vakifkart.com.tr
vakifkart.com.tr BAŞVURU İŞLEMLERİ

MilPlus Platinum

MilPlus Platinum ile Seyahat ayrıcalıklarının tadını çıkarın

VakıfBank ve World üye iş yerlerinde kazandığınız Worldpuanları MilPlus Platinum ile kat kat daha değerli kullanarak uçak bileti alabilir, otel/tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Hizmetten faydalanmak için 444 0724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 5'i tuşlayarak “Seyahat Hizmetleri”mize bağlanmanız gerekmektedir.

Hizmet saatlerimiz, uçak bileti için hafta içi: 09:00-18:00, otel ve tur rezervasyonları için 09:00-17:00, Cumartesi: uçak bileti için 09:00-14:00, otel ve tur rezervasyonları için 09:00-13:00. Resmi tatil günlerinde hizmet verilmemektedir.

Çalışma saatleri içerisinde olmasına rağmen, ürün ve operasyon bazlı hizmetin verilmesi/satışın gerçekleştirilmesi operasyonel nedenlerden dolayı sonraki mesai gününe ertelenebilir.

 

MilPlus Platinum ile Worldpuanlar 2 kat daha değerli

MilPlus Platinum ile yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alırken Worldpuanlarınız 2 ile çarpılarak çok daha değerli hale gelir. Böylece dilediğiniz havayoluyla, dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Üstelik Worldpuanlarınız, istediğiniz uçak biletini almaya yeterli değilse uçak biletinizi Avans puan kullanarak alabilirsiniz. 

Ayrıca MilPlus Platinum ile Worldpuanlarınızı kullanmadan uçak biletlerinizi cazip taksit imkanları ile de alabilirsiniz.

MilPlus Platinum ile otel/tur rezervasyonlarında Worldpuanlar 2 kat değerli

Yurt içi/yurt dışı otel ve tur rezervasyonu yaptırırken Worldpuanlarınızı 2’ye katlanarak daha değerli hale gelir. Worldpuanlarınız istediğiniz otel/tur rezervasyonu yaptırmaya yeterli değil ise Avans puan kullanabilirsiniz. 

Üstelik, 444 0 724’ü arayarak uygun taksit imkanlarından faydalanabilir, anlaşmalı otellerin/turların size özel indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Avans Puan

Worldpuanlarınız uçak bileti almaya, otel/tur rezervasyonu yaptırmaya yeterli değilse Avans puan alarak seyahatlerinizi ertelemeyin. Avans puanlarınızı 1 yıl içinde yapacağınız alışverişlerinizden kazanacağınız Worldpuanlarla kapatabilirsiniz.

Avans Puan’in 1 yıl içinde kapatılmaması veya kredi kartınızın herhangi bir nedenle kullanıma kapatılması halinde, kapatılmayan Avans Puan tutarınız 2 ile çarpılır, hesabınıza borç kaydedilir.

Yeni bir Avans Puan talebiniz için eski Avans Puan bakiyenizin %50’sini kapatmanız gerekmektedir.

VakıfBank, Worldpuan ve Avans Puan kullanım kurallarını ve puan değerlerini belirlemeye ve değiştirmeye yetkilidir.

Ek kart sahipleri Avans Puan uygulamasından yararlanamamaktadır. Ek kartın kazandığı puanlar asıl kartın kullandığı avansı kapatmak için kullanılabilecektir.

Avans Puan talep edildiği sırada kartınızın kullanıma açık olması gerekmektedir.

Hizmetten faydalanmak için 444 0724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 5'i tuşlayarak “Seyahat Hizmetleri”mize bağlanmanız gerekmektedir. 

Kart türüne göre tek seferde en fazla kullanılabilen Avans Puan değerleri aşağıdaki gibidir. 

Kart Türü

Kullanılabilen Maksimum Avans Puan Tutarı

MilPlus

900 TL (600 TL Worldpuan)

MilPlus Platinum

1.800 TL (900 TL Worldpuan)

 

Örnek Avans MilPlus Hesaplaması

* Aşağıdaki rakamlar örnek olarak verilmiştir.

Worldpuan tutarının TL karşılığı: 75 TL (15.000 Worldpuan) Uçak bileti bedeli: 300 TL olması durumunda;
Worldpuanlarınız uçak bileti alırken 2 kat daha değerli olacağından, 75 TL değerindeki Worldpuan 150 TL olarak kullanılır.

 • Kullanılan puanlar bilet bedeli (300 TL) için yeterli olmadığından, eksik kalan bakiye kadar Avans MilPlus alabilirsiniz.

