vakifkart.com.tr
vakifkart.com.tr BAŞVURU İŞLEMLERİ
Asistans Hizmetleri

VakıfBank BusinessCard’ınızla Asistans Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Seyahatte, evinizde, aracınızda yolda… Bankamız daima sizinle. Problem ya da ihtiyaç anında yardım almak veya danışmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığımızdan sırasıyla 2 ve 6’yı tuşlayarak 7/24 Asistans Hizmetleri'mize ulaşabilirsiniz.

7 gün 24 saat sizinleyiz. İhtiyaç anında arayınız...

7/24 Asistans Hizmetleri'nden, kartınız kullanıma açıldığı andan itibaren; Teknik, medikal, konut, concierge ve danışma hizmetlerimiz konularında hizmet alabilirsiniz.

 
1. Danışma Hattı *

Mali Müşavir Hattı

Herhangi bir mali konuda (vergi kanunu, mevzuat bilgisi, beyanname düzenlenmesi, işletme defterinin tutulması, şirket kurulması esnasında uygulanacak prosedürler, devir işlemleri, vergi dairelerine dilekçe yazımı vb. konularda bilgi sunumu sağlanacaktır.) internet üzerinden sağladığı bilgiler ışığında bilgi edinebilirsiniz.
İlgili hizmetler sadece bilgi vermeden ibaret olup kesinlikle bir mali müşavirlik hizmeti niteliğinde değildir.

İlgili hizmetler sadece danışmadan ibaret olup, danışma hizmetlerinin dışında oluşan tüm masraflar MÜŞTERİ’ye aittir.
* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 6'yı tuşlayarak 7/24 Asistans Hizmetleri'mize bağlanmanız gerekmektedir.

 
2. Teknik Yardım *

Aracın Çekilmesi

Eğer aracınız arızalandı veya bir kazaya uğradıysa, 7/24 Asistans Hizmetleri sayesinde, aracınız hareketsiz duruma düştüğü yerden en yakın tamirhaneye, benzinin bitmesi durumunda ise en yakın benzin istasyonuna çekilir. Bu hizmetten 100 USD limitine kadar ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yapılan giderin 100 USD sınırını aşan kısmı, VakıfBank BusinessCard sahibi tarafından ödenir.

Bu teminat kapsamında aracın tamir masraflarına ilişkin olarak VakıfBank Asistans Hizmetleri herhangi bir meblağ ödemeyecektir. Aracın çekilmesinden sonra VakıfBank Asistans Hizmetleri’nin talep etmesi durumunda, aracın resmi bilgilerinin birer kopyasını (faks aracılığıyla) aktarması gerekmektedir. Bu işlemlerin yerine getirilmemesi durumunda, asistans hizmetlerinden yararlanılamaz. 

Gezici Servis

Aracınızın arıza sebebi ile yürüyemez durumda olması durumunda, aracınızın bulunduğu yere gezici bir tamir/onarım ekibi gönderilir. Gezici servis gönderilmesine ve hizmet sunumuna dair oluşacak giderin 100 USD’yi aşan kısmı VakıfBank BusinessCard sahibi tarafından ödenir. 

Konaklama-Otel Masrafları 

İkamet ettiğiniz il dışında seyahatte iken aracınızın bir arıza veya bir kaza sonucu hareketsiz duruma düştüğünde ve aracınızın onarılmasının 24 saati aşması durumunda bulunduğunuz bölgede 4 yıldızlı otelde (4 yıldızlı otelin bulunmaması veya 4 yıldızlı otelde yer olmaması durumunda 3 yıldızlı otelde oda-kahvaltı)konaklamanız için otel organizasyonu yapılarak, en fazla 5 gece için otel masrafları 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Konaklama hizmetinden yararlanmanız durumunda ayrıca ulaşım hizmetlerinden yararlanamazsınız.

Bu hizmete ilave hizmetler (telefon, mini bar, bar, ücretli TV yayınları, bahşişler, ücretli aktiviteler, su sporları, kuru temizleme, fotoğraf hizmetleri ve casino vb.) dahil değildir.

Otel teminatından yararlanması durumunda, eve geri dönüşü veya yolculuğa devam edişi garanti edilemez.

Konaklama ve otel masrafları hizmeti ancak mücbir sebep halleri hariç olmak kaydıyla VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından organize edilen çekici hizmetini almış olması koşulunda sunulur.

Ulaşım ( Uçak/Otobüs/Tren Bileti)

( Seyahate devam veya Erken Dönüş Amaçlı Ulaşım Hizmetlerini kapsar)

İkamet ettiniz il dışında seyahatte iken aracınız bir arıza veya bir kaza sonucu hareketsiz duruma düştüğünde ve aracınızın onarımının aynı gün içinde gerçekleştirilmediği durumlarda, otel konaklaması yerine ulaşım hizmeti istemeniz halinde 7/24 Asistans Hizmetleri sizin için en uygun ulaşım aracını ücretsiz olarak temin eder.

Otobüs/tren yolculuğunun 6 saatin altında olması halinde,  ekonomi sınıf biletinin masrafları karşılanacaktır. Otobüs/tren yolculuğunun mümkün olmadığı bölgelerde diğer ulaşım araçları kullanılacaktır. 

Otobüs/Tren yolculuğunun 6 saati geçmesi halinde ise VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından, ekonomi sınıfı uçak bileti sunulacak ve en yakın havalimanına otobüs, minibüs, tren veya taksi aracılığıyla ulaşımı sağlanacaktır. Şehir içi ulaşımlarda Müşteri’nin olay yerinden ikametgâhına/ rent-a-car VakıfBank Asistans Hizmetlerisına/ havalimanına/ terminale kadar olan taksi masrafları karşılanacaktır. Ancak Müşteri’nin yapmış olduğu masraflara ilişkin belge/biletleri VakıfBank Asistans Hizmetleri’ne ulaştırması ibraz etmesi gerekmektedir.

VakıfBank Asistans Hizmetleri Müşterilerin sayısı ikiden fazla ise azami 24 saat süre için kiralık araç temin eder.

Müşterinin olay yerinden kendi evine veya belgelenmiş asıl varış yerine seyahatinin masrafları, VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından karşılanacaktır.

