vakifkart.com.tr
vakifkart.com.tr BAŞVURU İŞLEMLERİ

VakıfBank Taraftar Kart ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden hem siz hem de taraftarı olduğunuz takım kazansın. Taraftar Kartla takımınıza özel süprizler, kampanyalar ve tüm World fırsatları sizi bekliyor.

VakıfBank Worldcard

VakıfBank Worldcard size yaygın World ve VakıfBank üye işyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarının yanında size özel kampanyalarla alışverişlerinize renk katıyor. 

Kartınızı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilir, internette güvenli alışveriş yapar, cazip nakit çözümleri ile anında nakit ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Express Card’ınızı anında alın alışverişlerinizde hemen kullanın.

VakıfBank Şubelerinden Express Card’a başvurun, kartınızı hemen alın. Alışverişlerinizde anında kullanmaya başlayın. Üstelik yıllık kart aidatı ödemeyin, Express Card ile VakıfBank ve World üye iş yerlerinden Worldpuan kazanın, taksit fırsatlarından faydalanın.

Taraftar

VakıfBank Taraftar Kart ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden hem siz hem de taraftarı olduğunuz takım kazansın. Taraftar Kartla takımınıza özel süprizler, kampanyalar ve tüm World fırsatları sizi bekliyor.

Fenerbahçe Taraftar Kartlar
MilPlus

MilPlus ile dünyayı keşfedin

MilPlus Kartlar ile tüm alışverişlerinizden kazandığınız Worldpuanları MilPlus ile kat kat daha değerli kullanarak uçak ve bileti alabilir, otel/tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Worldpuanlarınız, istediğiniz bileti almaya yeterli değilse “Avans Puan” kullanabilirsiniz.

 (Hizmet saatlerimiz, uçak bileti için hafta içi: 09:00-18:00, otel ve tur rezervasyonları için 09:00-17:00, Cumartesi: uçak bileti için 09:00-14:00, otel ve tur rezervasyonları için 09:00-13:00. Resmi tatil günlerinde hizmet verilmemektedir.)

Rail&Miles

Tren yolculuklarını kazanca çeviren tek kredi kartı Rail&Miles ile tren bileti alımlarınızda MilPara, Harcamalarınızda World ayrıcalıkları sizleri bekliyor. Rail&Miles ile yolculuklar şimdi daha keyifli...

Like Card

Like Card ve Kampüs Kart  ile hem World Dünyası’nın ayrıcalıklarına sahip olacak hem de size özel  fırsatlardan faydalanacaksınız.

Ortak Markalı

Ortak Markalı kartlarımız ile hem World Dünyası’nın ayrıcalıklarına sahip olacak hem de size özel fırsatlardan faydalanacaksınız.

TercihKart

Yıllık kart aidatı ödemeyin, sadece katıldığınız kampanyalar için ücret ödeyin. TercihKart ile VakıfBank ve World üye iş yerlerinden Worldpuan kazanın, taksit fırsatlarından faydalanın. 

  • TercihKart'ınızla, istediğiniz özel kampanyadan (Worldpuan, indirim kampanyaları vb.) ücreti karşılığı yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya ücretleri her bir kampanya bazında farklılık gösterebilir. Ücret bilgisi kampanya bilgilendirmelerinde yer almaktadır.
Ticari

VakıfBank ticari kartlar ile çıtanızı yükseltin!

VakıfBank'ın kobi, ticari, kurumsal ve çiftçi müşterilerine özel sunduğu ticari kart ayrıcalıklarına sahip olabilir ve size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Bankomat

Bankomat Kartınız, 7 gün 24 saat elinizin altında!

Bankomat Kart, vadesiz hesabınızdan yurt içi ve yurt dışında para çekebileceğiniz, Visa/MasterCard/Troy logolu iş yerlerinde alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz vadesiz hesabınıza bağlı banka kartınızdır. Bankomat Kartınızla alışverişleriniz esnasında para taşımanın riskiyle karşılaşmayacağınız gibi para üstü alma gibi detaylarla da uğraşmazsınız.

Bankomat Kart Başvuru Kanalları

Fenerbahçe Taraftar Kartlar
En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
© 2015 VakıfBank
Bizi Takip Edin:
Bizi Takip Edin:
© 2015 VakıfBank