Avans MilPlus Platinum tutarı: 300 - 150 = 150 TL

 • 1 yıl içinde kapatmanız gereken Avans MilPlus tutarı ise, kullandığınız Avans MilPlus tutarının 1/2'si kadar olacaktır. (150 / 2 = 75 TL)

Avans MilPlus tutarının 1 yıl içinde kapatılamaması durumunda kartınıza yansıtılacak borç tutarı aşağıdaki gibi hesaplanır.

Yukarıdaki örnekte, kapatılması gereken Avans MilPlus tutarı 75 TL olması gerekirken sadece 50 TL'si kapatılmış olsun. Kalan 25 TL’nin iki katı hesabınıza borç olarak yansıtılır. Hesaba yansıtılacak borç tutarı = 25*2=50 TL

Genel Kurallar

 • MilPlus Platinum ile Worldpuanlar ile alınan biletin kullanılmaması durumunda Worldpuan iadesi yapılmaz.
 • MilPlus Platinum ile Worldpuanlarını daha değerli kullanarak bilet alan ve biletini iptal ettiren kart sahiplerine puanları iade edilir. Ancak işlem masrafları müşteriden tahsil edilir.
 • Kart sahipleri kendileri, eşleri, birinci derece yakınları (anne, baba, çocuk, kardeş) için bilet alabilir, otel ve tur rezervasyonu yaptırabilirler. (Soyadı tutmuyorsa kimlik ibrazı istenmektedir.) Asıl kart sahipleri ek kart için bilet alıyor ise bağlı ek kart eşine, birinci derece yakınına (anne, baba, çocuk, kardeş ) ait ise bilet alabilir, otel ve tur rezervasyonu yaptırabilirler. (Soyadı tutmuyorsa kimlik ibrazı istenmektedir.) Asıl ve ek kart sahiplerinin 3. kişiler için puanlarını kullanarak seyahat harcaması yapabilmesi için aynı uçak ve/veya konaklama hizmetini kendilerinin de almış olması gerekmektedir.
 • Uçak bileti bedeline havalimanı vergileri dahildir.
 • Uçak biletlerinin düzenlenmesinden sonra talep edilen değişikliklerde, her havayolunun uyguladığı "bilet değişiklik cezası" uygulanır ve ödeme kart hamiline aittir.
 • Bilet taleplerinin karşılanması yer durumuna bağlıdır ve düzenlenen tüm uçak biletlerinde Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği (IATA) kuralları esas alınır.
 • Taşıyıcı kuruluşun yolcu bileti üzerinde belirtmiş olduğu koşul ve kuralları kart hamili peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Düzenlenen biletler kart sahibinin e-posta adresine elektronik ortamda gönderilir. Taşıyıcı kuruluşun elektronik bilet uygulaması bulunmuyor ise biletler kart hamilinin belirteceği adrese kurye ile teslim edilir.
 • Yolculuk sırasında yaşanabilecek sorunlarda ve kaza durumlarında bankanın hiçbir sorumluluğu yoktur.
 • Uzun/kısa mesafe, ekonomik/business class, tek yön/gidiş - dönüş bilet farkı gözetmeksizin iç hatlar biletlerinde 20 TL, dış hatlar biletlerinde 70 TL servis ücreti alınır. Servis ücreti, alınan bilet bedellerine dahil edilmektedir.
 • Banka, Milplus Kartların ve alınan hizmetlerin ticari amaçlı kullanımını tespit ettiğinde, Worldpuanların değerli kullanımını kısıtlama ve ceza uygulama yetkisine sahiptir.

Havayolu firmalarının internet sitelerinde yer alan bilet fiyatları ile MilPlus Seyahat Hattı’nin rezervasyon/biletleme sistemelri üzerinden sağladığı bilet fiyatları farklılık gösterebilir. MilPlus Seyahat Hattı’nin havayolu firmalarının acentelerinden veya çağrı merkezlerinden satılan bilet fiyatları uygulanmaktadır. MilPlus Seyahat Hattı’nin havayolu firmalarının internet sitelerinden veya farklı internet siteleri üzerinden sağlanan bilet fiyatlarını uygulama yükümlülüğü bulunmamaktadır.

* VakıfBank kampanya ve katlı puan kullanım koşullarını tek başına değiştirme hakkına sahiptir.