Ulaşım hizmeti ancak Müşteri’nin VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından organize edilen çekici hizmetini almış olması koşulunda sunulur.

Ulaşım hizmetinden yararlanan müşterilerimiz, konaklama hizmetlerinden yararlanamaz.

Konaklama ve otel masrafları ile ulaşım hizmetinden Müşterimiz ile birlikte olması kaydıyla iki aile ferdi de yararlanabilecektir

Araç Bilgi Hattı

Araç Bilgi Hattı ile çekici, tamirhaneler ve yetkili servisler gibi ihtiyaç duyabileceğiniz VakıfBank Asistans Hizmetlerinin iletişim bilgilerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 6'yı tuşlayarak 7/24 Asistans Hizmetleri'mize bağlanmanız gerekmektedir.

 
3.  Medikal Yardımlar *

Ambulans Hizmeti

7/24 Asistans Hizmetleri, hastalanmanız veya yaralanmanız halinde, tıbbi gözetim altında bir ambulans ile şehir içi veya şehirlerarası uygun bir tıbbi merkeze veya bir hastaneden diğerine veya kanuni ikametgâhınıza ulaştırılmanızı tıbbi gözetim altında olmak üzere organize eder.

Tıbbi Danışma Hizmeti

Tıbbi bir konuda telefonla danışmanlık hizmeti almak istediğinizde ücretsiz olarak 24 saat hizmet veren 0850 222 0 724’ü arayabilirsiniz.  Tıbbi bir konu için telefonla danışıyorsanız ve size acil kaydı verilmediyse, aktardığınız bilgilerin tümü doktor tarafından analiz edildikten sonra, azami 6 saatlik süre içerisinde, size tıbbi konsültasyon yerine geçmeyen veya reçete nedeni olmayan sadece öğüt niteliğinde olan bir yanıt verilir.

Tıbbi öğüt, tedavi eden doktorun yerini hiç bir zaman almaz. Sadece doktorun hareket alanını tamamlayabilir ve doktorla daha iyi bir diyaloğun kurulmasına yardımcı olur. Tıbbi aciliyet durumunda (Arayan müşterilerin daha önceki bilgileriyle tıbbi danışma kapsamının normal olarak dışında kalan) tıbbi öğüt, acil durumla ilgili öğütlerin verilmesinden ve acil tıbbi servislere doğru yönlendirmeden ibaret olacaktır

İndirimli Hastane Network’ü

Türkiye’de belirli hastanelerde, belirlenen oranlarda VakıfBank BusinessCard sahiplerine indirim sağlanır. Bu konuda bilgi alabilmek için Tıbbi Danışma Hizmeti’ni arayabilirsiniz.

Eve Doktor Gönderimi

Doktora gidemediğiniz acil durumlarda (suda boğulmalar, ısı çarpması, zehirlenmeler, ani felçler, akut masif kanamalar, faal migren, 39,5 yüksek ateş, elektrik çarpması, ciddi yanıklar, ciddi alerji, kalp krizi, ritim bozukluğu, akut solunum problemleri, ciddi genel durum bozukluğu, şuur kaybıyla beraber olan baş ağrıları, menenjit, diyabetik ve üremik koma, yüksekten düşme, donma, soğuk çarpması, ciddi göz yaralanmaları, omurga kırıkları, şuur kaybına neden olan durumlar, akut batın, beyin apsesi, uzuv kopmaları ile tıbbi tanımlar doğrultusunda acil olarak tanımlanan her vaka) durumlarda, ikametgâhınıza yılda iki kez azami 200 TL’lik masraf tarafımızdan karşılanacak şekilde, doktor gönderilir.

Acil durum onayı VakıfBank Asistans Hizmetleri doktorunun kararı sonucu onay verildiği takdirde geçerli olacaktır

Eve Hemşire Gönderimi

Acil durumlarda ikametgâhınıza yılda 2 kez, azami 100 TL’lik masraf tarafımızdan karşılanacak şekilde, hemşire gönderilir.

Acil durum onayı VakıfBank Asistans Hizmetleri doktorunun kararı sonucu onay verildiği takdirde geçerli olacaktır.

İlaç Gönderimi

Bulunduğunuz yerde doktor tarafından yazılmış ve acil gereksiniminiz olan ilaçların bulunmaması halinde, reçeteli olmak kaydıyla, yılda iki kez ücretsiz olarak gerekli ilaç tarafınıza gönderilir. İlaç masrafları VakıfBank BusinessCard Sahibi tarafından karşılanır.

Medikal Malzeme Gönderimi

Bulunduğunuz yerde acil gereksiniminiz olan medikal malzemelerin bulunmaması halinde, gerekli medikal malzeme gönderimi yılda iki kez ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Medikal malzeme masrafları VakıfBank BusinessCard sahibi tarafından karşılanır.

Check-Up Organizasyonu

Talebiniz doğrultusunda ücretsiz olarak check-up organizasyonu yapılır. Check-up masrafları VakıfBank Kredi Kart sahibi tarafından karşılanır.

Nöbetçi Eczane Bildirimi

Bulunduğunuz bölgeye en yakın nöbetçi eczanenin adres ve telefon bilgilerini, 7 gün 24 saat Türkiye genelinde öğrenebilirsiniz. 

Hastane ve Medikal Merkez Bildirimleri

7 gün 24 saat Türkiye genelindeki hastane ve medikal merkezlerin adres ve telefon bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Eve Fizyoterapist Gönderimi

Fizyoterapiste gidemediğiniz durumlarda, yıl içerisinde iki kez yararlanmak ve azami 100 TL’lik masrafın tarafımızdan karşılanması koşuluyla, ikametgâhınıza fizyoterapist gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Acil durum onayı VakıfBank Asistans Hizmetleri doktorunun kararı sonucu onay verildiği takdirde geçerli olacaktır.

* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 6'yı tuşlayarak 7/24 Asistans Hizmetleri'mize bağlanmanız gerekmektedir.

