakıfBank Mobil veya Şubelerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Bireysel Kredi kartı ATM’lerden günlük nakit çekim limiti 4.000 TL,  BusinessCard ve TarımKart için ATM’lerden günlük nakit çekim limiti 10.000  TL’dir.

VakıfBank ATM'leri, Şubeleri, Çağrı Merkezi, İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil kanallarından kredi kartınızla nakit çektiğinizde, aylık kredi faizine ek olarak işlem basına %1 komisyon; yurt içi diğer banka ATM'lerinden kredi kartınızla nakit çektiğinizde, aylık nakit kredi faizine ek olarak işlem basına %1 nakit çekim ücreti alınır. Yurt dışından nakit çektiğinizde %1,12 + 0,90 USD nakit çekim ücreti alınır.

NakiteTaksit faiz oranı % 1,98 olarak uygulanmaktadır.

NakiteTaksit

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans çekin, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

En az 500 TL olmak üzere, ATM’lerimizden Bireysel Kartlar için günlük maksimum 4.000 TL’ye kadar, BusinessCard’lar için günlük maksimum 10.000 TL’ye kadar; VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve Çağrı Merkezi kanallarımız ile günlük maksimum 20.000 TL’ye kadar nakit çekim limiti dahilinde taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Üstelik aylık taksit tutarlarını gösteren ödeme planıyla ödemelerinizi rahatça takip edebilirsiniz. 

 • Bireysel kredi kartları için NakiteTaksit işlemi 4-12 ay arası, BusinessCard'lar için 4-18 ay arası taksitlendirilmektedir. 

 • Nakit çekim işlem kriterlerine uygun ve kullanılabilir limiti yeterli olan müşterilerimiz faydalanabilir.

 • NakiteTaksit faiz oranı % 1,98 olarak uygulanmaktadır.
 • NakiteTaksit işlemlerinde faiz tutarı üzerinden %15 KKDF ve %5 BSMV ücreti alınır.
 • BusinessCard'larda NakiteTaksit işleminde ayrıca %1 işlem ücreti alınır.

 • NakiteTaksit işleminde son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı durumda, Taksitli Nakit Avans taksit tutarı üzerinden günlük alışveriş faizi uygulanır.

 • Yasal düzenlemeler uyarınca bir takvim yılı içinde üç defa, dönem borcunuzun asgari tutarın altında ödemesi halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar nakit çekime ve limit artışına kapatılır; bir takvim yılı içinde art arda üç defa, dönem borcunuzun asgari tutarın altında ödemesi halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar kullanıma kapatılır.
 • NakiteTaksit işlemlerinde taksit tutarları ödeme planında belirtilen tarihte ekstreye borç yansıtılır.
 • Erken Kapama yapıldığında vadesi geçen taksitler için uygulanan faiz geri ödenmez. Nakit çekim işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden erken kapama yapılmaz.
 • 28 Mayıs 2014 sonrası yapılan işlemlerde geçerli olmak üzere Taksitli Nakit Avans işlemlerinden 14 (on dört) gün içinde cayılabilir. Taksitli Nakit Avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz ve diğer maliyet unsurlarına ilişkin indirim yapılır. 

       Örnek hesaplama için tıklayınız.

PeşineTaksit

Beğendiğiniz ürüne taksit yoksa kredi kartınızın PeşineTaksit özelliği ile işleminizi taksitlendirin. 

 • Tüm VakıfBank kredi kartları PeşineTaksit özelliğinden yararlanabilir.
 • Bireysel kredi kartları için taksit üst limiti 12 ay, BusinessCard’lar için 18 ay olarak belirlenmiştir.
 • PeşineTaksit özelliğinden İnternet Bankacılığı, VakıfBank Mobil ve Çağrı Merkezi  (08502220724) kanallarından faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri yapılan harcamalar bireysel kredi kartları ve BusinessCard’lar için aylık %1,98 faiz oranı ile taksitlendirilir. Ayrıca faiz tutarı üzerinden bireysel kredi kartlarından KKDF+BSMV masrafları, BusinesCard’lardan BSMV masrafları alınmaktadır.  
 • Taksitlendirme işlemi hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır. (Taksitlendirmek istediğiniz peşin işlem, dönem içi işlemlerinde yer almalı, ekstre kesilmemiş olmalıdır.)
 • Taksitlendirme işlemi için, kart takip statüsü normal olmalıdır. 1 dönem üzeri gecikmede bulunan kartlar uygulama kapsamı dışında bırakılmıştır. İdari veya kanuni takibe alınmış bir kart hizmetten faydalanamamaktadır.
 • PeşineTaksit işleminde, uygulanacak faiz ile müşteri kullanılabilir kart limitinin aşılmaması gerekmektedir.
 • Taksitlendirme anında tüm faiz bilgileri; İnternet Bankacılığı, VakıfBank Mobil ya da Çağrı Merkezi (08502220724) tarafından bildirilecektir.
 • Ek kart veya asıl kart ile yapılan alışverişler ayrı ayrı taksitlendirilebilecektir.
 • Bir kart aynı dönemde birden fazla işlemi taksitlendirebilir.
 • Sonradan taksitlendirme işlemi yalnızca işlemin yapıldığı gün ve Çağrı Merkezi (08502220724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.
 • Sonradan taksitlendirilmiş işlemin Çağrı Merkezi (08502220724) erken kapaması yapılabilmektedir.
 • Video, kamera ve ses sistemi gibi elektronik eşya ve tablet bilgisayar satışları 9 ay, fiyatı 5.000 TL üzerinde olan televizyon satışlarında 4 ay, 5.000 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, 3.500 TL üzerinde telefon alımlarında 3 ay, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli ev aletleri gibi eşya satışları ve mobilya satışlarında 9 ay, havayolları seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda 18 ay, eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalar 12 ay, kuyum harcamalarında 3 ay, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 18 ay, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde 12 aya kadar taksitlendirilebilir.
 • Bireysel, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, çok katlı mağaza, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Üye işyerlerinden yapılan taksitli işlemler, nakit avans, devreden bakiye, faiz ve ücretler, puan kullanım işlemleri taksitlendirilemeyecektir.
 • Taksitlendirdiğiniz işlemi, iptal veya iade etmeniz durumunda iade ettiğiniz aydan sonrası için faiz alınmaz, kalan anaparanın tamamı tek seferde kredi kartına borç olarak yansıtılır. KKDF+BSMV masrafları yansıtılır.
SözünleKazan

Bir sözünüze 500 TL' ye varan indirim! VakıfBank Worldcard'la 12 ay boyunca aylık  1.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 75 TL indirim, 1.500 TL harcama sözüne ilk ekstrede 100 TL indirim, 2.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 150 TL indirim, 3.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 225 TL indirim, 5.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 300 TL indirim, 7.500 TL harcama sözüne ilk ekstrede 400 TL indirim, 10.000 TL harcama sözüne ilk ekstrede 500 TL indirim kazan! 

Aylık Harcama 
Taahhüdü
İlk Ekstrede 
Kazanılacak İndirim
Kampanya SMS Katılımı 
Anahtar Kelime
Örnek SMS Metni
1.000 TL 75 TL H1000 H1000 123456
1.500 TL 100 TL H1500 H1500 123456
2.000 TL 150 TL H2000 H2000 123456
3.000 TL 225 TL H3000 H3000 123456
5.000 TL 300 TL H5000 H5000 123456
7.500 TL 400 TL H7500  H7500 123456
10.000 TL 500 TL H10000 H10000 123456
 • SözünleKazan kampanyasına 4440724 Çağrı Merkezi, İnternet Bankacılığı, VakıfBank Mobil üzerinden veya size uygun anahtar kodunu yazıp boşluk bırakıp kredi kartınızın son 6 hanesini 6635'e SMS göndererek katılım sağlayabilirsiniz.
 • Başvuru yapabilmek için kartın açık ve kullanıma uygun olması gerekir.
 • Verilen harcama sözü tutarlarının toplamı kredi kartı limitinin %70'ini aşmayacaktır.
 • Bir müşteri her kartı için ayrı ayrı harcama sözü verebilir.
 • Sanal Kart ile yapılacak harcamalar ve Mobil Temassız Ödeme işlemleri Sözünle Kazan kampanyasına dahil edilecektir.
 • Ek kartlar bu kampanyadan faydalanamaz. Bu kartlar ile yapılacak harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyadan bireysel kredi kartları faydalanabilir. Ticari kart harcama sözü kampanya detayları için tıklayınız.
 • Kampanya ilk hesap kesim tarihinden sonra yeni dönem ekstreden itibaren geçerlidir ve taahhüt süresi 12 aydır.
 • Taksitli işlemlerin toplam tutarı ilk taksitin yansıdığı ekstrede dikkate alınacaktır, diğer taksit tutarları ileri aylarda harcama taahhüdüne dahil edilmeyecektir.
 • Nakit çekim işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan harcamalar, Sözünle Kazan'a dahil edilmeyecektir.
 • Ertelemeli işlemlerde, işlemin yapıldığı tarih dikkate alınarak, ilgili ayın harcama sözü tutarına eklenerek hesaplanması gerekmektedir.
 • Harcama sözü kampanyasına ayda en fazla 3 defa, yılda 6 defa katılabilirsiniz.
 • Yurt dışında yapılan alışverişlerden sadece TL ekstrelere yansıyanlar harcama sözüne dahil edilmektedir.
 • Kampanya kapsamında harcama sözü 1 kez ihlal edilebilir. Harcama Sözünün ihlal edildiği ilk ay için takip eden ikinci ay toplam harcamanın verilen iki aylık toplam harcama sözü tutarına eşit veya büyük olması gerekmektedir. Aksi halde kampanyadan çıkartılır.
 • Kampanya kapsamında İki ay harcama sözünü yerine getirmeyen kart sahibi kampanyadan çıkartılır ve ilk kesilecek ekstreye indirim tutarı borç olarak yansıtılır.
 • İlk 11 ay harcama sözünü yerine getiren müşteri 12'inci ayda taahhüdünü yerine getirmediği takdirde kampanyadan çıkartılacaktır.
 • Kart statüsünde değişiklik olduğunda (Kart gecikmeye düştüğünde, üye tarafından isteğe bağlı iptal/vefat olarak güncellendiği durumlarda veya Bankanın herhangi bir nedenle Kredi Kartı Üyelik Sözleşmesi’ni feshetmesi  halinde vb. durumlarda ) kampanya iptal edilir. Harcama sözü yerine getirilmemiş sayılır.
 • Harcama sözü sona erdikten sonra yeni bir harcama sözü verilebilmesi için, mevcuttaki harcama sözünün bitiş tarihi üzerinden 2 iş günü geçmelidir.
 • Harcama sözü bittikten sonraki 2 iş günü içerisinde kartın iptal ettirilmesi durumunda, verilen indirim kesilecek ilk ekstreye borç olarak yansıtılacaktır.
 • Kart sahibinin vefatından ötürü kartın kapanması durumunda, taahhüt süresinin ilk 6 ayı geçmiş ise geri alınan indirim 444 0 724 Çağrı Merkezine  başvurulması durumunda iade edilecektir. 


BusinessCard’ınıza vereceğiniz Harcama Sözünüze 1.000 TL’ye varan Ekstre indirimi

BusinessCard'ınıza vereceğiniz  6 ya da 12 ay harcama sözünüze seçeceğiniz tutarlara   göre indirim yansıtılacaktır. Detaylar için tıklayınız.

 

Ek Kart

VakıfBank Worldcard Ek Kart, VakıfBank Worldcard’ın sunduğu imkanlardan sevdiklerinizin de yararlanmasını sağlar. 

Kredi kartı hesabınıza bağlayacağınız ek kartınızın limitini dilerseniz asıl kartınızın belirli bir yüzdesi olarak belirleyebilirsiniz.

Ek Kart talebi için aşağıdaki kanallardan başvurabilirsiniz.

 • SMS Başvuru: EKKART yazıp, boşluk bırakıp, ek kart vermek istediğiniz kişinin TC kimlik numarasını 5724'e gönderin
 • İnternet Bankacılığı
 • VakıfBank Mobil
 • 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayarak  “Ek kart başvurusu yapmak istiyorum.” diyebilirsiniz
 • VakıfBank Şubeleri
Kredi Kartına Hesap Bağlama

Artık VakıfBank Worldcard'ınız ile bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

VakıfBank Worldcard’ınıza vadesiz TL ve yabancı para hesaplarınızı bağlayarak tüm banka işlemlerinizi sadece tek kart kullanarak yapabilirsiniz.

Vadesiz hesaplarınızı kredi kartınıza bağlamak için;

 • En yakın şubemize başvurabilir,
 • İnternet Bankacılığı hizmetini kullanabilir,
 • VakıfBank Mobil hizmetini kullanabilir,
 • 0850 444 0 724 Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.


Kredi kartınıza hesabınızı bağlayarak;

 • Vadesiz hesabınızdan kredi kartınıza ödeme yapabilir.
 • Hesabınızdan para çekip, hesabınıza para yatırabilir.
 • Havale ve eft gibi daha birçok bankacılık işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
HGS&OGS Ödemeleri

HGS Ödemeleri

HGS Nedir?

Otoyol, Tünel ve Köprülerde hızınızı kesmeyecek geçişler için HGS’niz VakıfBank’ta.

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS), Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sorumluluğunda işletilen otoyol, tünel ve boğaz köprülerinde uygulanan, bir geçiş ücreti ödeme sistemidir.

HGS’ye Ne Şekilde Yükleme Yapabilirim?

HGS’nizi, VakıfBank Ek Hesap'ınızla veya kredi kartınızla ilişkilendirerek kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı veya şubelerimizden başvuru yapmak. VakıfBank Ek Hesap'ınızla veya kredi kartınızla vereceğiniz talimatla HGS bakiyeniz belirli bir limitin altına düştüğünde Bankamızca otomatik olarak yükleme gerçekleştirilecektir. Etiketi VakıfBank Worldcard’ınızla eşleştirdiğinizde, etikete/karta yapılacak yüklemeler kredi kartınıza alışveriş işlemi olarak yansıtılacaktır. Böylece, herhangi bir faiz ya da komisyon eklenmeden, ödemelerinizi kredi kartı ekstrenizin son ödeme tarihine kadar yapabilirsiniz. HGS etiket/kart ile ilgili bilgiyi VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ya da şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

*Araçlar, Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) tarafından ödeyecekleri ücretler açısından sınıflandırılmıştır.