Ücretsiz Havalimanı Lounge Hizmeti

Yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz MilPlus Platinum ile artık daha keyifli. Sabiha Gökçen Havalimanı ile Esenboğa Havalimanı iç ve dış hatlarda bulunan konforlu lounge salonlarımızda uçuş anına kadar keyifli ve konforlu anlar yaşayabilir, lezzetli yiyecek ve içecek ikramlarımızdan son ay ekstreniz 4.000 TL’nin üstünde olduğu sürece MilPlus Platinum ile ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Genel şartlar ve koşullar:

 • Esenboğa Havalimanı iç hatlarda Anadolujet “primeclass” Lounge Salonu’nda, dış hatlarda ise Comfort Lounge Salonu’nda hizmet verilmektedir.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı iç ve dış hatlarda ise LGM CIP Salonu’nda hizmet verilmektedir.
 • Lounge hizmetinden yılda toplam 6 defa ücretsiz yararlanabilirsiniz. Aynı gün içinde 1 defa ücretsiz yararlanabilirsiniz.
 • Lounge hizmetinden sadece MilPlus Platinum sahipleri yararlanabilir. Asıl karta bağlı ek kart MilPlus Platinum ise ücretsiz lounge hizmetinden yararlanabilir. MilPlus Platinum a bağlı diğer ek kartlar bu hizmetten yararlanamaz. Ek kartın kullanımları asıl kartın toplam hakkından düşer. Ek kart ile asıl kart aynı gün bu hizmetten yararlanamaz.
 • Lounge hizmetinden ücretsiz faydalanabilmeniz için MilPlus Platinum kartınızın son ekstresi 4.000 TL’ den düşük olmaması gerekmektedir.
 • Ücretsiz Lounge kullanımından sonra müşterimizin cep telefonuna bilgilendirme sms’i gönderilmektedir. Ayrıca slipte de bilgilendirme mesajı bulunmaktadır. 

Ücretsiz Tren Garı Lounge Hizmeti

MilPlus Platinum ile Ankara Garı'nda bulunan Rail&Miles CIP Lounge salonundan ücretsiz yararlanabilirsiniz. Üstelik yanınızda getireceğiniz bir kişi de bizim misafirimiz. Yolculuk öncesinde konforlu lounge salonumuzda dinlenebilir, lezzetli ikramlar eşliğinde kahvenizi yudumlarken, dergi ve gazetenizi okuyabilir, TV ve internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kullanım gününe ait tren bileti ödemenizi MilPlus Platinum kartınız ile yapmak.

Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yurt dışında bulunulduğu sırada hastalanma veya yaralanma durumunda 30.000 Euro'ya kadarki sağlık harcamalarında geçerli olmaktadır.

 • 1-7 Gün arası Avrupa Seyahat Sigortası yaptıran müşterilerimizin, sigorta  yapıldığı tarihten itibaren 45 gün içinde Sigortasının yapıldığı kredi  kartı ile yurt dışında 800 TL değerinde harcama yapması durumunda Seyahat Sigortası bedelinin iadesi yapılacaktır.
 • MilPlus ve Platinum müşterilerimiz bu hizmetten ayda bir defa sadece 1-7 gün olarak ücretsiz yararlanabilmektedir.
 • Müşteri, seyahat sigortası talebini İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden yapabilmektedir.
 • Poliçeler hafta içi çalışma saatlerinde (09:00 - 17:30) hazırlanmaktadır. Poliçe taleplerinin bu saatler arasında iletilmesi gerekir. Poliçe gönderimleri de aynı saatler içerisinde yapılmaktadır.
 • Poliçe başlangıç saati öğlen 12:00'de başlar, aynı saatte biter. Farklı taleplerin ayrıca belirtilmesi gerekmektedir.
 • Kesilen poliçe müşteriye, talep etmesi durumunda ücretsiz olarak adresine, mail ve/veya faks ile gönderilmektedir.
 • Maksimum sigortalanma yaşı 64’tür.
 • Müşterilerimizin kartlarından 1-7 gün arası  Avrupa Seyahat Sigortası için 5.00 Euro çekim yapılacaktır. (Poliçe kesim tarihindeki TCMB kuru üzerinden TL olarak yansıtılacaktır) 
 • Yurt dışında 800 TL değerinde harcama yapmayan müşterilerimize seyahat sigortası iadesi yansıtılmayacaktır.
 • 8 gün ve üzeri poliçe taleplerinde indirimli fiyatlar geçerlidir. Müşterilerimiz dilerse belirtilen fiyatlarda ücretli olarak poliçe yaptırabilir. (Güncel fiyatlar 444 0 724 üzerinden öğrenilebilir.)
 • 1-7 Gün arası Avrupa Seyahat Sigortası dışında hiçbir poliçe ücretsiz sunulmayacaktır. 