 
4.  Yurt dışı Concierge Seyahat Yardımı Hizmetleri *

Restoran, Otel Rezervasyon Ve Bilgi Servisi

Yurt dışındaki otel ve restoran bilgilerini alabilir ve gerekirse rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Etkinlik Bilgilendirme ve Bilet Temini

Yurt dışındaki konser vb. etkinlik bilgilerini öğrenebilir; bilet ve ulaşım masrafları tarafınıza ait olmak üzere, istediğiniz etkinliğin biletinin temin edilerek tarafınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Yurt Dışına Çiçek, Hediye ve Yiyecek Gönderimi

Talep ettiğiniz çiçek, hediye ve yiyecek teminini sağlayıp, istediğiniz yere ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Bu hizmet için kurye/ kargo şirketleri ile iletişime geçilir. Tüm masraflar tarafınıza aittir. 

Çiçek, hediye ve yiyeceklerin uygun koşullarda gönderilmesinin temininden VakıfBank Asistans Hizmetleri sorumludur

Seyahat Öncesi Bilgilendirme Servisi

Yurt dışında seyahate gitmeyi planladığınız bölgeler hakkında hava durumu, kültürel faaliyetler gibi her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

İdari Asistans

Seyahatte bulunduğunuz yerde pasaport, vize, uçak biletinizin kaybolması durumunda, yapılması gerekenler ve başvurulması gereken yerler ve ilgili yerlerin iletişim bilgileri konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kayıp Bagajın Bulunup, Ulaştırılması

7/24 Asistans Hizmetleri, bagajınızın kaybı durumunda ilgili raporların hazırlanmasında ( uçak şirketine ait bagaj kaybı raporları ya da polis tarafından belgelenmiş kayıp bagaj raporları) ve bagajların bulunmasında gereken görüşmeleri yapmak ve tavsiyelerde bulunmak, işlemleri sürdürmek ve kontrol etmek görevlerini sizin adınıza üstlenir. Bagajınızın bulunması halinde, söz konusu bagaj daimi ikamet adresinize veya seyahati tasarlanan varış yerine en kısa sürede gönderilir. Bu hizmet seyahatiniz ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank BusinessCard’ınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla tüm dünyada geçerlidir.

Kırılan,Kaybolan, Çalınan Gözlük veya Protez Temini

Yurt dışı seyahatiniz esnasında kırılan, kaybolan yada çalınan gözlük veya protezinizin tüm masrafları size ait olmak üzere, Türkiye’den temin edilip, kurye şirketleri aracılığı ile tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. 

Acil Durumlarda Nakit Avans

Yurt dışı seyahatiniz esnasında, kaza veya hastalık sonucu avans para talep etmeniz durumunda ülkeye dönüşünüzden itibaren en geç 15 gün içerisinde geri ödemeniz koşulu ile 1.000 USD limit dahilinde avans para talep edebilirsiniz. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank BusinessCard’ınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir.

Kefalet İçin Avans Ödeme

Yurt dışı seyahatiniz esnasında, tutuklanmanız durumunda, 2.000 USD limit dahilinde kefalet ücreti, ülkeye dönüşünüzden itibaren 15 gün itibaren geri ödemeniz koşuluyla, yetkili makama avans olarak ödenir. Eğer ceza teminatı, yetkili makamlarca tarafınıza bu süreden önce ödenirse, söz konusu teminat derhal VakıfBank Asistans Hizmetleri’ne iade edilecektir. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank BusinessCard’ınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir. 

Kart Sahibinin Yakınının Sağlık Durumunun İzlenmesi

Yurt dışı seyahatiniz esnasında, birinci dereceden yakınınızın (eş, çocuk, anne-baba, kardeş) hastanede yatıyor olması durumunda, hastaneye ulaşamıyor iseniz bir hafta süre ile hastanızın durumu hakkında 7/24 Asistans Hizmetleri size gerekli bilgileri aktarır.

Avukat/ Danışman Giderleri

Yurt dışı seyahatiniz esnasında, hukuki bir problem yaşamanız durumunda, 2.000 USD limit dahilinde hukuki giderlerin ücreti 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank BusinessCard’ınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir.

Ülkeye Ön Görülmeyen Dönüş

Kart sahibinin kanuni ikametgahında meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu seyahat masrafları: Kanuni ikametgahınızda hırsızlık, kapı ve pencerelerin zorlanması, yangın veya patlama nedeniyle oturulamaz hale gelmesi, ya da fazla zararın ortaya çıkması riski sebebiyle, evinizde bulunmanız gerektiği durumlarda, kanuni ikametgahınıza dönüşünüz en hızlı ve en uygun koşullar dahilinde organize edilerek oluşan masraflar bir kişi için ödenir. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank BusinessCard’ınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında, tüm dünyada geçerlidir. 

Kart sahibinin 1. Dereceden akrabasının vefatı nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu seyahat masrafları: Birinci dereceden akrabanızın ( eş, çocuk, anne-baba, kardeş vefatı durumunda, 7/24 Asistans Hizmetleri kanuni ikametgahınıza dönüşünüzü en hızlı ve en uygun koşullar dahilinde organize ederek oluşan masrafları öder. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş–dönüş biletlerinizi VakıfBank BusinessCard’ınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir. 

* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 6'yı tuşlayarak 7/24 Asistans Hizmetleri'mize bağlanmanız gerekmektedir. 

5.  Konut Yardımı *

Dahili Tesisat Problemleri

İkamet ettiğiniz konutun dahili temiz su tesisatının patlaması veya arızası nedeniyle acil çözüm gerektiren problemlerde (su saatinden musluğa kadar olan kısım) sizin de onayınız alınarak konutunuza tesisatçı gönderilir. Acil tesisat servisi olay başına en fazla 80 TL sınırına kadar, yılda 3 defaya mahsus olmak üzere 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar onaylamanız durumunda doğrudan tarafınızca tesisatçıya ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece 80 TL sınırına kadar olan tamirat yapılır.

Her türlü musluk problemleri ve ekipman (musluk vanası, su damlatması vb), su ile çalışan ev aletleri (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, su saati vb) bu teminatın kapsamı dışındadır.