KGM tarafından belirlenen araç sınıfları listesine www.kgm.gov.tr adresinden, HGS hakkında detaylı bilgilere ise www.ptt.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Geçiş Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

HGS için asgari yükleme tutarı nedir?
HGS etiket/kartınızın ilk aktivasyonu sırasında PTT’nin araç sınıfına göre belirlemiş olduğu minimum yükleme tutarının geçişlerde kullanılmak üzere HGS’ye yüklenmesi gerekmektedir. İlk yükleme tutarının asgari limitleri 1.sınıf araçlar için 50,00 TL, 2.sınıf araçlar için 60,00 TL, 3.sınıf araçlar için 70,00 TL, 4.sınıf araçlar için 90,00 TL, 5.sınıf araçlar için 120,00 TL, 6.sınıf araçlar için 40,00 TL’dir.

HGS’ye ne şekilde yükleme yapabilirim?
VakıfBank Ek Hesap'ınızla veya kredi kartınızla vereceğiniz talimatla HGS bakiyeniz belirli bir limitin altına düştüğünde Bankamızca otomatik olarak yükleme gerçekleştirilecektir. HGS'nizi VakıfBank Worldcard’ınızla eşleştirdiğinizde, etikete/karta yapılacak yüklemeler kredi kartınıza alışveriş işlemi olarak yansıtılacaktır. Böylece, herhangi bir faiz ya da komisyon eklenmeden, ödemelerinizi kredi kartı ekstrenizin son ödeme tarihine kadar yapabilirsiniz.

OGS Ödemeleri

Otoyol Tünel ve Köprülerde hızınızı kesmeyecek geçişler için OGS’niz VakıfBank’ta.

OGS Nedir?

Otomatik Geçiş Sistemi (OGS), Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sorumluluğunda işletilen otoyol, tünel ve boğaz köprülerinde uygulanan, bir geçiş ücreti ödeme sistemidir.

Bir otoyola, OG (Otomatik Geçiş) şeridini kullanarak giriş yaptığınız takdirde, geçiş esnasında, hangi otoyola nereden, ne zaman girdiğiniz, aracınıza takılı durumdaki elektronik etikete (Araç içi birim), otomatik olarak kaydedilir. Aynı otoyolda bir OGS şeridinden çıkış yaparken, elektronik etiket üzerindeki giriş bilgileri yine otomatik olarak okunur ve gişe bilgisayarları tarafından ücret tahakkuk ettirilerek, banka hesabınızdan veya kredi kartınızdan tahsil edilir. Böylece, geçiş ücreti için nakit taşıma sorunu yaşamazsınız.

Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) Hakkında Bilmeniz Gerekenler
OGS cihazınızı, VakıfBank Ek Hesap'ınızla veya kredi kartınızla ilişkilendirerek kullanabilirsiniz. OGS cihazı satışı için VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı veya yetkili şubelerimizden başvuru yapabilirsiniz. OGS cihazınızı, VakıfBank Ek Hesap'ınızla veya kredi kartınızla ilişkilendirdiğiniz takdirde; OGS cihazınıza yükleme yapmak için şubeye uğramak zorunda kalmayacaksınız.

OGS hesap özetinizin posta ve/veya e-posta ile tarafınıza iletilmesini isteyebilir, OGS cihazınızla ilgili bilgiyi VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

Önemli bilgi: OGS cihazınızın bakiyesi yeterli olmadığı takdirde, Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından cihazınız otomatik olarak ilk geçişinizde kullanılmaz hale geleceğinden, OGS hesap bakiyenizi sürekli kontrol etmeniz ve gerektiği takdirde hesabınızı müsait hale getirmeniz gerekmektedir. 

OGS ile ilgili daha detaylı bilgiye, satışa yetkili olan şubelerimizden ,VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve  www.kgm.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Temassız Alışveriş

VakıfBank Worldcard ve Bankomat Kart’ınızın temassız özelliği ayrıca VakıfBank Mobil Temassız Ödeme ile  350 TL ve altındaki işlemlerinizi ')))' logolu üye işyerlerindeki temassız okuyuculara göstererek anında gerçekleştirin, hızlı alışverişin keyfini yaşayın. Kartınızın temassız özelliği olup olmadığını kartın ön yüzündeki ')))' temassız logosu ile anlayabilirsiniz.

Kredi Kartından Havale/ EFT

Artık VakıfBank Kredi kartınız ile de Havale/ EFT yapabilirsiniz ! 

 • Kredi kartınızla İnternet / VakıfBank Mobil, Şubelerimiz ve 444 0 724 Çağrı Merkezi kanallarımızı kullanarak istediğiniz hesap veya IBAN numarasına para gönderebilir, kira ve aidat vb. ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • EFT ve Havale işlemlerinde kart statüsü normal olan ve nakit avans kısıtı olmayan bireysel ve asıl kredi kartı sahipleri yararlanabilecektir. 
 • Yapılacak olan para transferi işlemlerinden %1 işlem masrafı alınacak ve işlem tarihinden itibaren % 1,98 nakit avans faizi uygulanacaktır.
 • Para transferi işlemleri sadece TL olarak IBAN ve hesap numarasına yapılabilecektir.
 • Para transferi işlemi anlık olarak yapılacak, ileri tarihli ve düzenli para transferi yapılamayacaktır.
Sanal Kart

VakıfBank Sanal Kredi Kart ve Sanal Bankomat Kart ile tüm yurt içi ve yurt dışı internet sitelerinden güvenle ve kolaylıkla alışveriş yapabilir, VakıfBank Worldcard’a ve Bankomat Kart’lara tanınan ayrıcalıklardan faydalanırsınız.

Sanal Kredi Kart, VakıfBank Worldcard’ınıza bağlı olarak çalışan, kartın fiziki olarak bulunmadığı ve dolayısıyla kayıp/çalıntı riski taşımayan, internet ve mail order alışverişlerinizde kullanılabileceğiniz bir kredi kartıdır. Sanal Kart anında oluşur, hemen kullanılabilir ve kart ücreti yoktur. Sanal Bankomat Kart ise vadesiz TL hesabınıza bağlı olarak çalışır.

Sanal kartın ürün özelliği sayesinde, Mobil ve İnternet Bankacılığını kullanarak kartınızın limitini güncelleyebilir ve limit kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. Sanal Kredi Kart limitinizin her hesap kesim tarihinizde dilediğiniz tutarda otomatik güncellenmesini sağlayabilir ya da her hesap kesim tarihinde limitinizi sıfır TL olarak belirleyebilirsiniz. Sanal Bankomat Kart limitinizin dilerseniz alışverişinizden sonra sıfırlanmasını ya da belirlediğiniz tutara göre her gün yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Sanal Kredi Kart Başvuru;

 • Mobil veya İnternet Bankacılığı'ndan; Başvurularım > Kredi Kartı Başvurusu > Kart Oluştur menüsünden,
 • SANAL boşluk asıl kredi kartınızın son 6 hanesini 5724'e SMS göndererek,

5724’e gönderilen kısa mesajlar tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

 • En yakın VakıfBank şubesinden oluşturabilirsiniz.

Sanal Kredi Kart detay için tıklayınız.https://www.vakifkart.com.tr/kartlarimiz/vakifbank-worldcard/sanal-kredi-karti-271

Sanal Bankomat Kart Başvuru;

 • Mobil Bankacılık; Hesaplar > Bankomat Kartları > Sanal Bankomat KartKart Oluştur.
 • İnternet Bankacılığı; Bankomat Kartlarım > Sanal Bankomat Kart >  Kart Oluştur menüsünden oluşturabilirsiniz.

Sanal Bankomat Kart detay için tıklayınız. https://www.vakifkart.com.tr/kartlarimiz/bankomat/sanal-bankomat-kart-314

BKM Express ile Alışveriş

İnternette hızlı ve güvenli alışveriş için 

"BKM Express"

 BKM Express nedir?

BKM Express; BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir.

VakıfBank Worldcard’ınızı BKM Express'e herhangi bir ücret ödemeden kaydedebilir, size sunulan "BKM Express ile Öde" seçeneği ile internet üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerinizi, güvenli bir ara yüz üzerinden kart bilgilerinizi her seferinde girme zorunluluğu yaşamadan rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 BKM Express Nasıl Çalışır?

 • İnternette alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme anında işyerinin sunacağı "BKM Express ile Öde" seçeneğini tıklayın.
 • Uygulamaya üye olurken belirlediğiniz e-posta adresi ve şifrenizle BKM Express uygulamasına giriş yapın.
 • Kart bilgilerinizle birlikte size sunulan ödeme seçeneklerinden sizin için en uygun olanı belirleyerek alışveriş işlemini tamamlayın.

 BKM Express Uygulamasından Hangi Kartlarımla Yararlanabilirim?

Tüm VakıfBank Worldcard’ları ile BKM Express uygulamasını kullanabilirsiniz.

 BKM Express'e Nasıl Üye Olabilirim?

 • BKM Express uygulamasına üye olmak için https://www.bkmexpress.com.tr sitesine gelerek kendi belirleyeceğiniz e-posta adresi ve şifre ile kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
 • Kayıt işleminin ardından kart bilgilerinizi ve dilerseniz adres bilginizi de tanımlayarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

BKM Ekspress'e nasıl kart ekleyebilirim?

BKM Express üyesi olduktan sonra bkmexpress.com.tr üzerinden üyelik sayfanızda bulunan "Kart Ekle" adımından, Mobil uygulama kullanıyorsanız ana sayfanızda yer alan "Kart Ekle"" seçeneğinden kartlarınızı tanımlayabilirsiniz.

İstediğiniz kredi, banka ya da ön ödemeli (prepaid) kartınıza ait bilgileri BKM Express'e kaydedebilirsiniz. Kart bilgilerinizi tanımladıktan sonra Bankanızdan gönderilen şifreyle doğrulamanızı gerçekleştirerek alışverişe başlayabilirsiniz.

BKM Express ile taksit yapabilir miyim?

Alışveriş yaptığınız sitede kartınıza taksit imkanı sunuluyorsa taksitli işlem yapabilirsiniz. Ödeme anında karşınıza gelen alışveriş tablosundan size en uygun ödeme seçeneğini belirleyerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

BKM Express ile kartımda yüklü ödül/puanları harcayabilir miyim?

BKM Express ile yaptığınız alışverişlerde Bankanızın belirlediği oranda ödül/puan kazanmaya devam edersiniz. BKM Express'e kayıtlı VakıfBank Worldcard’ınızda yüklü puanlarınızı, puan kullanımını destekleyen işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Alışverişte "BKM Express" dönemine başlamak için hemen tıklayın.

 

BKM Express işyerlerine ulaşmak için tıklayın.

Otomatik Fatura Ödeme

Her ay faturalarınızı ödemek için telaş etmeyin, VakıfBank Worldcard’ınız ile ücretsiz otomatik fatura ödeme talimatı verin, rahat edin. 

Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV faturalarınız için otomatik fatura ödeme talimatlarınızı aşağıdaki kanallardan verebilirsiniz.

 • İnternet Bankacılığı
 • Mobil Bankacılık
 • 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi
 • VakıfBank Şubeleri

Bireysel kredi kartlarına verilen otomatik fatura ödeme talimatları için komisyon alınmamaktadır.

BusinessCard ile otomatik fatura ödeme talimatlarınıza fatura ödeme tarihinden itibaren (Ekstre borcu ödemesi yapılana kadar) aylık (BSMV hariç) %1,98 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı ekstrenize yansıtılacaktır. Telefon ve TTNET ADSL otomatik fatura ödeme talimatlarından masraf alınmamaktadır.

Turkcell, Vodafone, ve Avea  faturalarınız için TarımKart’ınıza şubelerimiz aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Turkcell, Vodafone, ve Avea  faturalarınız için TarımKart’ınıza vereceğiniz fatura ödeme talimatlarından ayrıca işlem ücreti alınmamaktadır. Standart Tarım işlem faiz oranı (% 2,50) uygulanmaktadır.

- Telefon faturalarınızda anlaşmalı kurumlar listesini görmek için tıklayınız.
- İnternet ve Televizyon faturalarınızda anlaşmalı kurumlar listesini görmek için tıklayınız.
- Su faturalarınızda anlaşmalı kurumlar listesini görmek için tıklayınız.
- Doğalgaz faturalarınızda anlaşmalı kurumlar listesini görmek için tıklayınız.
- Elektrik Faturalarınızda anlaşmalı kurumlar listesini görmek için tıklayınız.

Hemen otomatik fatura ödeme talimatı vermek için tıklayınız.

Kredi Kartı ile Anlık Fatura Ödeme

Fatura ödemeleriniz artık çok daha kolay!

Faturalarınızı ödeme noktasına gitmeye gerek kalmadan kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Faturalarınızı hemen ödemek için 0 850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da  İnternet Bankacılığı/Mobil Bankacılığını ziyaret ederek Ödemeler/Faturalarım/Fatura ödeme sekmesinden hızlıca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Anlık Fatura ödemesi yapabileceğiniz kurumlar:

Doğalgaz: Adapazarı Gaz, Aksa Çanakkale Gaz, Aksa Çukurova Doğalgaz, Aksa Sivas Doğalgaz, Aksa Rize Trabzon Doğal Gaz (Karadeniz Gaz), Arsan Maraş Doğalgaz, Başkent Doğalgaz, Bursa Gaz, Enerya Konya Gaz, Gaziantep Osb Gazdaş, İgdaş, İzmit Gaz (İZGAZ), Kayseri Gaz, Samsun Gaz, Zorlu Enerji - Gaziantep Bölgesi Gazdaş, Zorlu Enerji - Trakya Bölgesi Gazdaş

Elektrik: Akedaş Elektrik Perakende, Aras Elektrik Perakende, Avel Avrupa Elektrik, Aydem Elektrik, Ayedaş Dağıtım Kaçak/Tedarikçi/Diğer, Başkent Dağıtım Kaçak/Tedarikçi/Diğer, CK Akdeniz Elektrik, CK Boğaziçi Perakdende Elektrik, CK Çamlıbel Elektrik, Çoruh Elektrik Perakende, Dicle Elektrik Perakende, Enerjisa Ayesaş Satış, Enerjisa Başkent Satış, Enerjisa Toroslar Satış, Fırat Elektrik Perakende, Gediz Elektrik, HGÇ Elektrik, Meram Elektrik Perakende, Osmangazi Elektrik, Toroslar Dağıtım Kaçak/Tedarikçi/Diğer, Turkcell Enerji-Enerjicell, Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş., Uludağ Elektrik Perakende A.Ş., Yepaş

Su: Asat Antalya Su, Aski Ankara, Aydın Su, Bursa Su, Gaziantep Su, İski, İzmir Su (İzsu), İzmit Su-İSU, Kayseri Su, Konya Su

Telefon: Turkcell, Türk Telekom, Türk Telekom Mobil/Cep (Avea), Vodafone 

İnternet ve TV: Digitürk, D-Smart, Fiberix, Netspeed İnternet, Superonlıne, Telekom Adsl (TTNET), Turksat Kablo TV, Vodafone Net

GSM TL Yüklemeleri: Türk Telekom Mobil (Avea) Cep TL, Turkcell Cep TL, Vodafone Cep TL, Vodafone Paket Yükleme

Anlık Fatura ödeme ücretleri için https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/islemmasrafbilgileri/subesizbankacilik/Islemmasrafbilgileri.aspx linkine tıklayınız.