Yurt Dışı Alışveriş Ayrıcalıkları

Yurt dışında tek seferde yapacağınız her 100$ ve üzeri harcamalarınızda %5 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

 • Kampanyaya katılmak için “YURTDISI” yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile yurt içinden 6635’e, yurt dışından 05327526635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • SMS gönderilen ay içinde yapılan işlemlerden ödül kazanılacaktır. İade, iptal işlemleri alışveriş tutarına dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyaya sadece yurt dışında yapılan harcamalar dahildir. Nakit çekim, mail order, telefon ve internet üzerinden yapılan alışverişler, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dönemi alışveriş tutarı, kişinin müşteri numarasına bağlı tüm MilPlus Platinum kredi kartlarıyla (ek kartlar dahil) yapılan harcama tutarını içerecektir.
 • Kampanyaya dahil edilecek işlemler, sadece yurt dışında yapılacak alışveriş işlemleridir.
 • Kampanya kapsamında aylık en fazla 60 TL, yıl içinde en fazla 300 TL indirim kazanılabilir.
 • İndimler harcama yapılan ayı takip eden ayın 20’sine kadar yansıtılacaktır. Ayın 20'sinin hafta sonuna gelmesi durumunda indirimler bir sonraki iş günü yansıtılır.
 • İndirim tutarları hesaplanırken, kampanya döneminde yapılan harcamaların bankamıza ulaştığı tarihteki Merkez Bankası Döviz Satış kuru baz alınır.
 • K.K.T.C. de yapılan alışverişler yurt içi sayılmaktadır.
 • VakıfBank kampanyayı bitirme ve şartlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

İndirimli Restoran Ayrıcalıkları

MilPlus Platinum sahiplerine özel anlaşmalı seçkin restoranlarda ekstra indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı Restoranlar için tıklayınız.

İndirimli Spor Salonu Ayrıcalıkları

MilPlus Platinum ile anlaşmalı spor salonlarında ekstra indirim fırsatını kaçırmayın.

Anlaşmalı Spor Salonları için tıklayınız.  

İndirimli kuru temizleme hizmetinden yararlanın

VakıfBank MilPlus Platinum ile Dry Center, Dry Clean, Dry Most, Dry Can ve DryTurk’te yapacağınız kuru temizleme ödemelerinde %20’ ye varan indirim fırsatından 444 0 724’ü arayarak yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı kuru temizleme için tıklayınız.

İndirimli çiçek gönderimi


Sevdiklerinizle paylaşacağınız mutlu anlar için VakıfBank MilPlus Platinum yanınızda. www.markacicek.com' dan İstanbul içi çiçek ve meyve sepeti gönderimlerinde %20’ye varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz Hizmetten faydalanmak için talebinizi 444 0 724 no’lu Telefon Bankacılığı’ndan 2 ve 6’yı tuşlayarak iletmelisiniz.


İndirimli shuttle hizmeti

*Transfer Plus, Tr Driver ve Ekar Global gibi birçok firmadan %15-30 arasında indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
Hizmetten faydalanmak ve detaylı bilgi için talebinizi 444 0 724 no’lu Telefon Bankacılığı’ndan 2 ve 6’yı tuşlayarak iletmelisiniz.

İndirimli araç kiralama

Avis, Enterprise , Zeplin ve Grs firmalarından yapacağınız araç kiralamalarında %50’ye varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Hizmetten faydalanmak için talebinizi 444 0 724 no’lu Telefon Bankacılığı’ndan 2 ve 6’yı tuşlayarak iletmelisiniz.

İndirimli Checkup Hizmetleri

Hizmetten faydalanmak için talebinizi 444 0 724 no’lu Telefon Bankacılığı’ndan 2 ve 6’yı tuşlayarak iletmelisiniz. 

Visa Platinum Ayrıcalıkları:

Seyahatleriniz öncesinde;

 • Dünyanın en etkileyici ve prestijli otellerine tr.myvisaluxuryhotels.com sitesinden ulaşılabilir ve özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 • Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde eğlenceden, araç kiralamaya, restorandan alışverişe özel teklifleri visa.com.tr/seyahatayricaliklari adresinden inceleyebilir.

Seyahate giderken;

 • Sabiha Gökçen Havalimanı ISG lounge’a %50 indirimli giriş yaparak seyahatlerine daha keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.
 • Visa Travel Tools uygulamasını indirerek gideceğiniz şehirdeki en yakın ATM’leri bulabilir, Visa’ya özel tekliflerden anında haberdar olabilirsiniz.

 
Seyahatteyken;

 • Kartlarını kaybetmeleri durumunda Visa Global Kart Destek servisini 7/24 arayabilirsiniz.
 • Boingo Wi-Fi kodu kampanyasından faydalanıyorsanız özgürce internete bağlanma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

VakıfBank Worldcard
Taraftar
MilPlus
MilPlus Platinum

MilPlus Platinum ile Seyahat ayrıcalıklarının tadını çıkarın

VakıfBank ve World üye iş yerlerinde kazandığınız Worldpuanları MilPlus Platinum ile kat kat daha değerli kullanarak uçak bileti alabilir, otel/tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Hizmetten faydalanmak için 444 0724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 5'i tuşlayarak “Seyahat Hizmetleri”mize bağlanmanız gerekmektedir.