Elektrik Problemleri

Konutunuzun dahili elektrik tesisatında (elektrik sigortasından, elektrik anahtarına kadar)  meydana gelen bir sorun durumunda, konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir elektrikçi sizin onayınız ile gönderilir. Acil elektrik servisi işçilik ve malzeme masrafları olay başına 100 TL sınırına kadar yılda 3 defaya mahsus olmak üzere 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar, onaylamanız durumunda direkt olarak tarafınızca elektrikçiye ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece 100 TL sınırına kadar olan tamirat yapılır.

Elektrik kaynağından yararlanılmasını sağlayan materyaller (lamba, duy, floresan lambası, priz, elektrik düğmesi, elektrik sigortası v.b.), elektrikli ev aletleri, ısıtıcı, havalandırma tesisatı, elektrik kaynağı ile çalışan tüm aletler (beyaz, kahverengi eşya v.b.) bu  teminatın kapsamı dışındadır.

Konut Anahtar Kaybı ve Unutulması

Konutunuza ait anahtarınızı kaybetmeniz veya unutmanız durumlarında (konuta girememe veya konuttan çıkamama) konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir çilingir sizin onayınız ile gönderilir. Böyle bir durumda güvenlik sebebiyle Müşteri’nin evde konakladığını gösterir bir belgeyi(tapu, kira ödeme belgesi, aidat ödeme makbuzu v.b.) veya kimlik kartını gelecek olan çilingire ibraz etmesi gerekmektedir.  Yapılacak işçilik masrafları 80.- TL sınırına kadar, yılda 3 defaya mahsus olmak üzere 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar, onaylamanız durumunda tarafınızca direkt olarak çilingire ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece limit dahilinde işçilik hizmeti verilir.

Konutun anahtarının kaybı veya unutulması durumunda ise çilingir hizmeti Müşteri’nin ilgili konutta ikamet ettiğine dair gerekli bilgileri (kira kontratı, tapu, kimlik, fatura vb.) beyan etmesi ile sunulacaktır. Bu işlemlerin  yerine getirilmemesi durumunda, Müşteri asistans hizmetlerinden yararlanamaz.

Cam Kırılması

Konutunuzun dış veya iç camlarının kırılması durumunda, konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir camcı sizin onayınız ile gönderilir. İşçilik ve cam masrafı 80.- TL sınırına kadar, yılda 3 defaya mahsus olmak üzere 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masrafları onaylamazsanız sadece limit dahilinde işçilik ve malzeme hizmeti verilir.

Camın ev içindeki kişilerin müdahaleleri veya hava akımı sonucunda kırılması teminat kapsamındadır.

Konut Bilgi Hattı

Konutunuz ile ilgili işlemler için uygun hizmet sağlayıcılarının iletişim bilgilerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki iş kolları yukarıda belirtilen acil durumlar haricinde talebiniz durumunda gönderilebilir veya haklarında bilgi verilebilir. Bu hizmetten yararlanmanız durumunda oluşacak masraflar tarafınıza aitttir. Bu durumda MAT’ın gecikme veya hizmet kalitesinden sorumluluğu yoktur.

·       Tuğla ustaları

·        Boyacılar

·       Marangozlar

·       Halı, döşemelik kumaşçılar

·       Isıtıcı ve havalandırmacılar

·       Televizyon antencileri

·       Elektrikli ev aletleri tamircileri

Evcil Hayvan ve Çiçek Bakımı

Talebinize bağlı olarak evcil hayvanlarınızın bakımı hakkında bilgi alabilir ve veterinerlerin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Evde yetiştirdiğiniz çiçekler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar Destek Hizmeti

Evinizdeki bilgisayarda oluşan arızalar için, eve servis ya da bilgisayar tamircisi gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu hizmette oluşacak tüm masraflar tarafınıza aittir.

VakıfBank Asistans Hizmetleri sadece organizasyonun yapılması ile yükümlüdür, tamir ve parça değişimi ile ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur.

* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 6'yı tuşlayarak 7/24 Asistans Hizmetleri'mize bağlanmanız gerekmektedir. 

6.  Yurt İçi Concierge Hizmetleri *

Restoran Rezervasyon ve Bilgi Servisi

Yurt içindeki her türlü restoran hakkında tavsiye ve bilgi alabilir, dilerseniz adınıza rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Etkinlik Bilgi ve Rezervasyon Servisi

Yurt içindeki her türlü sinema, konser, tiyatro, müze, spor karşılaşmaları, müzikal, bale ve opera etkinlikleri ile ilgili bilgi alabilir, isterseniz bilet ücretinin sizin adınıza VakıfBank BusinessCard’ınızdan tahsil edilerek adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde bilet gönderim masrafları tarafınıza aittir.

Çiçek Alım ve Dağıtım Servisi

Talebiniz halinde adınıza çiçek alımı ve gönderiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Çiçek ücreti tarafınıza ait olup İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illerinde gönderim masrafları 7/24 Asistans Hizmetleri tarafından karşılanacaktır. Bu iller dışında kalan illerde gönderim masrafları müşteri tarafından karşılanacaktır.

Hediye Alım ve Gönderimi

Talebiniz doğrultusunda sevdiklerinize ve yakınlarınıza hediye aldırabilir ve istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Hediye ücreti ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde gönderim masrafları da tarafınıza aittir.

Yiyecek ve İçecek Gönderimi

Tüm masrafları tarafınıza ait olmak üzere, talebiniz doğrultusunda bulunduğunuz yere yiyecek ve içecek gönderimi yapılmasını isteyebilirsiniz.

VakıfBank Asistans Hizmetleri, müşterinin talebi doğrultusunda bulunduğu yere talep ettiği acil  yiyecek ve içecek gönderimi ile ilgili organizasyonu yapacaktır. Tüm masraflar müşteriye aittir. Yiyeceklerin tazeliği  talebi karşılayan VakıfBank Asistans Hizmetleri VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ tarafından önerilmediği takdirde VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’ın sorumluluğu altında değildir. Gönderim masrafları da müşteriye aittir.

Feribot, Otobüs ve Tren Bilgi ve Rezervasyon Servisi

Feribot/otobüs/tren saat ve ücretleri konusunda bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilir veya dilerseniz bedeli VakıfBank BusinessCard’ınızdan karşılanmak suretiyle biletinizin alınarak tarafınıza teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde bilet gönderim masrafları tarafınıza aittir.