 

 

 

Limit

VakıfBank Worldcard’ınızla ya da birden fazla kartınız olması durumunda tüm kartlarınızla, toplamda en fazla Müşteri Limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Kartınız size teslim edildiğinde, kart limitiniz müşteri limitinize eşittir. Dilediğiniz zaman Bankamıza başvurarak bu tutarı değiştirebilir, limit artış talebinde bulunabilirsiniz.  

Limit artış taleplerinizi aşağıdaki kanallardan iletebilirsiniz. 

 • İnternet Bankacılığı
 • Mobil Bankacılık
 • 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi
 • VakıfBank Şubeleri
Asistans Hizmetleri

VakıfBank Asistans Hizmetlerinden Platinum, MilPlus Platinum, MilPlus ve Businesscard'lar yararlanabilmektedir.

Seyahatte, evinizde, aracınızda yolda… Bankamız daima sizinle. Problem ya da ihtiyaç anında yardım almak veya danışmak için 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayarak “Asistans Hizmetleri” diyerek 7/24 Asistans Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz.

7 gün 24 saat sizinleyiz. İhtiyaç anında arayınız...

7/24 Asistans Hizmetleri'nden, kartınız kullanıma açıldığı andan itibaren; Teknik, medikal, konut, concierge ve danışma hizmetlerimiz konularında hizmet alabilirsiniz.

 
1.     Danışma Hattı *

      Mali Müşavir Hattı

Herhangi bir mali konuda (vergi kanunu, mevzuat bilgisi, beyanname düzenlenmesi, işletme defterinin tutulması, şirket kurulması esnasında uygulanacak prosedürler, devir işlemleri, vergi dairelerine dilekçe yazımı vb. konularda bilgi sunumu sağlanacaktır.) internet üzerinden sağladığı bilgiler ışığında bilgi edinebilirsiniz.
İlgili hizmetler sadece bilgi vermeden ibaret olup kesinlikle bir mali müşavirlik hizmeti niteliğinde değildir.

İlgili hizmetler sadece danışmadan ibaret olup, danışma hizmetlerinin dışında oluşan tüm masraflar MÜŞTERİ’ye aittir.
* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayarak “Asistans Hizmetleri” diyerek 7/24 Asistans Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz. 

2.   Teknik Yardım *

Aracın Çekilmesi

Eğer aracınız arızalandı veya bir kazaya uğradıysa, 7/24 Asistans Hizmetleri sayesinde, aracınız hareketsiz duruma düştüğü yerden en yakın tamirhaneye, benzinin bitmesi durumunda ise en yakın benzin istasyonuna çekilir. Bu hizmetten 100 USD limitine kadar ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yapılan giderin 100 USD sınırını aşan kısmı, VakıfBank Kredi Kartı sahibi tarafından ödenir.

Bu teminat kapsamında aracın tamir masraflarına ilişkin olarak VakıfBank Asistans Hizmetleri herhangi bir meblağ ödemeyecektir. Aracın çekilmesinden sonra VakıfBank Asistans Hizmetleri’nin talep etmesi durumunda, aracın resmi bilgilerinin birer kopyasını (faks aracılığıyla) aktarması gerekmektedir. Bu işlemlerin yerine getirilmemesi durumunda, asistans hizmetlerinden yararlanılamaz. 

Gezici Servis

Aracınızın arıza sebebi ile yürüyemez durumda olması durumunda, aracınızın bulunduğu yere gezici bir tamir/onarım ekibi gönderilir. Gezici servis gönderilmesine ve hizmet sunumuna dair oluşacak giderin 100 USD’yi aşan kısmı VakıfBank Kredi Kartı sahibi tarafından ödenir. 

Konaklama-Otel Masrafları 

İkamet ettiğiniz il dışında seyahatte iken aracınızın bir arıza veya bir kaza sonucu hareketsiz duruma düştüğünde ve aracınızın onarılmasının 24 saati aşması durumunda bulunduğunuz bölgede 4 yıldızlı otelde (4 yıldızlı otelin bulunmaması veya 4 yıldızlı otelde yer olmaması durumunda 3 yıldızlı otelde oda-kahvaltı)konaklamanız için otel organizasyonu yapılarak, en fazla 5 gece için otel masrafları 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Konaklama hizmetinden yararlanmanız durumunda ayrıca ulaşım hizmetlerinden yararlanamazsınız.

Bu hizmete ilave hizmetler (telefon, mini bar, bar, ücretli TV yayınları, bahşişler, ücretli aktiviteler, su sporları, kuru temizleme, fotoğraf hizmetleri ve casino vb.) dahil değildir.

Otel teminatından yararlanması durumunda, eve geri dönüşü veya yolculuğa devam edişi garanti edilemez.

Konaklama ve otel masrafları hizmeti ancak mücbir sebep halleri hariç olmak kaydıyla VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından organize edilen çekici hizmetini almış olması koşulunda sunulur.

Ulaşım ( Uçak/Otobüs/Tren Bileti)

( Seyahate devam veya Erken Dönüş Amaçlı Ulaşım Hizmetlerini kapsar)

İkamet ettiniz il dışında seyahatte iken aracınız bir arıza veya bir kaza sonucu hareketsiz duruma düştüğünde ve aracınızın onarımının aynı gün içinde gerçekleştirilmediği durumlarda, otel konaklaması yerine ulaşım hizmeti istemeniz halinde 7/24 Asistans Hizmetleri sizin için en uygun ulaşım aracını ücretsiz olarak temin eder.

Otobüs/tren yolculuğunun 6 saatin altında olması halinde,  ekonomi sınıf biletinin masrafları karşılanacaktır. Otobüs/tren yolculuğunun mümkün olmadığı bölgelerde diğer ulaşım araçları kullanılacaktır. 

Otobüs/Tren yolculuğunun 6 saati geçmesi halinde ise VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından, ekonomi sınıfı uçak bileti sunulacak ve en yakın havalimanına otobüs, minibüs, tren veya taksi aracılığıyla ulaşımı sağlanacaktır. Şehir içi ulaşımlarda Müşteri’nin olay yerinden ikametgâhına/ rent-a-car VakıfBank Asistans Hizmetlerisına/ havalimanına/ terminale kadar olan taksi masrafları karşılanacaktır. Ancak Müşteri’nin yapmış olduğu masraflara ilişkin belge/biletleri VakıfBank Asistans Hizmetleri’ne ulaştırması ibraz etmesi gerekmektedir.

VakıfBank Asistans Hizmetleri Müşterilerin sayısı ikiden fazla ise azami 24 saat süre için kiralık araç temin eder.

Müşterinin olay yerinden kendi evine veya belgelenmiş asıl varış yerine seyahatinin masrafları, VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından karşılanacaktır.

Ulaşım hizmeti ancak Müşteri’nin VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından organize edilen çekici hizmetini almış olması koşulunda sunulur.

Ulaşım hizmetinden yararlanan müşterilerimiz, konaklama hizmetlerinden yararlanamaz.

Konaklama ve otel masrafları ile ulaşım hizmetinden Müşterimiz ile birlikte olması kaydıyla iki aile ferdi de yararlanabilecektir

Araç Bilgi Hattı

Araç Bilgi Hattı ile çekici, tamirhaneler ve yetkili servisler gibi ihtiyaç duyabileceğiniz VakıfBank Asistans Hizmetleriların iletişim bilgilerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayarak “Asistans Hizmetleri” diyerek 7/24 Asistans Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz.

 
3.   Medikal Yardımlar
 *

Ambulans Hizmeti

7/24 Asistans Hizmetleri, hastalanmanız veya yaralanmanız halinde, tıbbi gözetim altında bir ambulans ile şehir içi veya şehirlerarası uygun bir tıbbi merkeze veya bir hastaneden diğerine veya kanuni ikametgâhınıza ulaştırılmanızı tıbbi gözetim altında olmak üzereorganize eder.

Tıbbi Danışma Hizmeti

Tıbbi bir konuda telefonla danışmanlık hizmeti almak istediğinizde ücretsiz olarak 24 saat hizmet veren 0850 222 0 724’ü arayabilirsiniz.  Tıbbi bir konu için telefonla danışıyorsanız ve size acil kaydı verilmediyse, aktardığınız bilgilerin tümü doktor tarafından analiz edildikten sonra, azami 6 saatlik süre içerisinde, size tıbbi konsültasyon yerine geçmeyen veya reçete nedeni olmayan sadece öğüt niteliğinde olan bir yanıt verilir.

Tıbbi öğüt, tedavi eden doktorun yerini hiç bir zaman almaz. Sadece doktorun hareket alanını tamamlayabilir ve doktorla daha iyi bir diyaloğun kurulmasına yardımcı olur. Tıbbi aciliyet durumunda (Arayan müşterilerin daha önceki bilgileriyle tıbbi danışma kapsamının normal olarak dışında kalan) tıbbi öğüt, acil durumla ilgili öğütlerin verilmesinden ve acil tıbbi servislere doğru yönlendirmeden ibaret olacaktır

İndirimli Hastane Network’ü

Türkiye’de belirli hastanelerde, belirlenen oranlarda VakıfBank Kredi Kart sahiplerine indirim sağlanır. Bu konuda bilgi alabilmek için Tıbbi Danışma Hizmeti’ni arayabilirsiniz.

Eve Doktor Gönderimi

Doktora gidemediğiniz acil durumlarda (suda boğulmalar, ısı çarpması, zehirlenmeler, ani felçler, akut masif kanamalar, faal migren, 39,5 yüksek ateş, elektrik çarpması, ciddi yanıklar, ciddi alerji, kalp krizi, ritim bozukluğu, akut solunum problemleri, ciddi genel durum bozukluğu, şuur kaybıyla beraber olan baş ağrıları, menenjit, diyabetik ve üremik koma, yüksekten düşme, donma, soğuk çarpması, ciddi göz yaralanmaları, omurga kırıkları, şuur kaybına neden olan durumlar, akut batın, beyin apsesi, uzuv kopmaları ile tıbbi tanımlar doğrultusunda acil olarak tanımlanan her vaka) durumlarda, ikametgâhınıza yılda iki kez azami 200 TL’lik masraf tarafımızdan karşılanacak şekilde, doktor gönderilir.

Acil durum onayı VakıfBank Asistans Hizmetleri doktorunun kararı sonucu onay verildiği takdirde geçerli olacaktır

Eve Hemşire Gönderimi

Acil durumlarda ikametgâhınıza yılda 2 kez, azami 100 TL’lik masraf tarafımızdan karşılanacak şekilde, hemşire gönderilir.

Acil durum onayı VakıfBank Asistans Hizmetleri doktorunun kararı sonucu onay verildiği takdirde geçerli olacaktır.

İlaç Gönderimi

Bulunduğunuz yerde doktor tarafından yazılmış ve acil gereksiniminiz olan ilaçların bulunmaması halinde, reçeteli olmak kaydıyla, yılda iki kez ücretsiz olarak gerekli ilaç tarafınıza gönderilir. İlaç masrafları VakıfBank Kredi Kart Sahibi tarafından karşılanır.

Medikal Malzeme Gönderimi

Bulunduğunuz yerde acil gereksiniminiz olan medikal malzemelerin bulunmaması halinde, gerekli medikal malzeme gönderimi yılda iki kez ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Medikal malzeme masrafları VakıfBank Kredi Kart sahibi tarafından karşılanır.

Check-Up Organizasyonu

Talebiniz doğrultusunda ücretsiz olarak check-up organizasyonu yapılır. Check-up masrafları VakıfBank Kredi Kart sahibi tarafından karşılanır.

Nöbetçi Eczane Bildirimi

Bulunduğunuz bölgeye en yakın nöbetçi eczanenin adres ve telefon bilgilerini, 7 gün 24 saat Türkiye genelinde öğrenebilirsiniz. 

Hastane ve Medikal Merkez Bildirimleri

7 gün 24 saat Türkiye genelindeki hastane ve medikal merkezlerin adres ve telefon bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Eve Fizyoterapist Gönderimi

Fizyoterapiste gidemediğiniz durumlarda, yıl içerisinde iki kez yararlanmak ve azami 100 TL’lik masrafın tarafımızdan karşılanması koşuluyla, ikametgâhınıza fizyoterapist gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Acil durum onayı VakıfBank Asistans Hizmetleri doktorunun kararı sonucu onay verildiği takdirde geçerli olacaktır.

* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayarak “Asistans Hizmetleri” diyerek 7/24 Asistans Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz.

 
4.   Yurt dışı Concierge Seyahat Yardımı Hizmetleri
 *

Restoran, Otel Rezervasyon Ve Bilgi Servisi

Yurt dışındaki otel ve restoran bilgilerini alabilir ve gerekirse rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Etkinlik Bilgilendirme ve Bilet Temini

Yurt dışındaki konser vb. etkinlik bilgilerini öğrenebilir; bilet ve ulaşım masrafları tarafınıza ait olmak üzere, istediğiniz etkinliğin biletinin temin edilerek tarafınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Yurt Dışına Çiçek, Hediye ve Yiyecek Gönderimi

Talep ettiğiniz çiçek, hediye ve yiyecek teminini sağlayıp, istediğiniz yere ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Bu hizmet için kurye/ kargo şirketleri ile iletişime geçilir. Tüm masraflar tarafınıza aittir. 