Hizmet saatlerimiz, uçak bileti için hafta içi: 09:00-18:00, otel ve tur rezervasyonları için 09:00-17:00, Cumartesi: uçak bileti için 09:00-14:00, otel ve tur rezervasyonları için 09:00-13:00. Resmi tatil günlerinde hizmet verilmemektedir.

Çalışma saatleri içerisinde olmasına rağmen, ürün ve operasyon bazlı hizmetin verilmesi/satışın gerçekleştirilmesi operasyonel nedenlerden dolayı sonraki mesai gününe ertelenebilir.

 

MilPlus Platinum ile Worldpuanlar 2 kat daha değerli

MilPlus Platinum ile yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alırken Worldpuanlarınız 2 ile çarpılarak çok daha değerli hale gelir. Böylece dilediğiniz havayoluyla, dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Üstelik Worldpuanlarınız, istediğiniz uçak biletini almaya yeterli değilse uçak biletinizi Avans puan kullanarak alabilirsiniz. 

Ayrıca MilPlus Platinum ile Worldpuanlarınızı kullanmadan uçak biletlerinizi cazip taksit imkanları ile de alabilirsiniz.

MilPlus Platinum ile otel/tur rezervasyonlarında Worldpuanlar 2 kat değerli

Yurt içi/yurt dışı otel ve tur rezervasyonu yaptırırken Worldpuanlarınızı 2’ye katlanarak daha değerli hale gelir. Worldpuanlarınız istediğiniz otel/tur rezervasyonu yaptırmaya yeterli değil ise Avans puan kullanabilirsiniz. 

Üstelik, 444 0 724’ü arayarak uygun taksit imkanlarından faydalanabilir, anlaşmalı otellerin/turların size özel indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Avans Puan

Worldpuanlarınız uçak bileti almaya, otel/tur rezervasyonu yaptırmaya yeterli değilse Avans puan alarak seyahatlerinizi ertelemeyin. Avans puanlarınızı 1 yıl içinde yapacağınız alışverişlerinizden kazanacağınız Worldpuanlarla kapatabilirsiniz.

Avans Puan’in 1 yıl içinde kapatılmaması veya kredi kartınızın herhangi bir nedenle kullanıma kapatılması halinde, kapatılmayan Avans Puan tutarınız 2 ile çarpılır, hesabınıza borç kaydedilir.

Yeni bir Avans Puan talebiniz için eski Avans Puan bakiyenizin %50’sini kapatmanız gerekmektedir.

VakıfBank, Worldpuan ve Avans Puan kullanım kurallarını ve puan değerlerini belirlemeye ve değiştirmeye yetkilidir.

Ek kart sahipleri Avans Puan uygulamasından yararlanamamaktadır. Ek kartın kazandığı puanlar asıl kartın kullandığı avansı kapatmak için kullanılabilecektir.

Avans Puan talep edildiği sırada kartınızın kullanıma açık olması gerekmektedir.

Hizmetten faydalanmak için 444 0724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 5'i tuşlayarak “Seyahat Hizmetleri”mize bağlanmanız gerekmektedir. 

Kart türüne göre tek seferde en fazla kullanılabilen Avans Puan değerleri aşağıdaki gibidir. 

Kart Türü

Kullanılabilen Maksimum Avans Puan Tutarı

MilPlus

900 TL (600 TL Worldpuan)

MilPlus Platinum

1.800 TL (900 TL Worldpuan)

 

Örnek Avans MilPlus Hesaplaması

* Aşağıdaki rakamlar örnek olarak verilmiştir.

Worldpuan tutarının TL karşılığı: 75 TL (15.000 Worldpuan) Uçak bileti bedeli: 300 TL olması durumunda;
Worldpuanlarınız uçak bileti alırken 2 kat daha değerli olacağından, 75 TL değerindeki Worldpuan 150 TL olarak kullanılır.

 • Kullanılan puanlar bilet bedeli (300 TL) için yeterli olmadığından, eksik kalan bakiye kadar Avans MilPlus alabilirsiniz.

Avans MilPlus Platinum tutarı: 300 - 150 = 150 TL

 • 1 yıl içinde kapatmanız gereken Avans MilPlus tutarı ise, kullandığınız Avans MilPlus tutarının 1/2'si kadar olacaktır. (150 / 2 = 75 TL)

Avans MilPlus tutarının 1 yıl içinde kapatılamaması durumunda kartınıza yansıtılacak borç tutarı aşağıdaki gibi hesaplanır.