VakıfBank Asistans Hizmetleri, müşterinin talep ettiği tarih ve şartlarda rezervasyon yapılamaması durumunda alternatifleri müşteriye önerecektir.

Uçuş Bilgi, Rezervasyon ve Bilet Temini Servisi

Uçuş bilgilerini öğrenebilir, uçak rezervasyonlarınızı ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Dilerseniz bilet bedeli VakıfBank BusinessCard’ınızdan karşılanmak suretiyle uçak biletinizin tarafınıza ulaştırılmasını da isteyebilirsiniz. VakıfBank Asistans Hizmetleri müşteriden rezervasyon talebini mesai saatleri içerisinde, doğrudan rezervasyon sistemini kullanarak ve müşteri hattayken, mesai saatleri dışında bilgileri aldıktan sonra, en geç ertesi iş günü içinde yaparak müşteriye rezervasyonu ile ilgili bilgi verecektir. Yapılan rezervasyonu onaylamanız durumunda biletiniz kesilerek İstanbul'da 1 gün içinde, diğer illerde en geç 2 gün içinde tarafınıza ulaştırılır. Bilet ücreti ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde gönderim masrafları da tarafınıza aittir.

VakıfBank Asistans Hizmetleri, müşterinin talep ettiği tarih ve şartlarda rezervasyon yapılamaması durumunda alternatifleri müşteriye önerecektir.

Kitap, CD, VCD, DVD Siparişi

Talep ettiğiniz Kitap, CD, VCD ve/veya DVD siparişlerinizi verebilir, tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünün ücreti ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde gönderim masrafları tarafınıza aittir.

Araç Kiralama Organizasyonu

Tüm masraflar tarafınıza ait olmak üzere ihtiyacınız ve talebiniz doğrultusunda araç kiralama şirketlerinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. VakıfBank Asistans Hizmetleri gerektiğinde kiralama şirketi ile iletişim kurarak organizasyonunu yapabilir.

* Hizmetten faydalanmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı üzerinden sırasıyla 2 ve 6'yı tuşlayarak 7/24 Asistans Hizmetleri'mize bağlanmanız gerekmektedir.

Vip Transfer ve Shuttle Hizmeti

Müşteri’nin talebi üzerine, havaalanı transferleri ve şehir içi transfer ihtiyaçları için şoförlü nakil hizmeti VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından mesai saatleri içerisinde organize edilecektir. Hizmetin kullanılması nedeniyle oluşacak masraflar Müşteri tarafından karşılanacaktır. (Bu hizmet İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya illerinde sağlanabilmektedir.)

VIP Hizmet Koşulları

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya illerinde merkez ilçelerde iki nokta arasında, merkez ilçelerden merkeze dışı ilçelere, merkez dışından merkez ilçelere ve  Havalimanından tüm ilçelere  Transfer  hizmeti yapılacaktır.

Hizmet ücretine köprü, otoban, feribot, park ve bekleme ücretleri eklenecektir. 

VakıfBank Asistans Hizmetleri, bu şekilde Transfer hizmeti talebinde bulunacak Müşterileri eksiksiz bir şekilde bilgilendireceğini, eksik ve/veya yanlış bilgilendirmeden dolayı tüm sorumluluğun VakıfBank Asistans Hizmetleri’ne ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından alınan rezervasyon sırasında Müşteri tarafından bekleme olacağı bildirilmemişse ilk 15(on beş) dakikalık bekleme için AGA, Müşteri’den  hiçbir bedel talep etmeyeceğini kabul eder.  15 (on beş) dakika beklemeden sonraki 15 (on beş) dakika için 10 TL (KDV dahil) talep edebilecektir. Eğer toplam 30 (otuz) dakika beklemenin sonunda Müşteri gelmemişse araç geri dönecek ve VakıfBank Asistans Hizmetleri bu sebeple transfer Hizmet bedelinin yarısı kadar olan ücreti (KDV dahil) müşterinin kredi kartından tahsil edecektir.

Araç, Müşteriye VakıfBank Asistans Hizmetleri’nin kayıtlı hattı üzerinden haber  vermek koşulu  ile  15 (on beş) dakika gecikir ise, MÜŞTERİ’nin ödeyeceği ücret  üzerinden herhangi bir  indirim yapılmayacaktır. Araç bu 15 (on beş) dakikadan sonra bir 15 (on beş) dakika daha gecikir ise, Müşterinin ödeyeceği ücretten 10 TL indirim yapılacaktır. Müşteriye haber verilmeden 30 (otuz) dakikadan fazla  gecikme yaşanır ise Müşteri transferinden ücret alınmayacaktır. Müşteriye haber verilmesine rağmen, MÜŞTERİ 15(on beş) dakika aracı beklemeyip gider ise VakıfBank Asistans Hizmetleri’nin bir telafi yükümlülüğü olmayacaktır.

Rezervasyon sırasında, bildirim saatine uymayan iptal ve değişiklikler için Müşterilerden rezervasyon öncesinde kredi kartı bilgileri alınacaktır. Müşteri’ler tarafından gelecek rezervasyon değişikliği ve iptal taleplerinde 7/24 en az 3 (üç) saat öncesinden VakıfBank Asistans Hizmetleri’ne bildirilme şartı aranır. Bildirim saatine uymayan iptal ve değişiklikler için rezervasyon sırasında bilgilendirilmiş olması kayıt ve şartı ile VakıfBank Asistans Hizmetleri, kart bilgileri mevcutsa Müşterilerden transfer hizmet bedelinin yarısı tahsil edecektir. VakıfBank Asistans Hizmetleri nin araçları zamanında göndermemesi veya Transfer Hizmeti’ni kötü veya eksik ifası, işbu Sözleşmedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi gibi sebeplerle Müşteri herhangi bir haklı şikayetine sebep olması durumunda Müşteri’nin herhangi bir ihtarına yahut yasal işlem yapmasına gerek olmaksızın BANKA’ya ilk başvurusu üzerine Müşteri’nin ödediği taksi bedeli BANKA tarafından Müşteri’ye iade edilecektir. VakıfBank Asistans Hizmetleri bu halde BANKA’nın ödediği bu bedelleri derhal BANKA’ya ödemeyi ve BANKA’nın her türlü alacağını TEDARİKÇİ’nin nezdindeki hesaplarından herhangi bir ihtara gerek kalmaksızın takas ve mahsup etme hakkı olduğunu da kabul ve beyan eder.

