Gold Kart

Worldpuan

VakıfBank Kredi Kartı'nızla 250.000'i aşkın hem World Üye İş Yeri'nde hem de VakıfBank Üye İş Yerleri'nde yapacağınız alışverişlerinizden yağmur gibi Worldpuan kazanırsınız.

Ayrıntılı bilgiye nasıl kazanırım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kazanırım?

Türkiye'de ya da dünyada, Visa / MasterCard amblemi gördüğünüz herhangi bir noktada Worldcard'ınızla alışveriş yapın, Worldpuan kazanın!

Alışverişlerinizde World ve VakıfBank Üye İş Yerleri'ni tercih edin, daha fazla Worldpuan kazanın! World Üye İş Yerleri'nde hangi oranda puan kazanacağınızı kasaların önündeki panolardan öğrenebilirsiniz.

Nasıl Harcarım?

VakıfBank Kredi Kartı'nızla yaptığınız harcamalarda topladığınız Worldpuan'lar World ve VakıfBank Üye İş Yerleri'nde para yerine geçer.

Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye iş yerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Worldpuan'larınızla nasıl alışveriş yapabilirsiniz?

Kasaya geldiğinizde kasa görevlisine ödemeyi birikmiş Worldpuan'larınızla yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Kasa görevlisi Vakıfbank Kredi Kartı'nızı POS cihazından geçirerek normal kredi kartı alışverişlerinde olduğu gibi imzalayacağınız alışveriş belgesini çıkaracaktır. Alışveriş belgenizin üzerinden harcadığınız Worldpuan'ınızı ve karşılığındaki gerçek TL tutarını görebilirsiniz.

Worldpuan'larınız istediğiniz ürünü almaya yetmezse?

Puanlarınızın karşılığı olan tutarı ödedikten sonra kalan tutarı da VakıfBank Kredi Kartı'nızla ödeyerek dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Nasıl Öğrenirim?

  • Kredi kartı hesap özetinden,
  • İnternet Bankacılığı'nda
  • 444 0 724 Telefon Bankacılığı'ndan,
  • Alışverişlerde ödeme sonrasında satış belgesinden,

Kredi kartınız ile Bankomat ve ParaBankomat'larımızı kullanarak borç bilgileri seçeneğinden Worldpuan'larınızı öğrenebilirsiniz.
Kredi Kartı Satış Belgenizden...
Alışveriş yaptığınızda üye iş yerlerinden işlem sonunda alacağınız kredi kartı ile fişleri üzerinde topladığınız puanları görebilirsiniz.
Hesap özetinizden...
Her ay adresinize gönderilen hesap özetinizden topladığınız puanları görebilirsiniz.

Sanal Alışveriş Limiti Uygulaması Nedir?

Sanal karta gereksinim duymaksızın, internet ve telefon üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde –kart limitiniz dâhilinde- ayrıca belirleyeceğiniz sanal limitinizi kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman bu limiti 444 0 724 Telefon Bankacılığı ve İnternet Bankacılığı üzerinden değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz sanal limit dâhilinde, bağlı ek kartlarınız için de ayrı ayrı sanal limit tanımlayabilirsiniz. İnternet ve telefon üzerinden yapacağınız alışverişleriniz, belirlediğiniz sanal limitten düşülecektir.