Yukarıdaki örnekte, kapatılması gereken Avans MilPlus tutarı 75 TL olması gerekirken sadece 50 TL'si kapatılmış olsun. Kalan 25 TL’nin iki katı hesabınıza borç olarak yansıtılır. Hesaba yansıtılacak borç tutarı = 25*2=50 TL

Genel Kurallar

 • MilPlus Platinum ile Worldpuanlar ile alınan biletin kullanılmaması durumunda Worldpuan iadesi yapılmaz.
 • MilPlus Platinum ile Worldpuanlarını daha değerli kullanarak bilet alan ve biletini iptal ettiren kart sahiplerine puanları iade edilir. Ancak işlem masrafları müşteriden tahsil edilir.
 • Kart sahipleri kendileri, eşleri, birinci derece yakınları (anne, baba, çocuk, kardeş) için bilet alabilir, otel ve tur rezervasyonu yaptırabilirler. (Soyadı tutmuyorsa kimlik ibrazı istenmektedir.) Asıl kart sahipleri ek kart için bilet alıyor ise bağlı ek kart eşine, birinci derece yakınına (anne, baba, çocuk, kardeş ) ait ise bilet alabilir, otel ve tur rezervasyonu yaptırabilirler. (Soyadı tutmuyorsa kimlik ibrazı istenmektedir.) Asıl ve ek kart sahiplerinin 3. kişiler için puanlarını kullanarak seyahat harcaması yapabilmesi için aynı uçak ve/veya konaklama hizmetini kendilerinin de almış olması gerekmektedir.
 • Uçak bileti bedeline havalimanı vergileri dahildir.
 • Uçak biletlerinin düzenlenmesinden sonra talep edilen değişikliklerde, her havayolunun uyguladığı "bilet değişiklik cezası" uygulanır ve ödeme kart hamiline aittir.
 • Bilet taleplerinin karşılanması yer durumuna bağlıdır ve düzenlenen tüm uçak biletlerinde Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği (IATA) kuralları esas alınır.
 • Taşıyıcı kuruluşun yolcu bileti üzerinde belirtmiş olduğu koşul ve kuralları kart hamili peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Düzenlenen biletler kart sahibinin e-posta adresine elektronik ortamda gönderilir. Taşıyıcı kuruluşun elektronik bilet uygulaması bulunmuyor ise biletler kart hamilinin belirteceği adrese kurye ile teslim edilir.
 • Yolculuk sırasında yaşanabilecek sorunlarda ve kaza durumlarında bankanın hiçbir sorumluluğu yoktur.
 • Uzun/kısa mesafe, ekonomik/business class, tek yön/gidiş - dönüş bilet farkı gözetmeksizin iç hatlar biletlerinde 20 TL, dış hatlar biletlerinde 70 TL servis ücreti alınır. Servis ücreti, alınan bilet bedellerine dahil edilmektedir.
 • Banka, Milplus Kartların ve alınan hizmetlerin ticari amaçlı kullanımını tespit ettiğinde, Worldpuanların değerli kullanımını kısıtlama ve ceza uygulama yetkisine sahiptir.

Havayolu firmalarının internet sitelerinde yer alan bilet fiyatları ile MilPlus Seyahat Hattı’nin rezervasyon/biletleme sistemelri üzerinden sağladığı bilet fiyatları farklılık gösterebilir. MilPlus Seyahat Hattı’nin havayolu firmalarının acentelerinden veya çağrı merkezlerinden satılan bilet fiyatları uygulanmaktadır. MilPlus Seyahat Hattı’nin havayolu firmalarının internet sitelerinden veya farklı internet siteleri üzerinden sağlanan bilet fiyatlarını uygulama yükümlülüğü bulunmamaktadır.

* VakıfBank kampanya ve katlı puan kullanım koşullarını tek başına değiştirme hakkına sahiptir.


