MilPlus'la dünyayı keşfedin!

MilPlus Ayrıcalıklarını Yaşayın!

VakıfBank ve World üye iş yerlerinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışındaki tüm alışverişlerinizden kazandığınız Worldpuanları MilPlus ile daha değerli kullanarak uçak ve otobüs bileti alabilir, otel/tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Puanlarınız seyahatlerinizde MilPlus ile daha değerli!

VakıfBank MilPlus'la yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alırken Worldpuanlarınız 3 ile çarpılarak çok da değerli hale gelir. Böylece dilediğiniz havayoluyla, dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Worldpuanlarınız, istediğiniz uçak biletini almaya yeterli değilse uçak biletinizi Avans MilPlus kullanarak alabilirsiniz.

MilPlus ayrıca, size taksitli uçak bileti alma fırsatı da sunuyor. Worldpuanlarınızı kullanmadan uçak biletlerinizi cazip taksit imkanları ile de alabilirsiniz.

Otobüs Bileti ve Otel/Tur Rezervasyonlarında Worldpuanlarınızı 2'ye katlayın!

Yurt içi otobüs biletleriniz ve yurt içi/yurt dışı otel/tur rezervasyonlarınız için Worldpuanlarınız 2'ye katlanıyor. Worldpuanlarınız istediğiniz otobüs biletini almaya ya da otel/tur rezervasyonu yaptırmaya yeterli değil ise Avans MilPlus imkanından da faydalanabilirsiniz.

Milplus kapsamında Varan ve Ulusoy Firmalarından otobüs bileti alabilirsiniz.

Üstelik, VakıfBank MilPlus'ı arayarak uygun taksit imkanlarından faydalanabilir, anlaşmalı otellerin/turların size özel indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 0 724 Telefon Bankacılığı'ndan sırasıyla 2-5-2'yi tuşlayınız.

Hafta içi 09:00 - 19:00 Cumartesi günü 09:00 - 14:00

Puanlarınız seyahatlerinizde MilPlus ile daha değerli!

Tek bir telefonla, size özel tur programları, alternatif tatiller ve sıra dışı destinasyonlar hakkında seyahat danışmanlığı alabilirsiniz. 

VakıfBank MilPlus'ı arayarak size özel fiyatlar ile AVIS'ten araç kiralayabilirsiniz.

İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ve Antalya Havaalanı transferlerinizde kalite ve rahatlık arıyorsanız VakıfBank MilPlus Shuttle hizmetlerimiz tam size göre...

MilPlus sadece seyahat hizmetlerinde değil eğitim planlamanızda da yanınızda... Yurt dışı üniversite hazırlık paketleri, yurt dışı yaz/kış okulları ve yurt dışı profesyonel eğitim paketlerini uzman kadrolarla birlikte planlayabilirsiniz.

Milplus seyahat programından tüm VakıfBank Kredi Kartları yararlanabilir.VakıfBank Business Card’lar ise Milplus seyahat programından özel koşullarla yararlanmaktadır. Milplus kapsamındaki seyahat hizmetleri SETUR aracılığı ile verilmektedir.

Genel Kurallar:

 • Avans MilPlus kullanılması durumunda, Avans tutarının işlem tarihinden itibaren 1 yıl içinde kapatılması gerekmektedir. AvansMilplus’ın 1 yıl içinde kapatılmaması veya kredi kartınızın herhangi bir nedenle kullanıma kapatılması halinde, kapatılmayan AvansMilplus tutarınız 3 ile çarpılır, hesabınıza borç kaydedilir.
 • Yeni bir Avans MilPlus talebiniz için eski Avans MilPlus bakiyenizin %50’sini kapatmanız gerekmektedir.
 • VakıfBank, Worldpuan ve AvansMilPlus kullanım kurallarını ve puan değerlerini belirlemeye ve değiştirmeye yetkilidir.
 • Ek kart sahipleri Avans MilPlus uygulamasından yararlanamamaktadır. Ek kartın kazandığı puanlar asıl kartın kullandığı avansı kapatmak için kullanılabilecektir.
 • Avans MilPlus talep edildiği sırada kartınızın kullanıma açık olması gerekmektedir.
 • MilPlus programından alınan biletin kullanılmaması durumunda worldpuan iadesi yapılmaz.
 • MilPlus ile Worldpuanlarını daha değerli kullanarak bilet alan ve biletini iptal ettiren kart sahiplerine puanları iade edilir. Ancak işlem masrafları müşteriden tahsil edilir.
 • Kart sahipleri kendileri, eşleri, birinci derece yakınları (anne, baba, çocuk ) için bilet alabilir, otel ve tur rezervasyonu yaptırabilirler. Asıl ve ek kart sahiplerinin 3. kişiler için puanlarını kullanarak seyahat harcaması yapabilmesi için aynı uçak ve/veya konaklama hizmetini kendilerinin de almış olması gerekmektedir.
 • MilPlus programı kapsamında worldpuanları daha değerli kullanabilmek için yıllık 20 TL MilPlus üyelik ücreti alınacaktır. Programa üye olmayan kart sahiplerinin worldpuanları katsayı ile çarpılmaz ve AvansMilPlus kullanamazlar.
 • Uçak bileti bedeline havalimanı vergileri dahildir.
 • Uçak biletlerinin düzenlenmesinden sonra talep edilen değişikliklerde, her havayolunun uyguladığı "bilet değişiklik cezası" uygulanır ve ödeme kart hamiline aittir.
 • Bilet taleplerinin karşılanması yer durumuna bağlıdır ve düzenlenen tüm uçak biletlerinde Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği (IATA) kuralları esas alınır.
 • Taşıyıcı kuruluşun yolcu bileti üzerinde belirtmiş olduğu koşul ve kuralları kart hamili peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Düzenlenen biletler kart sahibinin e-posta adresine elektronik ortamda gönderilir. Taşıyıcı kuruluşun elektronik bilet uygulaması bulunmuyor ise biletler kart hamilinin belirteceği adrese kurye ile teslim edilir.
 • Yolculuk sırasında yaşanabilecek sorunlarda ve kaza durumlarında bankanın hiçbir sorumluluğu yoktur.
 • Uzun/kısa mesafe, ekonomik/business class, tek yön/gidiş - dönüş bilet farkı gözetmeksizin iç hatlar biletlerinde 20 TL, dış hatlar biletlerinde 70 TL servis ücreti alınır. Servis ücreti, alınan bilet bedellerine dahil edilmektedir.
 • Banka Milplus ile alınan hizmetlerin ticari amaçlı kullanımını tespit ettiğinde, Worldpuanların değerli kullanımını kısıtlama ve ceza uygulama yetkisine sahiptir.
 • BusinessCard Milplus seyahat programı genel bilgiler için tıklayınız.