Çiçek, hediye ve yiyeceklerin uygun koşullarda gönderilmesinin temininden VakıfBank Asistans Hizmetleri sorumludur

Seyahat Öncesi Bilgilendirme Servisi

Yurt dışında seyahate gitmeyi planladığınız bölgeler hakkında hava durumu, kültürel faaliyetler gibi her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

İdari Asistans

Seyahatte bulunduğunuz yerde pasaport, vize, uçak biletinizin kaybolması durumunda, yapılması gerekenler ve başvurulması gereken yerler ve ilgili yerlerin iletişim bilgileri konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kayıp Bagajın Bulunup, Ulaştırılması

7/24 Asistans Hizmetleri, bagajınızın kaybı durumunda ilgili raporların hazırlanmasında ( uçak şirketine ait bagaj kaybı raporları ya da polis tarafından belgelenmiş kayıp bagaj raporları) ve bagajların bulunmasında gereken görüşmeleri yapmak ve tavsiyelerde bulunmak, işlemleri sürdürmek ve kontrol etmek görevlerini sizin adınıza üstlenir. Bagajınızın bulunması halinde, söz konusu bagaj daimi ikamet adresinize veya seyahati tasarlanan varış yerine en kısa sürede gönderilir. Bu hizmet seyahatiniz ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum Kredi Kartı’nızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla tüm dünyada geçerlidir.

Kırılan,Kaybolan, Çalınan Gözlük veya Protez Temini

Yurt dışı seyahatiniz esnasında kırılan, kaybolan yada çalınan gözlük veya protezinizin tüm masrafları size ait olmak üzere, Türkiye’den temin edilip, kurye şirketleri aracılığı ile tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. 

Acil Durumlarda Nakit Avans

Yurt dışı seyahatiniz esnasında, kaza veya hastalık sonucu avans para talep etmeniz durumunda ülkeye dönüşünüzden itibaren en geç 15 gün içerisinde geri ödemeniz koşulu ile 1.000 USD limit dahilinde avans para talep edebilirsiniz. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum Kredi Kart’ınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir.

Kefalet İçin Avans Ödeme

Yurt dışı seyahatiniz esnasında, tutuklanmanız durumunda, 2.000 USD limit dahilinde kefalet ücreti, ülkeye dönüşünüzden itibaren 15 gün itibaren geri ödemeniz koşuluyla, yetkili makama avans olarak ödenir. Eğer ceza teminatı, yetkili makamlarca tarafınıza bu süreden önce ödenirse, söz konusu teminat derhal VakıfBank Asistans Hizmetleri’ne iade edilecektir. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum Kredi Kartı’nızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir. 

Kart Sahibinin Yakınının Sağlık Durumunun İzlenmesi

Yurt dışı seyahatiniz esnasında, birinci dereceden yakınınızın (eş, çocuk, anne-baba, kardeş) hastanede yatıyor olması durumunda, hastaneye ulaşamıyor iseniz bir hafta süre ile hastanızın durumu hakkında 7/24 Asistans Hizmetleri size gerekli bilgileri aktarır.

Avukat/ Danışman Giderleri

Yurt dışı seyahatiniz esnasında, hukuki bir problem yaşamanız durumunda, 2.000 USD limit dahilinde hukuki giderlerin ücreti 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum Kredi Kartı’nızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir.

Ülkeye Ön Görülmeyen Dönüş

Kart sahibinin kanuni ikametgahında meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu seyahat masrafları: Kanuni ikametgahınızda hırsızlık, kapı ve pencerelerin zorlanması, yangın veya patlama nedeniyle oturulamaz hale gelmesi, ya da fazla zararın ortaya çıkması riski sebebiyle, evinizde bulunmanız gerektiği durumlarda, kanuni ikametgahınıza dönüşünüz en hızlı ve en uygun koşullar dahilinde organize edilerek oluşan masraflar bir kişi için ödenir. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum Kredi Kart’ınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında, tüm dünyada geçerlidir. 

Kart sahibinin 1. Dereceden akrabasının vefatı nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu seyahat masrafları: Birinci dereceden akrabanızın ( eş, çocuk, anne-baba, kardeş vefatı durumunda, 7/24 Asistans Hizmetleri kanuni ikametgahınıza dönüşünüzü en hızlı ve en uygun koşullar dahilinde organize ederek oluşan masrafları öder. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum Kredi Kart’ınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir. 

*Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayarak “Asistans Hizmetleri” diyerek 7/24 Asistans Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz.

Dahili Tesisat Problemleri

İkamet ettiğiniz konutun dahili temiz su tesisatının patlaması veya arızası nedeniyle acil çözüm gerektiren problemlerde (su saatinden musluğa kadar olan kısım) sizin de onayınız alınarak konutunuza tesisatçı gönderilir. Acil tesisat servisi olay başına en fazla 80 TL sınırına kadar, yılda 3 defaya mahsus olmak üzere 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar onaylamanız durumunda doğrudan tarafınızca tesisatçıya ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece 80 TL sınırına kadar olan tamirat yapılır.

Her türlü musluk problemleri ve ekipman (musluk vanası, su damlatması vb), su ile çalışan ev aletleri (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, su saati vb) bu teminatın kapsamı dışındadır.

Elektrik Problemleri

Konutunuzun dahili elektrik tesisatında (elektrik sigortasından, elektrik anahtarına kadar)  meydana gelen bir sorun durumunda, konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir elektrikçi sizin onayınız ile gönderilir. Acil elektrik servisi işçilik ve malzeme masrafları olay başına 100 TL sınırına kadar yılda 3 defaya mahsus olmak üzere 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar, onaylamanız durumunda direkt olarak tarafınızca elektrikçiye ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece 100 TL sınırına kadar olan tamirat yapılır.

Elektrik kaynağından yararlanılmasını sağlayan materyaller (lamba, duy, floresan lambası, priz, elektrik düğmesi, elektrik sigortası v.b.), elektrikli ev aletleri, ısıtıcı, havalandırma tesisatı, elektrik kaynağı ile çalışan tüm aletler (beyaz, kahverengi eşya v.b.) bu  teminatın kapsamı dışındadır.

Konut Anahtar Kaybı ve Unutulması

Konutunuza ait anahtarınızı kaybetmeniz veya unutmanız durumlarında (konuta girememe veya konuttan çıkamama) konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir çilingir sizin onayınız ile gönderilir. Böyle bir durumda güvenlik sebebiyle Müşteri’nin evde konakladığını gösterir bir belgeyi(tapu, kira ödeme belgesi, aidat ödeme makbuzu v.b.) veya kimlik kartını gelecek olan çilingire ibraz etmesi gerekmektedir.  Yapılacak işçilik masrafları 80.- TL sınırına kadar, yılda 3 defaya mahsus olmak üzere 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar, onaylamanız durumunda tarafınızca direkt olarak çilingire ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece limit dahilinde işçilik hizmeti verilir.

Konutun anahtarının kaybı veya unutulması durumunda ise çilingir hizmeti Müşteri’nin ilgili konutta ikamet ettiğine dair gerekli bilgileri (kira kontratı, tapu, kimlik, fatura vb.) beyan etmesi ile sunulacaktır. Bu işlemlerin  yerine getirilmemesi durumunda, Müşteri asistans hizmetlerinden yararlanamaz.

Cam Kırılması

Konutunuzun dış veya iç camlarının kırılması durumunda, konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir camcı sizin onayınız ile gönderilir. İşçilik ve cam masrafı 80.- TL sınırına kadar, yılda 3 defaya mahsus olmak üzere 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masrafları onaylamazsanız sadece limit dahilinde işçilik ve malzeme hizmeti verilir.

Camın ev içindeki kişilerin müdahaleleri veya hava akımı sonucunda kırılması teminat kapsamındadır.

Konut Bilgi Hattı

Konutunuz ile ilgili işlemler için uygun hizmet sağlayıcılarının iletişim bilgilerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki iş kolları yukarıda belirtilen acil durumlar haricinde talebiniz durumunda gönderilebilir veya haklarında bilgi verilebilir. Bu hizmetten yararlanmanız durumunda oluşacak masraflar tarafınıza aitttir. Bu durumda MAT’ın gecikme veya hizmet kalitesinden sorumluluğu yoktur.

 • Tuğla ustaları
 •  Boyacılar
 • Marangozlar
 • Halı, döşemelik kumaşçılar
 • Isıtıcı ve havalandırmacılar
 • Televizyon antencileri
 • Elektrikli ev aletleri tamircileri

Evcil Hayvan ve Çiçek Bakımı

Talebinize bağlı olarak evcil hayvanlarınızın bakımı hakkında bilgi alabilir ve veterinerlerin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Evde yetiştirdiğiniz çiçekler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar Destek Hizmeti

Evinizdeki bilgisayarda oluşan arızalar için, eve servis ya da bilgisayar tamircisi gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu hizmette oluşacak tüm masraflar tarafınıza aittir.

VakıfBank Asistans Hizmetleri sadece organizasyonun yapılması ile yükümlüdür, tamir ve parça değişimi ile ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur.

* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayarak “Asistans Hizmetleri” diyerek 7/24 Asistans Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz. 

6.   Yurt İçi Concierge Hizmetleri *

Restoran Rezervasyon ve Bilgi Servisi

Yurt içindeki her türlü restoran hakkında tavsiye ve bilgi alabilir, dilerseniz adınıza rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Etkinlik Bilgi ve Rezervasyon Servisi

Yurt içindeki her türlü sinema, konser, tiyatro, müze, spor karşılaşmaları, müzikal, bale ve opera etkinlikleri ile ilgili bilgi alabilir, isterseniz bilet ücretinin sizin adınıza VakıfBank Kredi Kart'ınızdan tahsil edilerek adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde bilet gönderim masrafları tarafınıza aittir.

Çiçek Alım ve Dağıtım Servisi

Talebiniz halinde adınıza çiçek alımı ve gönderiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Çiçek ücreti tarafınıza ait olup İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illerinde gönderim masrafları 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanacaktır. Bu iller dışında kalan illerde gönderim masrafları müşteri tarafından karşılanacaktır.

Hediye Alım ve Gönderimi

Talebiniz doğrultusunda sevdiklerinize ve yakınlarınıza hediye aldırabilir ve istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Hediye ücreti ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde gönderim masrafları da tarafınıza aittir.

Yiyecek ve İçecek Gönderimi

Tüm masrafları tarafınıza ait olmak üzere, talebiniz doğrultusunda bulunduğunuz yere yiyecek ve içecek gönderimi yapılmasını isteyebilirsiniz.

VakıfBank Asistans Hizmetleri, müşterinin talebi doğrultusunda bulunduğu yere talep ettiği acil  yiyecek ve içecek gönderimi ile ilgili organizasyonu yapacaktır. Tüm masraflar müşteriye aittir. Yiyeceklerin tazeliği  talebi karşılayan VakıfBank Asistans Hizmetleri VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ tarafından önerilmediği takdirde VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’ın sorumluluğu altında değildir. Gönderim masrafları da müşteriye aittir.

Feribot, Otobüs ve Tren Bilgi ve Rezervasyon Servisi

Feribot/otobüs/tren saat ve ücretleri konusunda bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilir veya dilerseniz bedeli VakıfBank Kredi Kart'ınızdan karşılanmak suretiyle biletinizin alınarak tarafınıza teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde bilet gönderim masrafları tarafınıza aittir.

VakıfBank Asistans Hizmetleri, müşterinin talep ettiği tarih ve şartlarda rezervasyon yapılamaması durumunda alternatifleri müşteriye önerecektir.

Uçuş Bilgi, Rezervasyon ve Bilet Temini Servisi

Uçuş bilgilerini öğrenebilir, uçak rezervasyonlarınızı ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Dilerseniz bilet bedeli VakıfBank Kredi Kart'ınızdan karşılanmak suretiyle uçak biletinizin tarafınıza ulaştırılmasını da isteyebilirsiniz. VakıfBank Asistans Hizmetleri müşteriden rezervasyon talebini mesai saatleri içerisinde, doğrudan rezervasyon sistemini kullanarak ve müşteri hattayken, mesai saatleri dışında bilgileri aldıktan sonra, en geç ertesi iş günü içinde yaparak müşteriye rezervasyonu ile ilgili bilgi verecektir. Yapılan rezervasyonu onaylamanız durumunda biletiniz kesilerek İstanbul'da 1 gün içinde, diğer illerde en geç 2 gün içinde tarafınıza ulaştırılır. Bilet ücreti ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde gönderim masrafları da tarafınıza aittir.

VakıfBank Asistans Hizmetleri, müşterinin talep ettiği tarih ve şartlarda rezervasyon yapılamaması durumunda alternatifleri müşteriye önerecektir.

Kitap, CD, VCD, DVD Siparişi

Talep ettiğiniz Kitap, CD, VCD ve/veya DVD siparişlerinizi verebilir, tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünün ücreti ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde gönderim masrafları tarafınıza aittir.

Araç Kiralama Organizasyonu

Tüm masraflar tarafınıza ait olmak üzere ihtiyacınız ve talebiniz doğrultusunda araç kiralama şirketlerinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. VakıfBank Asistans Hizmetleri gerektiğinde kiralama şirketi ile iletişim kurarak organizasyonunu yapabilir.

* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayarak “Asistans Hizmetleri” diyerek 7/24 Asistans Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz. 

Vip Transfer ve Shuttle Hizmeti

Müşteri’nin talebi üzerine, havaalanı transferleri ve şehir içi transfer ihtiyaçları için şoförlü nakil hizmeti VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından mesai saatleri içerisinde organize edilecektir. Hizmetin kullanılması nedeniyle oluşacak masraflar Müşteri tarafından karşılanacaktır. (Bu hizmet İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya illerinde sağlanabilmektedir.)