Ücretsiz Havalimanı Lounge Hizmeti

Yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz MilPlus Platinum ile artık daha keyifli. Sabiha Gökçen Havalimanı ile Esenboğa Havalimanı iç ve dış hatlarda bulunan konforlu lounge salonlarımızda uçuş anına kadar keyifli ve konforlu anlar yaşayabilir, lezzetli yiyecek ve içecek ikramlarımızdan son ay ekstreniz 4.000 TL’nin üstünde olduğu sürece MilPlus Platinum ile ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Genel şartlar ve koşullar:

 • Esenboğa Havalimanı iç hatlarda Anadolujet “primeclass” Lounge Salonu’nda, dış hatlarda ise Comfort Lounge Salonu’nda hizmet verilmektedir.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı iç ve dış hatlarda ise LGM CIP Salonu’nda hizmet verilmektedir.
 • Lounge hizmetinden yılda toplam 6 defa ücretsiz yararlanabilirsiniz. Aynı gün içinde 1 defa ücretsiz yararlanabilirsiniz.
 • Lounge hizmetinden sadece MilPlus Platinum sahipleri yararlanabilir. Asıl karta bağlı ek kart MilPlus Platinum ise ücretsiz lounge hizmetinden yararlanabilir. MilPlus Platinum a bağlı diğer ek kartlar bu hizmetten yararlanamaz. Ek kartın kullanımları asıl kartın toplam hakkından düşer. Ek kart ile asıl kart aynı gün bu hizmetten yararlanamaz.
 • Lounge hizmetinden ücretsiz faydalanabilmeniz için MilPlus Platinum kartınızın son ekstresi 4.000 TL’ den düşük olmaması gerekmektedir.
 • Ücretsiz Lounge kullanımından sonra müşterimizin cep telefonuna bilgilendirme sms’i gönderilmektedir. Ayrıca slipte de bilgilendirme mesajı bulunmaktadır. 

Ücretsiz Tren Garı Lounge Hizmeti

MilPlus Platinum ile Ankara Garı'nda bulunan Rail&Miles CIP Lounge salonundan ücretsiz yararlanabilirsiniz. Üstelik yanınızda getireceğiniz bir kişi de bizim misafirimiz. Yolculuk öncesinde konforlu lounge salonumuzda dinlenebilir, lezzetli ikramlar eşliğinde kahvenizi yudumlarken, dergi ve gazetenizi okuyabilir, TV ve internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kullanım gününe ait tren bileti ödemenizi MilPlus Platinum kartınız ile yapmak.

Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yurt dışında bulunulduğu sırada hastalanma veya yaralanma durumunda 30.000 Euro'ya kadarki sağlık harcamalarında geçerli olmaktadır.

 • 1-7 Gün arası Avrupa Seyahat Sigortası yaptıran müşterilerimizin, sigorta  yapıldığı tarihten itibaren 45 gün içinde Sigortasının yapıldığı kredi  kartı ile yurt dışında 800 TL değerinde harcama yapması durumunda Seyahat Sigortası bedelinin iadesi yapılacaktır.
 • MilPlus ve Platinum müşterilerimiz bu hizmetten ayda bir defa sadece 1-7 gün olarak ücretsiz yararlanabilmektedir.
 • Müşteri, seyahat sigortası talebini İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden yapabilmektedir.
 • Poliçeler hafta içi çalışma saatlerinde (09:00 - 17:30) hazırlanmaktadır. Poliçe taleplerinin bu saatler arasında iletilmesi gerekir. Poliçe gönderimleri de aynı saatler içerisinde yapılmaktadır.
 • Poliçe başlangıç saati öğlen 12:00'de başlar, aynı saatte biter. Farklı taleplerin ayrıca belirtilmesi gerekmektedir.
 • Kesilen poliçe müşteriye, talep etmesi durumunda ücretsiz olarak adresine, mail ve/veya faks ile gönderilmektedir.
 • Maksimum sigortalanma yaşı 64’tür.
 • Müşterilerimizin kartlarından 1-7 gün arası  Avrupa Seyahat Sigortası için 5.00 Euro çekim yapılacaktır. (Poliçe kesim tarihindeki TCMB kuru üzerinden TL olarak yansıtılacaktır) 
 • Yurt dışında 800 TL değerinde harcama yapmayan müşterilerimize seyahat sigortası iadesi yansıtılmayacaktır.
 • 8 gün ve üzeri poliçe taleplerinde indirimli fiyatlar geçerlidir. Müşterilerimiz dilerse belirtilen fiyatlarda ücretli olarak poliçe yaptırabilir. (Güncel fiyatlar 444 0 724 üzerinden öğrenilebilir.)
 • 1-7 Gün arası Avrupa Seyahat Sigortası dışında hiçbir poliçe ücretsiz sunulmayacaktır. 

