vakifkart.com.tr
vakifkart.com.tr BAŞVURU İŞLEMLERİ
BusinessCard Ayrıcalıkları
 • VakıfBank BusinessCard ile şirketiniz adına yapacağınız konaklama, temsil, seyahat ve diğer harcamalar için nakit taşıma yükünü ortadan kaldırırsınız.
 • Geniş üye işyeri seçenekleri ile yüzbinlerce noktada taksitli alışveriş yaparak, şirketiniz için ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.
 • Çalışanlarınızın VakıfBank BusinessCard ile yaptıkları alışverişlerden kazandıkları Worldpuanları dilerseniz tek bir kartta toplayabilir, Worldpuanlarınızı kullanarak şirket harcamalarınızda tasarruf yapma fırsatı yaratabilirsiniz.
 • Belirleyeceğiniz limitler dâhilinde, çalışanlarınıza istediğiniz sayıda ek kart talep edebilir, her ek kart için farklı limit belirleyebilir ve bu kartlardan yapılan harcamaları hesap özetlerinden kontrol edebilirsiniz.
 • Şirket harcamalarınızın kontrolünü sağlamak amacıyla çalışanlarınızın kartlarını alışveriş ve nakit çekim işlemleri için yurt içi, yurt dışı, peşin, taksitli, sanal… vb. işlem tipinde kullanıma kapatılabilir ya da işlem limiti belirleyebilirsiniz.
 • Şirket harcamalarınızın kontrolünü sağlamak amacıyla çalışanlarınızın kartlarını seçilen VakıfBank üye işyerlerine kısıtlayabilirsiniz.
 • "MilPlus Seyahat" özelliklerinden faydalanarak Worldpuanlarınızla bedava uçak bileti alabilirsiniz.
 • Bireysel kredi kartları için taksit yapılamayan cep telefonu, akaryakıt ve gıda sektörlerinde taksit yapabilirsiniz.
 • Çalışanlara verdiğiniz ek kartların harcamalarını aylık olarak gönderilen hesap özetinden takip edilebilirsiniz.
 • Kart limitinizin belli bir kısmını nakit avans olarak kullanabilirsiniz.
 • Yurt dışı seyahatlerinde yaptığınız alışverişleri USD hesap özetinden takip edebilirsiniz.
 • Yaptığınız peşin alışverişleri 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığını arayarak uygun işlem ücreti ile 18 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • VakıfBank BusinessCard’ınız için otomatik fatura ödeme talimatı verebilir; telefon, elektrik, su…vb. faturalarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.

Visa Travel Tools

Visa'nın sunduğu yenilikleri VISA BusinessCard ile yakalayın! Visa Travel Tools uygulaması ile yurt dışı seyahatlerinizde en çok ihtiyaç duyulan ipuçlarından yararlanabilirsiniz. Detaylar için  tıklayınız.

Otomatik fatura ödeme talimatı

Her ay faturalarınızı ödemek için telaş etmeyin, BusinessCard’ınız ile otomatik fatura ödeme talimatı verin, rahat edin. Detaylar için tıklayınız

Kredi Kartı ile Anlık Fatura Ödeme

Faturalarınızı ödeme noktasına gitmeye gerek kalmadan kredi  kartınızla ödeyebilirsiniz.

Faturalarınızı hemen ödemek için 0 850 222 0 724 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da  İnternet Bankacılığı/Mobil Bankacılığını ziyaret ederek Ödemeler/Faturalarım/Fatura ödeme sekmesinden hızlıca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anlık Fatura ödemesi yapabileceğiniz kurumlar: EnerjiSA Ayesaş, EnerjiSA Toroslar , AESAŞ Elektrik Dağıtım, Başkent Elektrik Dağıtım, Toroslar Elektrik Dağıtım , Boğaziçi Elektrik, Gediz Elektrik, Mepaş Elektrik, Turkcell Enerji, Vodafone, TTNET, Turkcell, Türk Telekom, Türk Telekom Mobil, İSKİ, İGDAŞ, ASKİ Ankara, Başkent Doğalgaz, TURKSAT, Digiturk, Superonline, Enerjisa Başkent Satış, IZSU, Konya Gaz, Aksa Adana Gaz, Uludağ Elektrik, CK Akdeniz Elektrik, D-SMART, Aydem Elektrik, SEPAŞ (Sakarya Elektrik), Yepaş, KONYA SU, DİCLE EPSAŞ, ASAT Antalya Su, Osmangazi Elektrik, Akedaş Perakende Elektrik, CK Çamlıbel Elektrik'dir.

  
Anlık Fatura ödeme ücretleri için https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/islemmasrafbilgileri/subesizbankacilik/Islemmasrafbilgileri.aspx linkine tıklayınız.

Sözünle Kazan : BusinessCard’ınıza vereceğiniz Harcama Sözünüze 1.000 TL’ye varan Ekstre indirimi

BusinessCard'ınıza vereceğiniz  6 ya da 12 ay harcama sözünüze seçeceğiniz tutarlara   göre indirim yansıtılacaktır. Detaylar için tıklayınız.

 

En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
© 2015 VakıfBank
Bizi Takip Edin:
Bizi Takip Edin:
© 2015 VakıfBank