VIP Hizmet Koşulları

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya illerinde merkez ilçelerde iki nokta arasında, merkez ilçelerden merkeze dışı ilçelere, merkez dışından merkez ilçelere ve  Havalimanından tüm ilçelere  Transfer  hizmeti yapılacaktır.

Hizmet ücretine köprü, otoban, feribot, park ve bekleme ücretleri eklenecektir. 

VakıfBank Asistans Hizmetleri, bu şekilde Transfer hizmeti talebinde bulunacak Müşterileri eksiksiz bir şekilde bilgilendireceğini, eksik ve/veya yanlış bilgilendirmeden dolayı tüm sorumluluğun VakıfBank Asistans Hizmetleri’ne ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından alınan rezervasyon sırasında Müşteri tarafından bekleme olacağı bildirilmemişse ilk 15(on beş) dakikalık bekleme için AGA, Müşteri’den  hiçbir bedel talep etmeyeceğini kabul eder.  15 (on beş) dakika beklemeden sonraki 15 (on beş) dakika için 10 TL (KDV dahil) talep edebilecektir. Eğer toplam 30 (otuz) dakika beklemenin sonunda Müşteri gelmemişse araç geri dönecek ve VakıfBank Asistans Hizmetleri bu sebeple transfer Hizmet bedelinin yarısı kadar olan ücreti (KDV dahil) müşterinin kredi kartından tahsil edecektir.

Araç, Müşteriye VakıfBank Asistans Hizmetleri’nin kayıtlı hattı üzerinden haber  vermek koşulu  ile  15 (on beş) dakika gecikir ise, MÜŞTERİ’nin ödeyeceği ücret  üzerinden herhangi bir  indirim yapılmayacaktır. Araç bu 15 (on beş) dakikadan sonra bir 15 (on beş) dakika daha gecikir ise, Müşterinin ödeyeceği ücretten 10 TL indirim yapılacaktır. Müşteriye haber verilmeden 30 (otuz) dakikadan fazla  gecikme yaşanır ise Müşteri transferinden ücret alınmayacaktır. Müşteriye haber verilmesine rağmen, MÜŞTERİ 15(on beş) dakika aracı beklemeyip gider ise VakıfBank Asistans Hizmetleri’nin bir telafi yükümlülüğü olmayacaktır.

Rezervasyon sırasında, bildirim saatine uymayan iptal ve değişiklikler için Müşterilerden rezervasyon öncesinde kredi kartı bilgileri alınacaktır. Müşteri’ler tarafından gelecek rezervasyon değişikliği ve iptal taleplerinde 7/24 en az 3 (üç) saat öncesinden VakıfBank Asistans Hizmetleri’ne bildirilme şartı aranır. Bildirim saatine uymayan iptal ve değişiklikler için rezervasyon sırasında bilgilendirilmiş olması kayıt ve şartı ile VakıfBank Asistans Hizmetleri, kart bilgileri mevcutsa Müşterilerden transfer hizmet bedelinin yarısı tahsil edecektir. VakıfBank Asistans Hizmetleri nin araçları zamanında göndermemesi veya Transfer Hizmeti’ni kötü veya eksik ifası, işbu Sözleşmedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi gibi sebeplerle Müşteri herhangi bir haklı şikayetine sebep olması durumunda Müşteri’nin herhangi bir ihtarına yahut yasal işlem yapmasına gerek olmaksızın BANKA’ya ilk başvurusu üzerine Müşteri’nin ödediği taksi bedeli BANKA tarafından Müşteri’ye iade edilecektir. VakıfBank Asistans Hizmetleri bu halde BANKA’nın ödediği bu bedelleri derhal BANKA’ya ödemeyi ve BANKA’nın her türlü alacağını TEDARİKÇİ’nin nezdindeki hesaplarından herhangi bir ihtara gerek kalmaksızın takas ve mahsup etme hakkı olduğunu da kabul ve beyan eder.

Tüm illerde minimum 25 km olarak transfer hizmetleri yapılacaktır. 25 km altında kalan transfer hizmetlerinde 25 km baz alınarak ücretlendirme yapılacaktır.

Rezervasyon sırasında belirtilmek suretiyle müşteriler bir başka kişinin de farklı bir adresten alınıp transfere devam edilmesi talep edilebilir. Transfer Hizmet ücreti gidilecek lokasyona göre değişiklik gösterebilir.

Aynı gün yapılan ve birbirini takip eden transferlerin arasının en az 2 (iki) saat olması gerekmektedir.

Kart sahibi rezervasyonlarını uçuş saatinden 12 saat öncesinde yaptırması koşulunun sağlanması gerekmektedir. Araç müsaitlik durumuna bağlı olarak kart sahibinine hizmet sağlanmaya çalışılacaktır. Aksi halde müsaitlik olmadığı bilgisi kart sahibine VakıfBank Asistans Hizmetleri Personeli tarafından bildirilecektir.

Rezervasyonlar mesai saatlerinde, gün içerisinde 9:00 / 18:00 saatleri aralığında kabul edilecek olup, vip transfer hizmetinin sağlanması 7 gün 24 saat boyunca yapılabilecektir.

Özel günlerde (Bayram, Yılbaşı, vb.) Vip Transfer hizmetleri araç müsaitliğine göre sağlanacaktır. Bu durumda müşteriye VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından müsaitliğin olmadığı ilk rezervasyon sırasında bildirilecektir.

Mücbir sebepler dışında Vip Transfer Hizmetinin VakıfBank Asistans Hizmetleri veya Tedarikçi tarafından sağlanılamaması durumunda müşteriye taksi bedeli VakıfBank Asistans Hizmetleri /Tedarikçi tarafından ödenecektir.

Transferlerde müşteri çağrı kayıtları ve sistem üzerindeki dosya kayıtları baz alınacak olup harici olarak müşteriye araç basında döküman imzalatılmayacaktır.

It Destek Hizmetleri

VakıfBank Asistans Hizmetleri, müşterinin bilgisayarında oluşan arızalar için; telefonda danışma hizmeti ile bilgi almasını, ve/veya müşterinin adresine servis ya da bilgisayar tamircisi gönderilmesini organize eder.

Bu hizmette oluşacak tüm masraflar müşteriye aittir. VakıfBank Asistans Hizmetleri aşağıda belirtilen hizmetlerin verilmesi için sadece organizasyonun yapılması ile yükümlüdür, tamir ve parça değişimi ile ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu hizmet sadece Platinum kart sahibi olan müşterilere sunulacaktır.

Telefonda Danışma Hizmetleri; hafta içi ve cumartesi günü 09:00-18:00 mesai saatleri içerisinde verilecektir. Resmi tatiller ve pazar günleri hizmet verilmemektedir.

Yerinde Müdahale Servis Hizmetleri; Hafta içi ve cumartesi günü 09:00-18:00 mesai saatleri içerisinde müşterinin tedarikçi ile ücret ve hizmet koşullarında anlaşması koşuluyla İstanbul’da verilecek olup, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa illerinde uzaktan bağlantı ile  verilecektir. Resmi tatiller ve pazar günleri hizmet verilmemektedir. VakıfBank Asistans Hizmetleri sadece organizasyondan sorumlu olup oluşacak tüm masraflar (servis, işçilik, parça değişimi) müşteri tarafından direkt iş koluna yapılacaktır.

Yerinde Servis Hizmetleri

 1. Program Kurulumu
 2. Program Kaldırma 
 3. Web Kamera Kurma / Tanıtma 
 4. Yazıcının Tanıtılması 
 5. Mail Kurulumu 
 6. Soysal Ağ Eğitimi 
 7. Sistem Hızlandırma 
 8. Virüs Temizliği
 9. Yedek Alma
 10. Anti virüs Kurulumu
 11. Sistem Kurulumu
 12. Donanım Kurulumu
 13. Modem /Erişim Noktası Kurulumu
 14. Taşınabilir Medya /İletişim Aygıtlarının Kurulumu
 15. Yeni Bilgisayar Kurulumu

Önemli Hususlar;

Kötü niyetli hareketler ve genel ahlaka aykırı içeriklere ilişkin hiç bir talep karşılanmayacaktır. Bilişim güvenlik kurallarına, hukuka aykırı girişimlerde kullanılabilecek ve 3. Şahıslara zarar verebilecek hiç bir talep karşılanmayacaktır. İnternet bankacılığı ve riskli kişisel erişim bilgilerinin kullanıldığı işlemler hizmet kapsamı dışındadır. Bu tip işlemler hiçbir koşul altında verilmeyecektir. 

Lisans gerektiren uygulamalara lisanssız müdahale yapılmayacaktır. Bütün müdahaleler Türkçe ve İngilizce içerikli yazılımlar ile yapılacaktır. 

Anti virüs programı olmayan bilgisayarlar için servis garantisi verilmemektedir. Daha önce yüklemiş olduğunuz lisansız bir yazılım, işletim sistemine yapılan müdahale ya da virüs temizliğinden sonra tekrar makineye yüklenemeyecektir. Virüs temizliği, program yüklemesi / kaldırması vb. işlemler öncesi bilgisayarda bulunan mevcut verilerin yedeklenmesi ve/veya yedekten geri dönülememesi sorumluluğu müşteriye ait olacaktır.

Veri yedekleme / kurtarma ya da geri yükleme sırasında eski verilerin %100 kurtarılacağı ya da aktarılacağı garantisi verilemez. Bilgisayara müdahale öncesinde alınan yedeklerin içeriklerinden ve doğru şekilde yedeklenmesi müşterinin sorumluluğundadır. Max 9.4 Giga Byte data yedeklenebilmektedir. Yedekleme işlemi teknisyen tarafından tedarik edilecek olan DVD medyaya, ya da müşteri tarafından sağlanacak, işletim sistemi ile uyumlu mobil depolama araçlarına aktarılacaktır. Data tip çevrimleri sırasında oluşabilecek dosya / format / içerik bozulmaları kapsam dışında kalacaktır.

Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Yöntemleri

VakıfBank Asistans Hizmetleri; Kişilerin yeterli, dengeli ve sağlıklı bir biçimde beslenebilmeleri için, yemek listelerinin hazırlanması, yiyeceklerin sağlığa uygun tekniklerle pişirilmesi, depolanması ve tüketilmesi, yanlış beslenme alışkanlıklarının tespiti, çeşitli hastalık durumlarındaki bireyler için uygun diyet planlarının hazırlanması gibi konularda müşterilere bilgi, danışma ve organizasyon hizmetleri sağlayacaktır.  

Profesyonel Şoför Hizmeti

VakıfBank Asistans Hizmetleri, Müşteri isteğine bağlı olarak sürücü kiralama hakkında her tür bilgiyi sunacak ve Müşteri’nin talep etmesi durumunda gerekli organizasyonu gerçekleştirecektir. MAT sadece bilgi ve organizasyon hizmetinden sorumlu olup, hizmetin kullanılması durumunda oluşacak bedel müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu hizmet sadece platinum kart sahibi olan müşterilere sunulacaktır.
 

1.      ASİSTANS ANLAŞMASIYLA İLGİLİ HÜKÜMLER

Teknik&Ferdi yardımın dışında kalan hususlar

1.  Türkiye dışında vuku bulan arızalar, kazalar ve çalınmalar,

2.   Toplam yüklenmiş ağırlığı 3,5 tondan fazla olan araçlar, 125 cc’den küçük olan araçlar,

3.    Kiralık araçlar,

4.    Motor ve motosikletler,

5.    Kişiler ve eşyaların paralı taşımacılığı için kullanılan araçlar,

6.    Hayvanlar, tekneler, araçlar ve malların taşımacılığı için özel olarak düzenlenmiş araçlar,

7.    Yakıttan kaynaklanan bozulmalar,

8.    Bakım eksikliğinden kaynaklanan bozulmalar,

9.    Aracın tüketim ve geçiş masrafları ile köprü ve yol paraları, 

10.  Aracın onarım masrafları,

11.  İnsan beraberinde olmayan bagajın taşınması,

12.  Yurtdışında kayıtlı ve/veya sigortalı araçlar,

13.  Enkaz olarak belirlenen araçların taşınması,

14.  Aracın bir kaza sonucu hareket edememesi halinde, VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ aracın çektirilmesi için gerekli organizasyonu yapacaktır.

15.  VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’ne ulaşmanın imkânsızlığı (arıza veya kaza mahallerinde telefon bulunmaması gibi) sorunuyla ilgili olan çekme olayları dışında, yukarıda zikredilen koşulların yerine getirilmemesi durumunda, VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, VAKIFBANK ile yapacağı görüşme sonrasında tarafların ortaklaşa verdikleri karara bağlı kalarak geri ödeme prosedürünü gerçekleştirecektir.

16.  VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, kendi iradesinden bağımsız olan gecikmelerden veya engellerden yahut araçtan kişisel eşyalar ve aksesuarların çalınmasından sorumlu tutulamaz.

Tıbbi Yardım Dışında Kalan Hususlar:

1. Kontratın geçerlilik döneminden önce veya sonra vuku bulan her olay,

2. Hangi türden olursa olsun, tüm tıbbi masraflar,

3. Hangi türden olursa olsun, tazminatlar,

4. MÜŞTERİ’nin yolculuk durumunda tehlike arz edebilecek, bilinen patolojik durumları,

5.Daha önce toprağa verilmiş naaşların, yaşamlarındaki ikamet adreslerine geri gönderilmesi,

6. MÜŞTERİ’nin kasıtlı hareketleri,

7.Tıbbi reçete dışında alınan alkol, ilaçlar, zehirli maddeler uyuşturucular veya tıbbi ürünlerin gönüllü tüketimi ile ortaya çıkan hastalıklar veya patolojik durumlar,

8. İntihar veya intihar teşebbüsü, akıl hastalığı.

2.      GENEL İSTİSNALAR

 • Yukarıda zikredilen yardımlardan birisinin MÜŞTERİ’nin kendisi veya dostları yahut tanıdıkları tarafından düzenlenmesi sonucunda bir geri ödeme, ancak eğer VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ işbu işlemden haberdar edilmiş ve MÜŞTERİ’ye bir dosya numarası bildirerek açık onayını vermiş ise mümkündür.

Bu durumda masraflar, gerekli belgelerin sunulması ile ve mezkur hizmeti VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’nin kendisi düzenlemiş olsaydı yapmış olacağı masrafların sınırı içinde  geri ödenecektir.

