vakifkart.com.tr
vakifkart.com.tr BAŞVURU İŞLEMLERİ

Tren yolculuklarını kazanca çeviren tek kredi kartı Rail&Miles ile tren bileti alımlarınızda MilPara, Harcamalarınızda World ayrıcalıkları sizleri bekliyor. Rail&Miles ile yolculuklar şimdi daha keyifli...

VakıfBank Worldcard

VakıfBank Worldcard size yaygın World ve VakıfBank üye işyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarının yanında size özel kampanyalarla alışverişlerinize renk katıyor. 

Kartınızı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilir, internette güvenli alışveriş yapar, cazip nakit çözümleri ile anında nakit ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Express Card’ınızı anında alın alışverişlerinizde hemen kullanın.

VakıfBank Şubelerinden Express Card’a başvurun, kartınızı hemen alın. Alışverişlerinizde anında kullanmaya başlayın. Üstelik yıllık kart aidatı ödemeyin, Express Card ile VakıfBank ve World üye iş yerlerinden Worldpuan kazanın, taksit fırsatlarından faydalanın.

Taraftar

VakıfBank Taraftar Kart ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden hem siz hem de taraftarı olduğunuz takım kazansın. Taraftar Kartla takımınıza özel süprizler, kampanyalar ve tüm World fırsatları sizi bekliyor.

Fenerbahçe Taraftar Kartlar
Platinum Plus

Seçkin bir dünyaya davetlisiniz.

Aşağıdaki kriterlerden en az birine sahip olan müşterilerimize özel olarak sunduğumuz VakıfBank Platinum Plus'ta konforunuz için ücretsiz Lounge alanı, sağlığınız için ücretsiz seyahat sigortası, değerli zamanınız için çağrı merkezi önceliği sizi bekliyor. Üstelik otel rezervasyonlarınız ve uçak bileti alımlarınızda 3 kat daha değerli Worldpuan ayrıcalığı!

 

  • Bankamız VIP Segmente sahip müşteri grubunda olması,
  • Bankamızda 450.000 TL ve üzeri varlık toplamı veya kredi bakiyesi olması,
  • Bankamızda 500.000 TL ve üzeri SKY Limite sahip olması,
  • Mevcut Kredi Kart limitinin veya yeni başvuruda onaylanan kredi kartı limitinin 50.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
MilPlus

MilPlus ile dünyayı keşfedin!

MilPlus kartlar ile yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız Worldpuanları, kartınızın MilPlus özelliği sayesinde kat kat daha değerli kullanarak uçak bileti satın alabilir, otel veya tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Üstelik kartınızdaki Worldpuanlar, istediğiniz uçak bileti veya otel/tur rezervasyonunu gerçekleştirmek için yeterli değilse kartınızın “Avans Puan” özelliğini kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

MilPlus kartlar ile, seyahatleriniz öncesinde ücretsiz/indirimli lounge hizmeti, ücretsiz seyahat sigortası, yurt dışı alışverişlerinizde indirim ve asistans hizmetleri gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

MilPlus kartlar ile ilgili detaylı bilgi almak ve sonrasında başvuru yapabilmek için aşağıda yer alan kart görsellerinin üzerini tıklayabilirsiniz.

Rail&Miles

Tren yolculuklarını kazanca çeviren tek kredi kartı Rail&Miles ile tren bileti alımlarınızda MilPara, Harcamalarınızda World ayrıcalıkları sizleri bekliyor. Rail&Miles ile yolculuklar şimdi daha keyifli...

Like Card

Like Card ve Kampüs Kart  ile hem World Dünyası’nın ayrıcalıklarına sahip olacak hem de size özel  fırsatlardan faydalanacaksınız.

Ortak Markalı

Ortak Markalı kartlarımız ile hem World Dünyası’nın ayrıcalıklarına sahip olacak hem de size özel fırsatlardan faydalanacaksınız.

Ticari

VakıfBank Ticari Kartlar İle Çıtanızı Yükseltin!

VakıfBank'ın kobi, ticari ve kurumsal müşterilerine özel sunduğu BusinessCard ayrıcalıklarına sahip olabilir ve size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Bankomat

Bankomat Kartınız, 7 gün 24 saat elinizin altında!

Bankomat Kart, vadesiz hesabınızdan yurt içi ve yurt dışında para çekebileceğiniz, Visa/MasterCard/Troy logolu iş yerlerinde alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğiniz birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz vadesiz hesabınıza bağlı banka kartınızdır. Bankomat Kartınızla alışverişleriniz esnasında para taşımanın riskiyle karşılaşmayacağınız gibi para üstü alma gibi detaylarla da uğraşmazsınız ve alışverişlerinizde Bankomat Para kazanırsınız. 

Alışverişlerde yanınızda

Bankomat Kartınızla Türkiye'de ve tüm dünyada milyonlarca işyerinde alışveriş yapabilirsiniz. Bankomat Kartınızla yaptığınız alışveriş tutarı, Bankomat Kartınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın bakiyesinden düşer. Bankomat Kartınızla yapacağınız alışverişlerinizden “Bankomat Para” kazanın, kazandığınız Bankomat Paralarınızı dilediğiniz gibi harcayın. Kazanacağınız 1 Bankomat Para, 1 TL değerindedir.

Bankomat Para özelliğinden faydalanabilmek için;

Bankomat Para’ ya İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıktan dahil olabilir ya da BANKOMAT  yazıp bir boşluk bırakarak Bankomat kartınızın son 6 hanesini SMS ile 5724’e gönderebilirsiniz.Bankomat Para katılımınız kart bazlı değerlendirilecektir.

Hesabınıza kredi limiti tanımlamak için;

İnternet Bankacılığı kanalından “Başvurular-Kredili Bankomat Başvurusu” menüsünden, Mobil Bankacılık kanalından “Başvurular-Kredili Bankomat Başvurusu” menüsünden başvurabileceğiniz gibi ATM ve Şubelerimizden de başvuru yapabilirsiniz.

Sms ile varolan Kredi Limitinizi Artırmak İçin;

Aralarında birer boşluk bırakarak EKH, TC Kimlik numarası ve talep edilen yeni limiti yazıp 5724’e kısa mesaj göndererek veya internet veya mobil bankacılık kanalından artırabilirsiniz. 5724’e gönderilen kısa mesajlar tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Ör: EKH 11111111111 2000

Bankomat Kart Başvuru Kanalları

Fenerbahçe Taraftar Kartlar
En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
VakıfBank Web Siteleri
© 2015 VakıfBank
Bizi Takip Edin:
Bizi Takip Edin:
© 2015 VakıfBank