Yurt Dışı Alışveriş Ayrıcalıkları

Yurt dışında tek seferde yapacağınız her 100$ ve üzeri harcamalarınızda %5 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

 • Kampanyaya katılmak için “YURTDISI” yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile yurt içinden 6635’e, yurt dışından 05327526635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • SMS gönderilen ay içinde yapılan işlemlerden ödül kazanılacaktır. İade, iptal işlemleri alışveriş tutarına dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyaya sadece yurt dışında yapılan harcamalar dahildir. Nakit çekim, mail order, telefon ve internet üzerinden yapılan alışverişler, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dönemi alışveriş tutarı, kişinin müşteri numarasına bağlı tüm MilPlus Platinum kredi kartlarıyla (ek kartlar dahil) yapılan harcama tutarını içerecektir.
 • Kampanyaya dahil edilecek işlemler, sadece yurt dışında yapılacak alışveriş işlemleridir.
 • Kampanya kapsamında aylık en fazla 60 TL, yıl içinde en fazla 300 TL indirim kazanılabilir.
 • İndimler harcama yapılan ayı takip eden ayın 20’sine kadar yansıtılacaktır. Ayın 20'sinin hafta sonuna gelmesi durumunda indirimler bir sonraki iş günü yansıtılır.
 • İndirim tutarları hesaplanırken, kampanya döneminde yapılan harcamaların bankamıza ulaştığı tarihteki Merkez Bankası Döviz Satış kuru baz alınır.
 • K.K.T.C. de yapılan alışverişler yurt içi sayılmaktadır.
 • VakıfBank kampanyayı bitirme ve şartlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

İndirimli Restoran Ayrıcalıkları

MilPlus Platinum sahiplerine özel anlaşmalı seçkin restoranlarda ekstra indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı Restoranlar için tıklayınız.

İndirimli Spor Salonu Ayrıcalıkları

MilPlus Platinum ile anlaşmalı spor salonlarında ekstra indirim fırsatını kaçırmayın.

Anlaşmalı Spor Salonları için tıklayınız.  

İndirimli kuru temizleme hizmetinden yararlanın

VakıfBank MilPlus Platinum ile Dry Center, Dry Clean, Dry Most, Dry Can ve DryTurk’te yapacağınız kuru temizleme ödemelerinde %20’ ye varan indirim fırsatından 444 0 724’ü arayarak yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı kuru temizleme için tıklayınız.

İndirimli çiçek gönderimi


Sevdiklerinizle paylaşacağınız mutlu anlar için VakıfBank MilPlus Platinum yanınızda. www.markacicek.com' dan İstanbul içi çiçek ve meyve sepeti gönderimlerinde %20’ye varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz Hizmetten faydalanmak için talebinizi 444 0 724 no’lu Telefon Bankacılığı’ndan 2 ve 6’yı tuşlayarak iletmelisiniz.


İndirimli shuttle hizmeti

*Transfer Plus, Tr Driver ve Ekar Global gibi birçok firmadan %15-30 arasında indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
Hizmetten faydalanmak ve detaylı bilgi için talebinizi 444 0 724 no’lu Telefon Bankacılığı’ndan 2 ve 6’yı tuşlayarak iletmelisiniz.

İndirimli araç kiralama

Avis, Enterprise , Zeplin ve Grs firmalarından yapacağınız araç kiralamalarında %50’ye varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Hizmetten faydalanmak için talebinizi 444 0 724 no’lu Telefon Bankacılığı’ndan 2 ve 6’yı tuşlayarak iletmelisiniz.

İndirimli Checkup Hizmetleri

Hizmetten faydalanmak için talebinizi 444 0 724 no’lu Telefon Bankacılığı’ndan 2 ve 6’yı tuşlayarak iletmelisiniz. 

Visa Platinum Ayrıcalıkları:

Seyahatleriniz öncesinde;

 • Dünyanın en etkileyici ve prestijli otellerine tr.myvisaluxuryhotels.com sitesinden ulaşılabilir ve özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 • Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde eğlenceden, araç kiralamaya, restorandan alışverişe özel teklifleri visa.com.tr/seyahatayricaliklari adresinden inceleyebilir.

Seyahate giderken;

 • Sabiha Gökçen Havalimanı ISG lounge’a %50 indirimli giriş yaparak seyahatlerine daha keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.
 • Visa Travel Tools uygulamasını indirerek gideceğiniz şehirdeki en yakın ATM’leri bulabilir, Visa’ya özel tekliflerden anında haberdar olabilirsiniz.

 
Seyahatteyken;

 • Kartlarını kaybetmeleri durumunda Visa Global Kart Destek servisini 7/24 arayabilirsiniz.
 • Boingo Wi-Fi kodu kampanyasından faydalanıyorsanız özgürce internete bağlanma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Rail&Miles
Like Card
Ortak Markalı
Ticari
Bankomat
Fenerbahçe Taraftar Kartlar
Kartınıza Özel Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
Kartınıza Özel Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
© 2015 VakıfBank
Bizi Takip Edin:
Bizi Takip Edin:
© 2015 VakıfBank