 • MÜŞTERİ’nin, aracın veya konutun MAT tarafından garanti edilen sınırları üzerinde bir maliyeti olan bir hizmeti kullanması durumunda, MÜŞTERİ, farkı mezkur hizmeti verene doğrudan ödemek zorundadır. VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ sadece garanti edilen miktarı ödeyecektir.
 • VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ MÜŞTERİ’nin geri dönüş masraflarını, ancak başlangıçta öngörülmüş olan geri dönüş olanağı artık geçerli değilse karşılar. Dolayısıyla MÜŞTERİ, kullanılmış olan yolculuk biletlerini VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’ne devretmelidir.
 • Otel masrafları sadece oda ve kahvaltı ile sınırlıdır.
 • VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, hiç bir durumda kendisini, polis, sivil savunma, itfaiye vb. resmi acil yardım kuruluşlarının yerine koyamaz ve sağlık taşımacılığı ile ilgili masrafların dışında böylece oluşan masrafları karşılayamaz.
 • VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, yükümlülüklerinin yerine getirilmesinde iç ve dış savaşlar,  ihtilaller, ayaklanmalar, grevler, kamu güçleri tarafından el koymalar ve zorlamalar, resmi yasaklamalar, korsanlık durumları, makine patlamaları, nükleer ve radyoaktif etkiler gibi elde olmayan nedenlerden kaynaklanan durumlardan, yahut doğal afetlerden (fırtınalar, kasırgalar, depremler vb.) kaynaklanacak kusurlar veya eksiklerden dolayı sorumlu tutulmayacaktır.
 • VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, MÜŞTERİ’nin, bulunduğu ülkelerde geçerli olan yasaları bilinçli olarak çiğnemesi durumunda müdahale etmek zorunda olmayacaktır. MÜŞTERİ’nin herhangi bir türde spor faaliyetlerine katılması nedeniyle vuku bulan olaylar veya kişinin güvenliğini tehlikeye düşüren bir hobi, iddialar, maçlar, müsabakalar, ralliler ve bunların hazırlık denemeleri,  işbu kontratın dışında bırakılmışlardır.
 • VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, ancak mahalli mercilerin verdiği izin sınırları içerisinde müdahale edebilir.
 • VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, müdahalesine sebep olan olaylar ve sebeplerden sorumlu olan tüm kişiler, kuruluş ve kurumlara karşı MÜŞTERİ’nin hakları ve eylemlerinde, MÜŞTERİ’nin yerine geçer.
 • VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ MÜŞTERİ’liği ile ilgili mahkemeye başvurma hakkı, bu hakkı yaratan olayın vuku buluş tarihinden itibaren 2 yıllık bir süre sonunda zaman aşımına uğrayacaktır.
 • Yukarıdaki hükümler, bir VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ MÜŞTERİ’liğinden yararlananlara, yani MÜŞTERİ’lere ve adıyla belirlenmiş diğer herhangi bir kişiye tahsis edilmiş yardım hizmetlerini tarif  etmek amacını taşımaktadır.
 • VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’ın ön onayı veya kabulü olmaksızın MÜŞTERİ tarafından yapılan harcamalar kapsam dışı bırakılmıştır.
 • Olağanüstü hal, sıkıyönetim, terörizm, ambargo, darbe, savaş, istila yabancı düşmanların hareketleri,  düşmanlıklar (savaş ilan edilmiş olsa da olmasa da), iç savaş, ayaklanma, ihtilal (askeri veya yerel v.s.), isyan, askeri yahut gasp edilmiş iktidar, kargaşa yahut sivil başkaldırmadan doğrudan yahut dolaylı olarak kaynaklanan yahut bunlar dolayısıyla meydana gelen veya bunların sonucu olarak ortaya çıkan kayıp veya zarar.
 • Deprem, yangın, sel, yıldırım, nükleer tehlike v.s.

 

 VAKIFBANK ASİSTANS TEMİNAT TABLOSU- PLATINIUM VE ÜST SEGMENT KART

TEMİNAT LİMİTLER
TEKNİK YARDIM  
Aracın Çekilmesi Arıza, Kaza, Lastik Patlaması, Benzin Bitmesi. Azami 100 USD En Yakın servise çekim
Gezici Azami 100 USD, Parça Hariç Yol İşçilik Masrafları
Konaklama Araç Onarımı 24 Saati Geçerse, Azami 5 gece,3*-4* Otel
Ulaşım Araç Onarımı Aynı Gün içerisinde Yapılamıyorsa, Otobüs/Tren/Ekonomik Uçak Bileti/Taksi
Araçtaki Kişi Sayısı 2 kişiden Fazla ise, Ulaşım Amaçlı İkame Araç
Çekici, Tamirhane, Yetkili Servis Telefonları
Araç Bilgi Hattı Çekici, Tamirhane, Yetkili Servis Telefonları
MEDİKAL YARDIM  
Ambulans Organizasyon
Tıbbi Danışma 7/24 Sınırsız Hizmet
İndirimli Hastane Bilgisi Hastane Bilgileri
Eve Doktor Yılda 2 Defa, Olay başı 200 TL
Eve Hemşire Yılda 2 Defa, Olay başı 100 TL
Acil İlaç Gönderimi Yılda 2 Defa Ücretsiz Teslimat
Medikal Malzeme Gönderimi Yılda 2 Defa Ücretsiz Teslimat 
Check-Up Organizasyon Organizasyon
Nöbetçi Eczane Bilgisi 7/24 Sınırsız Hizmet
Hastane,Tıp Merkezleri 7/24 Sınırsız Hizmet
Eve Fizyoterapist Gönderimi Doktor Onayıyla, Yılda 2 Defa, Olaybaşı 100 TL
Mobil Check Up Hizmeti Organizasyon
KONUT YARDIM  
Dahili Tesisat Problemleri Temiz su tesisat problemleri, İşçilik Malzeme Masrafları, Yılda 3 Defa-Olay Başı 80 TL
Elektrik Tesisatı Problemleri İşçilik, Malzeme Masrafları -Yılda 3 Defa, Olay Başı 100 TL 
Çilingir Konuta Girememe- Çıkamama-Yılda 3 Defa -Olay Başı 80 TL
Cam İşçilik-Dış veya İç Cam Masrafları, Yılda 3 Defa- Olay Başı 80 TL
Konut Bilgi Hattı Boya, Badana, Marangoz, Beyaz Eşya Tamircisi vb.
Evcil Hayvan-Çiçek Bakımı Bilgi ve Organizasyon
PC Destek Bilgi ve Organizasyon
YURT İÇİ CONCIERGE  
Restaurant, Otel Bilgi ve Rez. Bilgi ve Organizasyon
Etkinlik Bilgi ve Rez. Bilgi ve Organizasyon
Çiçek-Hediye Gönderim Hizmeti Organizasyon
Yiyecek-İçecek Gönderimi Organizasyon
Otobüs,Tren,Feribot Bilgi ve Rez. Bilgi ve Organizasyon
Uçuş Bilgi ve Rez. Bilgi ve Organizasyon
Kitap, Cd, Dvd,Vcd Gönderimi Organizasyon
Araç Kiralama Bilgi ve Organizasyon
Mali Müşavir Bilgi Hattı Bilgi  Hizmeti
Hesap Özeti / Ekstre

a.      Esnek Hesap Kesim Tarihi

Esnek hesap kesim tarihi seçenekleri ile ödemelerinizi kontrol altına alın

VakıfBank Worldcard’ınız için nakit akışınıza göre farklı hesap kesim tarihi seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Hesap kesim tarihi değişik talebiniz için 0850 222 0 724 Çağrı Merkezini arayınız.

 b.     E-Ekstre

E-Ekstre ile ormanlarımız koruma altında

Gereksiz kağıt tüketimi yüzünden, Türkiye'nin ormanları her geçen gün biraz daha yok oluyor. Sadece e-ekstre kullanımı ile siz de ormanlarımızın korunmasına katkıda bulunun.

E-Ekstre talebinizi İnternet Bankacılığı ve Kartlı İşlemlerim aracılığı ile iletebilirsiniz.

 c.     SMS Ekstre

Bankamızda kayıtlı cep telefonunuz varsa, SMS Ekstre hizmeti ile kredi kartınıza ait ekstre borç bilginizi, son ödeme tarihini ve en az ödemeniz gereken tutar Bankanız tarafından SMS ile ücretsiz cep telefonunuza gönderilir.

 d.    Dolar Ekstre

Döviz harcamalarınız için USD hesap özetini seçin, rahatça ödeyin.

VakıfBank Worldcard’ınızı yurt dışında kullanmak için bir nedeniniz daha var. Döviz harcamalarınız için USD hesap özeti alabilir, ödemelerinizi USD üzerinden yapabilirsiniz. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey  0850 222 0 724 Çağrı Merkezini arayarak USD hesap özeti talebinde bulunmak.

Düzenli Ödeme

VakıfBank Worldcard’ınız için düzenli ödeme talimatı verin, rahat edin.

Vadesiz Mevduat Hesabınızdan kredi kartınız için vereceğiniz düzenli ödeme talimatı ile ödemeleriniz otomatik olarak hesabınızdan ödensin, aksama, gecikme yaşamayın.

Talimat vermek için  0850 222 0 724 Çağrı Merkezini aramanız, İnternet Bankacılığından talimat vermeniz veya Şubelerimize uğramanız yeterli.

Transfer Hizmeti

Havalimanı Transfer Hizmetleri’nde %50 İndirim Fırsatı!

VakıfBank Worldcard ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum havalimanına transfer hizmetlerinde %50 indirim ayrıcalığı ile yanındayız!

 • Kampanya kapsamında havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için bobtransfer.me/vakifbank linkinden veya 0530 962 2540 numaralı telefondan rezervasyon yapılması gereklidir.
 • Kampanyadan VakıfBank World kredi kartları ve bu kartlara bağlı ek kartlar faydalanabilir.
 • Transfer hizmetleri ile ilgili değişiklik ve iptal işlemleri sadece bobtransfer.me/vakifbank üzerinden yapılabilmektedir.
 • Transfer hizmetlerinde yaşanacak herhangi bir aksaklık, VakıfBank sorumluluğunda değildir.
 • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
 • VakıfBank kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

 Coronavirus Sonrası Transfer ve Araç Kiralama İşlemleri

Coronavirus yayılırken, konuklarımızın ve ekip üyelerimizin güvenliğini sağlamak için yeni önlemler alıyoruz. Şirket vizyonumuz, şimdiki ve gelecekteki pandemilere doğru, daha sağlıklı ve daha güvenilir hizmet için acil önlemler alınmasını zorunluluk haline getirmiştir.

"Temiz Seyahat" protokolü gereği, hiçbir istisna olmaksızın, tüm değerli konuklarımız için her bir karşılama & uğurlama hizmeti sırasında ve ulaşım operasyonunun her aşamasında aşağıdaki yönergelere uyma kararı aldık.

 • Havaalanındaki Karşılama ve Uğurlama Operasyon birimleri “tam ağız ve burnu örten” maskeler, eldivenler ve yüz siperlikleri takmak zorundadır. Bu önlemlere ek olarak, havalimanında misafirlere hizmet etmek için kullanılan araç ve ekipmanlar her hizmetten sonra düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
 • Ulaşım araçları, her servisten önce Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından belirlenen içeriğe uygun olarak ULV Cihazı (Ultra Düşük Hacimli Sisleme Makinesi) ile dezenfekte edilmektedir. Bu işlem, misafirlerimizin gözleri önünde araçlarına binmeden önce uygulanmaktadır.
 • Misafirlerimizin temizlik ve dezenfeksiyon konusundaki uygulamaları detaylı olarak gözden geçirebilmeleri için araçlara “açıkça görülebilecek” şekilde “Temiz Seyahat” notu yerleştirilmektedir.
 • Ulaşım hizmetinden önce misafirlere el dezenfektanı sunulmaktadır.
 • Tek kullanımlık maskeler ve eldivenler araçlarda her zaman hazır bulundurulmaktadır.
 • Koşullar ne olursa olsun el sıkışma yasaklanmıştır. Şoförler misafirlerini sağ ellerini kalplerinin üstüne koyarak selamlayarak karşılamaktadırlar.
 • Şoförler, hizmet öncesi kendi ateşlerini ölçüp misafirlere göstermekte ve kayıt altına almaktadırlar.
 • Şoförler, kontaminasyon risklerini daha düşük tutmak amacıyla misafirlerin arabanın yüzeyine temas etmesini önlemek amacıyla tek kullanımlık maske ve eldiven giyerek aracın kapısını açmaktadırlar.
 • Misafirler kendi bagajlarını veya paketlerini taşıyacak ve eşyalarını aracın bagajına kendileri yerleştireceklerdir.
Kredi Kartı Başvuru / Kurye Takip

VakıfBank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından asıl ve ek kredi kartı başvurusu yapabilir, başvurularınızı izleyebilir, hangi aşamada olduğunu, başvurunuz red veya iptal olduysa sebeplerini, onaylanan ya da yenilenen kredi kartlarınızın limitlerini, nerede bulunduğunu, kurye ve/veya şube hareketlerini, teslim bilgisini anlık olarak takip edebilir ve  kart yönlendirme işlemlerini yapabilirsiniz. 

 

 

  

İnternet Bankacılığı uygulamasında; 

 • Başvurular/Kart Başvuru Takipmenüsü altında “Kredi Kartı Başvurularım” ve “Kart Gönderim İzleme” veya
 • Kredi Kartlarım/Kredi Kart Başvurusumenüsü altında  “Kredi Kartı Başvurularım” ve “Kart Gönderim İzleme” menülerinden, 

Mobil Bankacılık uygulamasında; 

 • Başvurular/ Kredi Kartı Başvurusumenüsü altında “Kredi Kartı Başvurularım” ve “Kart Gönderim İzleme” veya
 • Kredi Kartları/ Başvuru ve Gönderi İzlememenüsü altında “Kredi Kartı Başvurularım” ve “Kart Gönderim İzleme” menülerinden son 1 yıl içerisinde başvurusu yapılmış ve basılmış olan kayıtları görüntüleyebilirsiniz. 