Tüm illerde minimum 25 km olarak transfer hizmetleri yapılacaktır. 25 km altında kalan transfer hizmetlerinde 25 km baz alınarak ücretlendirme yapılacaktır.

Rezervasyon sırasında belirtilmek suretiyle müşteriler bir başka kişinin de farklı bir adresten alınıp transfere devam edilmesi talep edilebilir. Transfer Hizmet ücreti gidilecek lokasyona göre değişiklik gösterebilir.

Aynı gün yapılan ve birbirini takip eden transferlerin arasının en az 2 (iki) saat olması gerekmektedir.

Kart sahibi rezervasyonlarını uçuş saatinden 12 saat öncesinde yaptırması koşulunun sağlanması gerekmektedir. Araç müsaitlik durumuna bağlı olarak kart sahibinine hizmet sağlanmaya çalışılacaktır. Aksi halde müsaitlik olmadığı bilgisi kart sahibine VakıfBank Asistans Hizmetleri Personeli tarafından bildirilecektir.

Rezervasyonlar mesai saatlerinde, gün içerisinde 9:00 / 18:00 saatleri aralığında kabul edilecek olup, vip transfer hizmetinin sağlanması 7 gün 24 saat boyunca yapılabilecektir.

Özel günlerde (Bayram, Yılbaşı, vb.) Vip Transfer hizmetleri araç müsaitliğine göre sağlanacaktır. Bu durumda müşteriye VakıfBank Asistans Hizmetleri tarafından müsaitliğin olmadığı ilk rezervasyon sırasında bildirilecektir.

Mücbir sebepler dışında Vip Transfer Hizmetinin VakıfBank Asistans Hizmetleri veya Tedarikçi tarafından sağlanılamaması durumunda müşteriye taksi bedeli VakıfBank Asistans Hizmetleri /Tedarikçi tarafından ödenecektir.

Transferlerde müşteri çağrı kayıtları ve sistem üzerindeki dosya kayıtları baz alınacak olup harici olarak müşteriye araç basında döküman imzalatılmayacaktır.

It Destek Hizmetleri

VakıfBank Asistans Hizmetleri, müşterinin bilgisayarında oluşan arızalar için; telefonda danışma hizmeti ile bilgi almasını, ve/veya müşterinin adresine servis ya da bilgisayar tamircisi gönderilmesini organize eder.

Bu hizmette oluşacak tüm masraflar müşteriye aittir. VakıfBank Asistans Hizmetleri aşağıda belirtilen hizmetlerin verilmesi için sadece organizasyonun yapılması ile yükümlüdür, tamir ve parça değişimi ile ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu hizmet sadece Platinum kart sahibi olan müşterilere sunulacaktır.

Telefonda Danışma Hizmetleri; hafta içi ve cumartesi günü 09:00-18:00 mesai saatleri içerisinde verilecektir. Resmi tatiller ve pazar günleri hizmet verilmemektedir.

Yerinde Müdahale Servis Hizmetleri; Hafta içi ve cumartesi günü 09:00-18:00 mesai saatleri içerisinde müşterinin tedarikçi ile ücret ve hizmet koşullarında anlaşması koşuluyla İstanbul’da verilecek olup, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa illerinde uzaktan bağlantı ile  verilecektir. Resmi tatiller ve pazar günleri hizmet verilmemektedir. VakıfBank Asistans Hizmetleri sadece organizasyondan sorumlu olup oluşacak tüm masraflar (servis, işçilik, parça değişimi) müşteri tarafından direkt iş koluna yapılacaktır.

Yerinde Servis Hizmetleri

1.     Program Kurulumu

2.     Program Kaldırma 

3.     Web Kamera Kurma / Tanıtma 

4.     Yazıcının Tanıtılması 

5.     Mail Kurulumu 

6.     Soysal Ağ Eğitimi 

7.     Sistem Hızlandırma 

8.     Virüs Temizliği

9.     Yedek Alma

10.  Anti virüs Kurulumu

11.  Sistem Kurulumu

12.  Donanım Kurulumu

13.  Modem /Erişim Noktası Kurulumu

14.  Taşınabilir Medya /İletişim Aygıtlarının Kurulumu

15.  Yeni Bilgisayar Kurulumu

Önemli Hususlar;

Kötü niyetli hareketler ve genel ahlaka aykırı içeriklere ilişkin hiç bir talep karşılanmayacaktır. Bilişim güvenlik kurallarına, hukuka aykırı girişimlerde kullanılabilecek ve 3. Şahıslara zarar verebilecek hiç bir talep karşılanmayacaktır. İnternet bankacılığı ve riskli kişisel erişim bilgilerinin kullanıldığı işlemler hizmet kapsamı dışındadır. Bu tip işlemler hiçbir koşul altında verilmeyecektir. 

Lisans gerektiren uygulamalara lisanssız müdahale yapılmayacaktır. Bütün müdahaleler Türkçe ve İngilizce içerikli yazılımlar ile yapılacaktır. 

Anti virüs programı olmayan bilgisayarlar için servis garantisi verilmemektedir. Daha önce yüklemiş olduğunuz lisansız bir yazılım, işletim sistemine yapılan müdahale ya da virüs temizliğinden sonra tekrar makineye yüklenemeyecektir. Virüs temizliği, program yüklemesi / kaldırması vb. işlemler öncesi bilgisayarda bulunan mevcut verilerin yedeklenmesi ve/veya yedekten geri dönülememesi sorumluluğu müşteriye ait olacaktır.

Veri yedekleme / kurtarma ya da geri yükleme sırasında eski verilerin %100 kurtarılacağı ya da aktarılacağı garantisi verilemez. Bilgisayara müdahale öncesinde alınan yedeklerin içeriklerinden ve doğru şekilde yedeklenmesi müşterinin sorumluluğundadır. Max 9.4 Giga Byte data yedeklenebilmektedir. Yedekleme işlemi teknisyen tarafından tedarik edilecek olan DVD medyaya, ya da müşteri tarafından sağlanacak, işletim sistemi ile uyumlu mobil depolama araçlarına aktarılacaktır. Data tip çevrimleri sırasında oluşabilecek dosya / format / içerik bozulmaları kapsam dışında kalacaktır.

Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Yöntemleri

VakıfBank Asistans Hizmetleri; Kişilerin yeterli, dengeli ve sağlıklı bir biçimde beslenebilmeleri için, yemek listelerinin hazırlanması, yiyeceklerin sağlığa uygun tekniklerle pişirilmesi, depolanması ve tüketilmesi, yanlış beslenme alışkanlıklarının tespiti, çeşitli hastalık durumlarındaki bireyler için uygun diyet planlarının hazırlanması gibi konularda müşterilere bilgi, danışma ve organizasyon hizmetleri sağlayacaktır.  

Profesyonel Şoför Hizmeti

VakıfBank Asistans Hizmetleri, Müşteri isteğine bağlı olarak sürücü kiralama hakkında her tür bilgiyi sunacak ve Müşteri’nin talep etmesi durumunda gerekli organizasyonu gerçekleştirecektir. MAT sadece bilgi ve organizasyon hizmetinden sorumlu olup, hizmetin kullanılması durumunda oluşacak bedel müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu hizmet sadece BusinessCard sahibi olan müşterilere sunulacaktır.
 

1.  ASİSTANS ANLAŞMASIYLA İLGİLİ HÜKÜMLER

Teknik&Ferdi yardımın dışında kalan hususlar

1.  Türkiye dışında vuku bulan arızalar, kazalar ve çalınmalar,

2.   Toplam yüklenmiş ağırlığı 3,5 tondan fazla olan araçlar, 125 cc’den küçük olan araçlar,

3.    Kiralık araçlar,

4.    Motor ve motosikletler,

5.    Kişiler ve eşyaların paralı taşımacılığı için kullanılan araçlar,

6.    Hayvanlar, tekneler, araçlar ve malların taşımacılığı için özel olarak düzenlenmiş araçlar,

7.    Yakıttan kaynaklanan bozulmalar,

8.    Bakım eksikliğinden kaynaklanan bozulmalar,

9.    Aracın tüketim ve geçiş masrafları ile köprü ve yol paraları, 

10.  Aracın onarım masrafları,

11.  İnsan beraberinde olmayan bagajın taşınması,

12.  Yurtdışında kayıtlı ve/veya sigortalı araçlar,

13.  Enkaz olarak belirlenen araçların taşınması,

14.  Aracın bir kaza sonucu hareket edememesi halinde, VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ aracın çektirilmesi için gerekli organizasyonu yapacaktır.

15.  VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’ne ulaşmanın imkânsızlığı (arıza veya kaza mahallerinde telefon bulunmaması gibi) sorunuyla ilgili olan çekme olayları dışında, yukarıda zikredilen koşulların yerine getirilmemesi durumunda, VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, VAKIFBANK ile yapacağı görüşme sonrasında tarafların ortaklaşa verdikleri karara bağlı kalarak geri ödeme prosedürünü gerçekleştirecektir.

16.  VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, kendi iradesinden bağımsız olan gecikmelerden veya engellerden yahut araçtan kişisel eşyalar ve aksesuarların çalınmasından sorumlu tutulamaz.

Tıbbi Yardım Dışında Kalan Hususlar:

1. Kontratın geçerlilik döneminden önce veya sonra vuku bulan her olay,

2. Hangi türden olursa olsun, tüm tıbbi masraflar,

3. Hangi türden olursa olsun, tazminatlar,

4. MÜŞTERİ’nin yolculuk durumunda tehlike arz edebilecek, bilinen patolojik durumları,

5. Daha önce toprağa verilmiş naaşların, yaşamlarındaki ikamet adreslerine geri gönderilmesi,

6.  MÜŞTERİ’nin kasıtlı hareketleri,

7. Tıbbi reçete dışında alınan alkol, ilaçlar, zehirli maddeler uyuşturucular veya tıbbi ürünlerin gönüllü tüketimi ile ortaya çıkan hastalıklar veya patolojik durumlar,

8.  İntihar veya intihar teşebbüsü, akıl hastalığı.


2.  GENEL İSTİSNALAR

· Yukarıda zikredilen yardımlardan birisinin MÜŞTERİ’nin kendisi veya dostları yahut tanıdıkları tarafından düzenlenmesi sonucunda bir geri ödeme, ancak eğer VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ işbu işlemden haberdar edilmiş ve MÜŞTERİ’ye bir dosya numarası bildirerek açık onayını vermiş ise mümkündür.

Bu durumda masraflar, gerekli belgelerin sunulması ile ve mezkur hizmeti VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’nin kendisi düzenlemiş olsaydı yapmış olacağı masrafların sınırı içinde  geri ödenecektir.

· MÜŞTERİ’nin, aracın veya konutun MAT tarafından garanti edilen sınırları üzerinde bir maliyeti olan bir hizmeti kullanması durumunda, MÜŞTERİ, farkı mezkur hizmeti verene doğrudan ödemek zorundadır. VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ sadece garanti edilen miktarı ödeyecektir.

· VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ MÜŞTERİ’nin geri dönüş masraflarını, ancak başlangıçta öngörülmüş olan geri dönüş olanağı artık geçerli değilse karşılar. Dolayısıyla MÜŞTERİ, kullanılmış olan yolculuk biletlerini VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’ne devretmelidir.

· Otel masrafları sadece oda ve kahvaltı ile sınırlıdır.

· VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, hiç bir durumda kendisini, polis, sivil savunma, itfaiye vb. resmi acil yardım kuruluşlarının yerine koyamaz ve sağlık taşımacılığı ile ilgili masrafların dışında böylece oluşan masrafları karşılayamaz.

· VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, yükümlülüklerinin yerine getirilmesinde iç ve dış savaşlar,  ihtilaller, ayaklanmalar, grevler, kamu güçleri tarafından el koymalar ve zorlamalar, resmi yasaklamalar, korsanlık durumları, makine patlamaları, nükleer ve radyoaktif etkiler gibi elde olmayan nedenlerden kaynaklanan durumlardan, yahut doğal afetlerden (fırtınalar, kasırgalar, depremler vb.) kaynaklanacak kusurlar veya eksiklerden dolayı sorumlu tutulmayacaktır.

· VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, MÜŞTERİ’nin, bulunduğu ülkelerde geçerli olan yasaları bilinçli olarak çiğnemesi durumunda müdahale etmek zorunda olmayacaktır. MÜŞTERİ’nin herhangi bir türde spor faaliyetlerine katılması nedeniyle vuku bulan olaylar veya kişinin güvenliğini tehlikeye düşüren bir hobi, iddialar, maçlar, müsabakalar, ralliler ve bunların hazırlık denemeleri,  işbu kontratın dışında bırakılmışlardır.

·  VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, ancak mahalli mercilerin verdiği izin sınırları içerisinde müdahale edebilir.

· VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ, müdahalesine sebep olan olaylar ve sebeplerden sorumlu olan tüm kişiler, kuruluş ve kurumlara karşı MÜŞTERİ’nin hakları ve eylemlerinde, MÜŞTERİ’nin yerine geçer.

· VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ MÜŞTERİ’liği ile ilgili mahkemeye başvurma hakkı, bu hakkı yaratan olayın vuku buluş tarihinden itibaren 2 yıllık bir süre sonunda zaman aşımına uğrayacaktır.

· Yukarıdaki hükümler, bir VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ MÜŞTERİ’liğinden yararlananlara, yani MÜŞTERİ’lere ve adıyla belirlenmiş diğer herhangi bir kişiye tahsis edilmiş yardım hizmetlerini tarif  etmek amacını taşımaktadır.

· VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ’ın ön onayı veya kabulü olmaksızın MÜŞTERİ tarafından yapılan harcamalar kapsam dışı bırakılmıştır.

· Olağanüstü hal, sıkıyönetim, terörizm, ambargo, darbe, savaş, istila yabancı düşmanların hareketleri,  düşmanlıklar (savaş ilan edilmiş olsa da olmasa da), iç savaş, ayaklanma, ihtilal (askeri veya yerel v.s.), isyan, askeri yahut gasp edilmiş iktidar, kargaşa yahut sivil başkaldırmadan doğrudan yahut dolaylı olarak kaynaklanan yahut bunlar dolayısıyla meydana gelen veya bunların sonucu olarak ortaya çıkan kayıp veya zarar.

·  Deprem, yangın, sel, yıldırım, nükleer tehlike v.s. 

 VAKIFBANK ASİSTANS TEMİNAT TABLOSU- BUSINESSCARD

TEMİNAT

LİMİTLER

TEKNİK YARDIM

 

Aracın Çekilmesi

Arıza, Kaza, Lastik Patlaması, Benzin Bitmesi. Azami 100 USD En Yakın servise çekim

Gezici

Azami 100 USD, Parça Hariç Yol İşçilik Masrafları

Konaklama

Araç Onarımı 24 Saati Geçerse, Azami 5 gece,3*-4* Otel

Ulaşım

Araç Onarımı Aynı Gün içerisinde Yapılamıyorsa, Otobüs/Tren/Ekonomik Uçak Bileti/Taksi
Araçtaki Kişi Sayısı 2 kişiden Fazla ise, Ulaşım Amaçlı İkame Araç
Çekici, Tamirhane, Yetkili Servis Telefonları

Araç Bilgi Hattı

Çekici, Tamirhane, Yetkili Servis Telefonları

MEDİKAL YARDIM

 

Ambulans

Organizasyon

Tıbbi Danışma

7/24 Sınırsız Hizmet

İndirimli Hastane Bilgisi

Hastane Bilgileri

Eve Doktor

Yılda 2 Defa, Olay başı 200 TL

Eve Hemşire

Yılda 2 Defa, Olay başı 100 TL

Acil İlaç Gönderimi

Yılda 2 Defa Ücretsiz Teslimat

Medikal Malzeme Gönderimi

Yılda 2 Defa Ücretsiz Teslimat 

Check-Up Organizasyon

Organizasyon

Nöbetçi Eczane Bilgisi

7/24 Sınırsız Hizmet

Hastane,Tıp Merkezleri

7/24 Sınırsız Hizmet

Eve Fizyoterapist Gönderimi

Doktor Onayıyla, Yılda 2 Defa, Olaybaşı 100 TL

Mobil Check Up Hizmeti

Organizasyon

KONUT YARDIM

 

Dahili Tesisat Problemleri

Temiz su tesisat problemleri, İşçilik Malzeme Masrafları, Yılda 3 Defa-Olay Başı 80 TL

Elektrik Tesisatı Problemleri

İşçilik, Malzeme Masrafları -Yılda 3 Defa, Olay Başı 100 TL 

Çilingir

Konuta Girememe- Çıkamama-Yılda 3 Defa -Olay Başı 80 TL

Cam

İşçilik-Dış veya İç Cam Masrafları, Yılda 3 Defa- Olay Başı 80 TL

Konut Bilgi Hattı

Boya, Badana, Marangoz, Beyaz Eşya Tamircisi vb.

Evcil Hayvan-Çiçek Bakımı

Bilgi ve Organizasyon

PC Destek

Bilgi ve Organizasyon

YURT İÇİ CONCIERGE

 

Restaurant, Otel Bilgi ve Rez.

Bilgi ve Organizasyon

Etkinlik Bilgi ve Rez.

Bilgi ve Organizasyon

Çiçek-Hediye Gönderim Hizmeti

Organizasyon

Yiyecek-İçecek Gönderimi

Organizasyon

Otobüs,Tren,Feribot Bilgi ve Rez.

Bilgi ve Organizasyon

Uçuş Bilgi ve Rez.

Bilgi ve Organizasyon

Kitap, Cd, Dvd,Vcd Gönderimi

Organizasyon

Araç Kiralama

Bilgi ve Organizasyon

Mali Müşavir Bilgi Hattı

Bilgi  Hizmeti

 

En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
En Çok Ziyaret Edilen Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
© 2015 VakıfBank
Bizi Takip Edin:
Bizi Takip Edin:
© 2015 VakıfBank