“Gönderim Detay” sekmesinden kartın dağıtım aşamalarını ve son durumu görülebilir, “Adres Değişikliği”  bölümünden de dağıtımda olan kredi kartları için kart yönlendirme işlemleri gerçekleştirilebilirsiniz.

Toplu Ulaşım

VakıfBank Worldcard toplu ulaşımda hızın ve konforun rahatlığını yaşatıyor.

 Konya - Çanakkale

VakıfBank Worldcard’ınızın temassız özelliği ile Konya ve Çanakkale’de, toplu taşımada kartınızı araç içerisindeki kart okuyuculara okutarak hızlı ve güvenli ulaşımın keyfini yaşayın. Tek bir kart ile hem alışverişte hem ulaşımda ayrıcalıklı olun. 

Belediyeler tarafından belirlenen ulaşım ücretleri kartınıza ait ekstreye yansıtılacaktır.

 

TL Yükleme

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone faturasız hat sahibiyseniz, TL yüklemek için mağazalara gitmeden hattınıza anında ve kolayca TL yüklemesi yapabilirsiniz.

VakıfBank Worldcard’ınız ile faturasız hattınıza TL yükleme için;

 • VakıfBank ATM'leri
 • İnternet Bankacılık
 • Mobil Bankacılık
 • 0850 222 0 724 Çağrı Merkezini kullanabilirsiniz.
Masterpass'e kart ekleme

Masterpass™ ile tek tıkla ödeme yap!

Kart bilgilerinin güvenli bir ortamda saklanmasına olanak sunan dijital ödeme çözümü Masterpass’e kartınızı ekleyebilirsiniz. İlk defa Bankamız tarafından devreye alınan bu yapı sayesinde Masterpass ödeme seçeneği bulunan e-ticaret sitelerinde kart bilgilerini girmeden kısa sürede ve güvenli olarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılıktan Masterpass’e kart ekleme;

Masterpass’e Bankomat kart eklemek için Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden “Hesaplar-Bankomat Kartları-Masterpass’e Kart Ekleme” menüsü, Kredi kartı eklemek için ise “Kredi Kartları-Kart Ayarları-Masterpass’e Kart Ekleme” menülerini kullanabilirsiniz. 

ATM’den Masterpass’e kart ekleme;

VakıfBank ATM’lerinden size sunulan teklifle Kredi kartı ya da Bankomat kartınızı Masterpass’e ekleyebilirsiniz. ATM aracılığıyla onayladığınız işlemin tamamlanabilmesi için cep telefonunuz ve kart numaranız Mastercard’a iletilmektedir. Böylelikle Masterpass ile yapacağınız alışverişlerinizde her seferinde kart bilgilerinizi yazmadan işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tanıyın

VakıfBank Worldcard, kullanıcılarına kazanç ve fırsatlarla dolu bir dünya sunuyor.

VakıfBank Worldcard ile World üye işyerlerinde Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Kazandığınız Worldpuan'larınızla World ve VakıfBank Üye İş Yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kazanılan her 2 Worldpuan, üye iş yerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Ayrıca kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Size özel hazırlanan asistans hizmetlerimiz ile kendinizi çok daha ayrıcalıklı hissedeceksiniz. 

Size en uygun VakıfBank Worldcard'ı belirlemek için en yakın şubemize uğrayabilir, 444 0 724 Çağrı Merkezini arayabilir veya Kartlarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru kanalları;

 • SMS Başvuru: VB yazıp, boşluk bırakıp, TC Kimlik Numaranızı 5724’e gönderin
 • İnternet Bankacılığı
 • Mobil Bankacılık
 • www.vakifbank.com.tr ve www.vakifkart.com.tr
 • 444 0 724 Çağrı Merkezi
 • Şubelerimiz
Kredi Kartını E-Ticarete Açma
Destek
Hizmet Kanalları

VakıfBank Worldcard’ınız ile ilgili hizmet alabileceğiniz kanallar,

Ekstre Açıklamaları

Dönem Borcunuz: Hesap kesim tarihi itibariyle varsa önceki dönemden kalan borcu ve bu döneme ait alışveriş, nakit, faiz ve ücretler toplamından, hesaba yatırılan tutarların düşülmesinden sonra kalan bakiyedir.

 Asgari Ödeme Tutarı: Kredi kartı dönem borcunuzun son ödeme tarihine kadar asgari ödenmesi zorunlu olan tutarıdır.

Bireysel kredi kartı alan kart hamilleri için ilk yıl %40, ikinci yıldan itibaren %20 asgari ödeme oranı geçerli olacaktır. Ticari kredi kartları için asgari ödeme oranı %10’dur.

Son Ödeme Tarihi: Toplam borç veya asgari ödeme tutarının yatırılması gereken son tarihtir.

Limit: Kredi kartınızla yapacağınız alışverişler ya da nakit çekim işlemleri için kullanılabilecek maksimum kredi limitidir. Kartınıza bağlı olan ek kartlar da aynı limiti paylaşmaktadır.

Hesap Kesim Tarihi: Hesap özetinin düzenlendiği tarihtir.

Önceki Dönem Hesap Özeti Bakiyesi: Önceki dönemden devreden borç toplamıdır.

Devreden Worldpuan: Önceki dönemlerde kullanılmayan ve son döneme devreden Worldpuandır.

Bu Dönem Kullanılan Worldpuan: Biriken toplam Worldpuandan, hesap özetinin ilgili dönemi içerisinde kullanılan Worldpuandır.

Kullanılabilir Puanınız: Hesap kesim tarihindeki kullanılabilir Worldpuandır.

Puanınız TL Karşılığı: Kazanılan her 2 Worldpuan, World üye işyerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Ücret, Komisyon, Vergi, Fon Ve Faizler İle İlgili Açıklamalar

Toplam Faiz Ve Ücretler: Önceki hesap bakiyesi üzerinden ve dönem içinde yapılan nakit çekim ve benzeri işlemler için işleyen faiz ile kart ücreti, yıllık üyelik ücreti gibi sözleşmede yer alan ücretlerin toplamıdır.

Alışveriş Faiz Oranı: Dönem borcunuzdan daha az bir tutarda ödeme yaparak borcunuzu kredilendirmeniz durumunda işletilecek, vergi ve fonlar hariç aylık net akdi faiz oranıdır. 

Nakit Çekim Faiz Oranı: Nakit çekim kapsamında değerlendirilecek tüm işlemlere uygulanan, vergi ve fonlar hariç aylık net akdi faiz oranıdır. 

Kart Ücreti: VakıfBank Worldcard'lar için asıl ve ek kartlardan alınan yıllık üyelik bedelidir. Yıllık kart ücretleri: Klasik, Taraftar, Rail&Miles kartlar için 129 TL; Gold kartlar için 159 TL; Platinum kartlar için 187 TL; ek kartları için 57 TL; MilPlus kartlar için 168 TL; ek kartları için 83 TL; MilPlus Platinum kartlar için 225 TL; ek kartları için 112 TL; Clic kartlar için 119 TL; Like Card'lar, VakıfBank Ulaşım indirimli kartlar için 14 TL; BusinessCard'lar için 137 TL'dir. 

Gecikme Faiz Oranı: Asgari ödeme tutarının altında ödeme yapılması durumunda asgari tutarın ödenmeyen kısmı için son ödeme tarihinden asgari ödeme tutarının tam olarak ödendiği tarihe kadarki süre için hesaplanan vergi ve fonlar hariç aylık faiz oranıdır.

Nakit Çekim Ücreti: VakıfBank ATM'leri, Şubeleri, Çağrı Merkezi, İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarından kredi kartınızla nakit çektiğinizde, aylık kredi faizine ek olarak işlem basına %1 komisyon; yurt içi diğer banka ATM'lerinden kredi kartınızla nakit çektiğinizde, aylık nakit kredi faizine ek olarak işlem basına %1 nakit çekim ücreti alınır. Yurt dışından nakit çektiğinizde %1,12 + 0,90 USD nakit çekim ücreti alınır.

Vergi, Fon: BSMV (Banka Sigorta ve Muamele Vergisi) ve KKDF (Kaynak Kullanım Destekleme Fonu) yasa gereği alınmakta olup, BSMV, nakit çekim ücreti, kart ücreti ve faizler üzerinden; KKDF ise hesap kesim tarihinde tahakkuk ettirilen faiz üzerinden hesaplanmaktadır.

Faiz Hesaplama Yöntemi: Son ödeme tarihinde ödenmeyip kredilendirilen alışverişlerinize hesap kesim tarihinden başlamak üzere ödendiği tarihe kadarki süre için alışveriş faiz oranı; nakit ve nakit çekim kapsamında değerlendirilecek işlemlere ise işlem tarihinden ödendiği tarihe kadarki süre için nakit çekim faiz oranı üzerinden faiz hesaplanır. Yapılan ödemeler, önceki dönemden devreden gecikme faizi ve ferilerine, alışveriş faizi ve ferilerine, devreden borçlara, dönem içinde çekilen nakitlere ve son dönem harcamalara mahsup edilmektedir. Faiz tahakkuku hesap kesim tarihlerinde yapılmaktadır. Hesap Özetinde yer alan alışveriş ve nakit faiz oranına KKDF ve BSMV dahil değildir.

Geriye Dönük Ekstre Ücreti: Kredi kartında geriye dönük hesap özeti basımı talebi için alınan ücrettir. Bu ücret 4.81 TL olarak uygulanmaktadır.

 Diğer Bilgiler

Yurt Dışında Yapılan Alışveriş : Yurt dışı alışveriş ve nakit çekim işlemleri USD/TL cinsinden ödenebilir. Dönem Borcunun son ödeme tarihinde ödenmeyen kısmı, son ödeme tarihinden bir gün önceki TCMB döviz satış kurunun %1 fazlası ile çarpılarak Türk Lirası'na çevrilmekte ve o dönemin hesap kesim tarihinden başlamak üzere eksik yatırılan tutara faiz işletilmektedir. Yabancı para birimi cinsinden ödemeyi tercih edenler için, asgari ödeme tutarı, dönem borç tutarı kadar hesaplanmaktadır. 
TL cinsinden ödemeyi tercih edenler için işlemin Banka’ya ulaştığı tarihten bir gün önceki TCMB döviz satış kuruna %2 ekleyerek TL'ye çevrim yapılmaktadır.

Yabancı Para İşlemler İle İlgili Hatırlatma: Türkiye'de faaliyette bulunan bazı uluslararası şirketler ile yurt dışındaki bazı firmalar satış belgelerini TL olarak düzenlemelerine rağmen, söz konusu alışveriş bedelleri, ilgili firmalar tarafından yabancı para cinsinden tahsil edilmekte ve bu nedenle Hesap Özetine yabancı para cinsinden yansıtılmaktadır. Bu, uluslararası kredi kartı kurallarının gerektirdiği bir uygulamadır.

Kredi Kartı Borç Bilginizi; 0850 222 0 724 Çağrı Merkezinden, VakıfBank ATM'lerinden, İnternet Bankacılığı'ndan, Faks, e-posta ve SMS talimatı vererek öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı borç ödeme noktaları;

 • 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi
 • İnternet Bankacılığı
 • Düzenli ödeme talimatı
 • VakıfBank ATM'leri
 • VakıfBank Şubeleri
 • PTT Online Şubeleri (4.73 TL işlem ücreti alınır.)
 • EFT ile diğer Bankalar
Hesap Kesim Tarihleri

   

Bireysel Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihleri
HKT - 05 HKT - 10 HKT - 11
Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi
5.01.2021 15.01.2021 10.01.2021 20.01.2021 11.01.2021 21.01.2021
5.02.2021 17.05.2021 12.02.2021 22.02.2021 12.02.2021 22.02.2021
5.03.2021 15.03.2021 12.03.2021 22.03.2021 12.03.2021 22.03.2021
5.04.2021 15.04.2021 10.04.2021 20.04.2021 11.04.2021 21.04.2021
7.05.2021 17.05.2021 10.05.2021 20.05.2021 11.05.2021 21.05.2021
5.06.2021 15.06.2021 11.06.2021 21.06.2021 11.06.2021 21.06.2021
6.07.2021 16.07.2021 16.07.2021 26.07.2021 16.07.2021 26.07.2021
6.08.2021 16.08.2021 10.08.2021 20.08.2021 13.08.2021 23.08.2021
5.09.2021 15.09.2021 10.09.2021 20.09.2021 11.09.2021 21.09.2021
5.10.2021 15.10.2021 10.10.2021 20.10.2021 11.10.2021 21.10.2021
5.11.2021 15.11.2021 12.11.2021 26.11.2021 12.11.2021 22.11.2021
5.12.2021 15.12.2021 10.12.2021 20.12.2021 11.12.2021 21.12.2021
HKT - 13 HKT - 15 HKT - 23
Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi
15.01.2021 25.01.2021 15.01.2021 25.01.2021 23.01.2021 2.02.2021
13.02.2021 23.02.2021 15.02.2021 25.02.2021 23.02.2021 5.03.2021
13.03.2021 23.03.2021 15.03.2021 25.03.2021 23.03.2021 2.04.2021
16.04.2021 26.04.2021 16.04.2021 26.04.2021 23.04.2021 3.05.2021
14.05.2021 24.05.2021 15.05.2021 25.05.2021 23.05.2021 3.06.2021
13.06.2021 23.06.2021 15.06.2021 25.06.2021 25.06.2021 2.07.2021
16.07.2021 26.07.2021 17.07.2021 27.07.2021 23.07.2021 5.08.2021
13.08.2021 23.08.2021 15.08.2021 25.08.2021 23.08.2021 2.09.2021
13.09.2021 23.09.2021 17.09.2021 27.09.2021 24.09.2021 4.10.2021
15.10.2021 25.10.2021 15.10.2021 25.10.2021 23.10.2021 2.11.2021
13.11.2021 23.11.2021 15.11.2021 25.11.2021 23.11.2021 3.12.2021
13.12.2021 23.12.2021 17.12.2021 27.12.2021 24.12.2021 3.01.2022
 
HKT - 25 HKT - 30
Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi
25.01.2021 4.02.2021 30.01.2021 9.02.2021
26.02.2021 8.03.2021 28.02.2021 10.03.2021
26.03.2021 5.04.2021 30.03.2021 09.04.2021
25.04.2021 5.05.2021 30.04.2021 10.05.2021
25.05.2021 4.06.2021 30.05.2021 09.06.2021
25.06.2021 5.07.2021 2.07.2021 12.07.2021
25.07.2021 4.08.2021 30.07.2021 9.08.2021
27.08.2021 6.09.2021 30.08.2021 09.09.2021
25.09.2021 5.10.2021 01.10.2021 11.10.2021
25.10.2021 4.11.2021 30.10.2021 09.11.2021
26.11.2021 6.12.2021 30.11.2021 10.12.2021
25.12.2021 4.01.2022 31.12.2021 10.01.2022
Business Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihleri
HKT - 03 HKT - 08 HKT - 14
Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi
4.01.2021 11.01.2021 8.01.2021 15.01.2021 14.01.2021 21.01.2021
3.02.2021 10.02.2021 8.02.2021 15.02.2021 15.02.2021 22.02.2021
3.03.2021 10.03.2021 8.03.2021 15.03.2021 14.03.2021 22.03.2021
5.04.2021 12.04.2021 8.04.2021 15.04.2021 14.04.2021 21.04.2021
3.05.2021 10.05.2021 10.05.2021 17.05.2021 14.05.2021 21.05.2021
3.06.2021 10.06.2021 8.06.2021 15.06.2021 14.06.2021 21.06.2021
5.07.2021 12.07.2021 9.07.2021 16.07.2021 12.07.2021 19.07.2021
3.08.2021 10.08.2021 9.08.2021 16.08.2021 16.08.2021 23.08.2021
3.09.2021 10.09.2021 8.09.2021 15.09.2021 14.09.2021 21.09.2021
4.10.2021 11.10.2021 8.10.2021 15.10.2021 14.10.2021 21.10.2021
3.11.2021 10.11.2021 8.11.2021 15.11.2021 15.11.2021 22.11.2021
3.12.2021 10.12.2019 8.12.2021 15.12.2021 14.12.2021 21.12.2021
 
HKT - 16 HKT - 28
Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi
18.01.2021 25.01.2021 28.01.2021 4.02.2021
16.02.2021 23.02.2021 01.03.2021 8.03.2021
16.03.2021 23.03.2021 29.03.2021 5.04.2021
19.04.2021 26.04.2021 28.04.2021 5.05.2021
17.05.2021 24.05.2021 28.05.2021 4.06.2021
16.06.2021 23.06.2021 28.06.2021 5.07.2021
19.07.2021 26.07.2021 28.07.2021 4.08.2021
16.08.2021 23.08.2021 31.08.2021 7.09.2021
16.09.2021 23.09.2021 28.09.2021 5.10.2021
18.10.2021 25.10.2021 28.10.2021 4.11.2021
16.11.2021 23.11.2021 29.11.2021 6.12.2021
16.12.2021 23.12.2021 28.12.2021 4.01.2022
Kredi Kartı Borcunu Yapılandıran Müşteriler için Kullanılan Hesap Kesim Tarihleri 
1Y - Yapılandırma 2Y - Yapılandırma 3Y - Yapılandırma
Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi
10.01.2021 20.01.2021 22.01.2021 01.02.2021 30.01.2021 9.02.2021
12.02.2021 22.02.2021 20.02.2021 02.03.2021 28.02.2021 10.03.2021
12.03.2021 22.03.2021 20.03.2021 30.03.2021 30.03.2021 09.04.2021
10.04.2021 20.04.2021 20.04.2021 30.04.2021 30.04.2021 10.05.2021
10.05.2021 20.05.2021 21.05.2021 31.05.2021 30.05.2021 09.06.2021
11.06.2021 21.06.2021 20.06.2021 30.06.2021 02.07.2021 12.07.2021
16.07.2021 26.07.2021 20.07.2021 30.07.2021 30.07.2021 9.08.2021
10.08.2021 20.08.2021 21.08.2021 31.08.2021 30.08.2021 09.09.2021
10.09.2021 20.09.2021 20.09.2021 30.09.2021 01.10.2021 11.10.2021
10.10.2021 20.10.2021 22.10.2021 01.11.2021 30.10.2021 09.11.2021
12.11.2021 22.11.2021 20.11.2021 30.11.2021 30.11.2021 10.12.2021
10.12.2021 20.12.2021 20.12.2021 30.12.2021 31.12.2021 10.01.2022
Bankamız Tarımkart Müşterileri için Kullanılacak Hesap Kesim Tarihleri
Hesap Kesim Tarihi Kodu Hesap Kesim Tarihi Son Ödeme Tarihi
61 - TarımKart_Ocak25 25.01.2021 4.02.2021
62 - TarımKart_Şubat25 26.02.2021 8.03.2021
63 - TarımKart_Mart25 26.03.2021 5.04.2021
64 - TarımKart_Nisan25 25.04.2021 5.05.2021
65 - TarımKart_Mayıs25 25.05.2021 4.06.2021
66 - TarımKart_Haziran25 25.06.2021 5.07.2021
67 - TarımKart_Temmuz25 25.07.2021 4.08.2021
68 - TarımKart_Ağustos25 27.08.2021 6.09.2021
69 - TarımKart_Eylül25 25.09.2021 5.10.2021
70 - TarımKart_Ekim25 25.10.2021 4.11.2021
71 - TarımKart_Kasım25 26.11.2021 6.12.2021
72 - TarımKart_Aralık25 25.12.2021 4.01.2022
Güvenli Alışveriş

 Daha güvenli ve hızlı alışveriş için;

Şifre (Pin)

Şifre (PIN), sizin alışverişteki kimlik numaranızdır. 4 rakamdan oluşan bu şifre sayesinde kartınızın gerçek sahibi olduğunuzu ispatlıyorsunuz. Ödemenizi şifrenizi tuşlayarak onaylıyorsunuz. Alışverişlerde kullanacağınız şifrenizi aynı zamanda ATM’de işlem yaparken de kullanırsınız.

Şifrenizi her zaman aklınızda tutun ve başka kişilerle paylaşmayın. Şifrenizi istediğiniz zaman VakıfBank ATM’lerinden, 444 0 724 Çağrı Merkezinden, Kartlı İşlemlerden ve Mobil Bankacılık'tan değiştirebilirsiniz. 

Ayrıca, SMS ile kredi kartı şifresi almak için; KKSIFRE yazıp boşluk bırakıp kredi kartınızın son 6 hanesi yazıp boşluk bırakıp annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk iki harfini yazarak 5724’e mesaj atabilirsiniz

Kartınızı yurt dışında şifrenizle kullanmaya devam edebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz ülkelerde şifre sistemine geçildiyse mevcut şifreniz ile kartınızı kullanmaya devam edersiniz. Bu sisteme geçmeyen ülkelerde ise sizden, eskiden olduğu gibi imzanız istenecektir.

3D Güvenlik

3 Boyutlu Güvenlik Sistemi, internetten güvenli alışveriş yapmanızı sağlar. 3D Güvenlik ile internet alışverişi sırasında; müşteri, banka ve işyeri arasındaki bilgi akışı özel şifreler ile sağlanır.

Bu sistemi kullanan işyerlerinde, işlem onayı sırasında kart sahiplerinin Bankada kayıtlı cep telefonlarına 3D Secure şifresi gönderilir. Onay işlemi sırasında bu şifrenin kullanılması istenir. Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık Akıllı SMS ile alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Faiz ve Ücretler

 

        *       Kredi Kartı Ürün ve Hizmet Ücretleri için tıklayınız.

 

 

Kredi Kartları Üyelik Sözleşmesi
DoldurGeç
DOLDUR GEÇ


DOLDURGEC

VAKIFBANK KARTINIZLA DOLDUR GEÇ İLE YAKIT ALIMINIZDA %5 İNDİRİM !

Ortak Platform uygulamasını Android ya da IOS telefonunuza indirerek DOLDUR GEÇ ile LUKOIL istasyonlarında VAKIFBANK Kredi kartınıza anında %5 indirim kazanın.

Ortak Platform Uygulamasına üye olarak, uygulama üzerinden VakıfBank Visa, Master ya da Sanal Kredi kartınızı kaydederek, Türkiye genelinde Ortak Platform çatısı altındaki LUKOIL istasyonlarından ve sisteme katılacak farklı akaryakıt dağıtım şirketi istasyonlarından DOLDUR GEÇ'i kullanarak aracınızdan inmeden akaryakıt alımınızı indirimli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kısa bir süre sonra farklı marka akaryakıt dağıtım şirketlerinden de akaryakıt alımı yapıldığında aynı indirim oranı  uygulanacaktır. ''Ortak Platform'' yolda gözünüz kulağınız olmaya aday bir uygulamadır. Size en yakın üye istasyonu gösterir, en son sektör haberlerini iletir. Böylece zam ve indirim haberlerini asla kaçırmazsınız.


DOLDURGEC'İN Avantajları Neler?

DOLDUR GEÇ ile Araçtan İnmeden Ödeme, Üye İstasyonlarda % 5 İndirim!

Aracınızdan inmeden ödemenizi anında gerçekleştirin hem de benzin ve motorinde anında %5 indirim kazanın.

Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali!


Akaryakıt almak için tek ihtiyacınız cep telefonunuz!

Ortak Platform'un geçerli olduğu akaryakıt istasyonlarından kredi kartı, fiş, nakit ödeme, fatura almayı beklemeden ,akaryakıt yakıt ikmalinizi daha hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirerek ödeme yaparsınız, zamanınız size kalır. Pompada akaryakıt dolumunuz bittiğinde ödemeniz de alınmış olur. Siz cüzdanınıza dokunmadan, kredi kartı çıkarmadan, otomobilinizden inmeden, akaryakıt almanın keyfini yaşarsınız.

Güvenlidir!

Kontrol %100 sizde kredi kartı ya da kişisel bilgileriniz güvenlik konusunda gerekli sertifikasyonlara sahip Türk Telekom iştiraki olan Innova firmasında tutulmaktadır. İşlemleriniz tamamen Bankamız üzerinden 3D şifresi ile gerçekleştirilir. Platform müşterisinin bilgisine erişmez ve saklamaz.

Anlık Raporlama!

DOLDUR GEÇ ile yakıt alımınız bittiğinde cep telefonunuza uygulama üzerinden yakıt alım bilgileriniz sizinle anında paylaşılır. Ayrıca ortakplatform.com.tr web sitesi ve ''Platform'' aplikasyonu üzerinden, ''Online İşlemler'' menüsü aracılığıyla geçmiş dönem işlemleri da dahil olmak üzere tüm DOLDUR GEÇ işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

DOLDUR GEÇ sisteminden nasıl faydalanabilirim?

DOLDUR GEÇ kullanabilmek için ortakplatform.com.tr adresinden ya da uygulama marketlerinden ORTAK PLATFORM uygulamasının Android ya da IOS tabanlı cep telefona indirilmesi ve müşteri aktivasyonunun gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Kayıt işleminde sanal işleme açık aktif kredi kartının sisteme kaydı sağlanmaktadır.

ORTAK PLATFORM Sistemine üye olurken hangi bilgiler isteniyor?

Uygulma marketlerden “ORTAK PLATFORM” uygulamasının indirilmesinden sonra siteme kayıt olabilmek için İsim Soyad, Cep telefonu numaranız, E-Posta adresi, Araç Plaka Numarası, Yakıt Tipi ve VakıfBank Kredi kartınızın kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV numarası gerekmektedir. Kart Bilgileriniz uygulamaya kayıt yaptırılırken kart geçerliliğini doğrulamak amacıyla bir defaya mahsus herhangi bir ücret içermeyen ve VakıfBank tarafından E-Ticaret işlemlerinde kullanılan 3D şifrenin uygulamaya girilerek kartı doğrulama işlemi yapıldıktan sonra sistem kayıt işlemleri tamamlanmış olacaktır.

Artık DOLDUR GEÇ uygulamasını ve indirimli yakıt almaya hazırsınız,

DOLDUR GEÇ ile nasıl indirimli yakıt alırım?
Cep telefonunuzdan “ortak platform” isimli uygulamamızı Android ya da IOS tabanlı cep telefonunuza indirin ve kolaylıklar dünyasına merhaba deyin.

“Platform” yolda gözünüz kulağınız olmaya aday bir uygulamadır. Size en yakın üye istasyonu gösterir, en son sektör haberlerini iletir. Böylece zam ve indirim haberlerini asla kaçırmazsınız. 


DOLDURGEC

size en yakın istasyona kolayca ulaşın


DOLDURGEC

Kolayca müşteri hizmetlerine ulaşın  ORTAK PLATFORM ÇAĞRI MERKEZİ : 0850 346 90 63
LUKOIL ÇAĞRI MERKEZİ : 444 4 585


DOLDURGEC

“Akaryakıt alırken ödeme hiç bu kadar kolay olmamıştı”
Hem aracınızdan inmeden ödemenizi anında gerçekleştirin hem de benzin ve motorinde anında %5 indirim kazanın.

Yapmanız gereken çok kolay. “Doldur geç mobil ile yakıt al” seçin
Daha sonra plakanızı ve aracınızın yakıtını tanımlayın. “Bu sayede istasyonlarda yanlış ürün dolumun da önüne geçilir”


DOLDURGEC

Kredi kartlarınızı tanımlayın. Birden çok kart tanımlayarak ve her kart için kullanım tarihi belirleyerek ödemelerinizi yönetin.


DOLDURGEC

Artık hazırsınız, Satış görevlisine DOLDUR GEÇ ile yakıt almak istediğinizi belirtin. İstasyonu seçin Görevlinin söyleyeceği pompa numarasını yazın almak istediğiniz yakıt miktarını girin. Sistem kredi kartınızdan bu miktarı geçici olarak bloke edecektir. Satış tamamlandığında sadece gerçekleşen miktar kartınızdan çekilecektir. ( Fulle butonu kartınızdan 350 ₺ bloke eder )


DOLDURGEC

Satış tamamlandığında ayrıca telefon ekranınızda yakıt alım ile ilgili detaylar gelir ve işlemi tamam butonuna basarak siz sonlandırırsınız. Satış tamamlandığında önceki alımlarınızı takip edebilirsiniz.


DOLDURGEC

En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
VakıfBank Web Siteleri
© 2015 VakıfBank
Bizi Takip Edin:
Bizi Takip Edin:
© 2015 VakıfBank